sadsad x
asdasd
Bayilik Sistemi
 • Bayi Olmak

   

  Sitemizin sağ üst kısmında bulunan “Bayilik Başvurusu” butonuna tıklayarak, açılan sayfadaki formu doldurarak bayimiz olabilirsiniz.

 • Bayilik Sistemi

   

  Ürünlerimizin satışını gerçekleştirmek isteyen bir şirket ya da firmaysanız özel fiyat ve kampanyalarımızdan faydalanmak amacıyla sitemiz üzerinden bayilik başvurusu yapmanız yeterli olacaktır. Ürünlerimizi satıışını gerçekleştirmek için herhangi bir sözleşmeye gerek duyulmamakta, yalnızca web sitemiz üzerinden bayi talep formu oluşturmanız yeterli olacaktır.

  Bayilik başvurunuz tarafımızdan olabildiğince hızlı bir şekilde değerlendirilecektir. Tarafımızca onay sağlanana kadar size özel fiyatlarımızı ve kampanyalarımızı görememektesiniz. Bayiliğinizin onaylanmasında gecikme olduğunu düşünüyorsanız lütfen müşteri hizmetlerimiz ile iletişime geçiniz.

 • Bayilik Avantajları

  • Sektörün yönelim ve gelişimlerini bizlerle beraber takip edebileceksiniz.
  • Size özel rekabetçi fiyatlarımızı görebileceksiniz.
  • Yeni ürünler, bayiye özel indirimler ve kampanyalarımızdan ilk önce siz haberdar olacaksınız.
  • Bayimiz olarak alışveriş yapmaya başladıktan sonra her alışverişinizden parapuan kazanacaksınız ve sonraki siparişlerinizde bu parapuanları hediye çeki olarak kullanabileceksiniz.
  • Son kullanıcının göremeyeceği fiyatlara sipariş yapabilme imkanı tanınmaktadır.

 • Bayilik Bilgilerini Değiştirmek

   

  E-mail adresiniz ve şifreniz ile üye girişi yaptıktan sonra, “Hesabım” bölümüne girerek tüm üyelik bilgilerinizi güncelleyebilirsiniz.

 • Bayilik Başvurusu

   

  Sitemizin sağ üst kısmında bulunan “Bayilik Başvurusu” butonuna tıklayarak, açılan sayfadaki formu doldurarak bayimiz olabilirsiniz.

 • Şifre Hatırlatmak

   

  Yeni bir şifre oluşturmak için sağ üstte bulunan “Giriş Yap” ikonuna tıklayınız. Açılan pencereden “Şifremi Unuttum” bağlantısına tıklayınız. Sitemize üye olurken kullandığınız e-mail adresinizi girdiğinizde, yeni şifrenizi oluşturabilmeniz için gerekli bağlantı kayıtlı e-mail adresinize gönderilecektir. (Lütfen spam kutunuzu da kontrol ediniz.)

 • Üye Bilgilerinin Güvenliği

   

  Kişisel bilgileriniz sizin izniniz olmadan üçüncü bir şahıs yada kuruluşlar ile paylaşılmaz. Bu bilgiler size daha iyi bir hizmet ve ürünlerin en güvenli yoldan size ulaşması için kullanılır. www.serfoto.com.tr ye giriş için kullandığınız bilgilerinizi ikinci bir şahıs ile paylaşmayın, güvenli olduğundan emin olmadığınız bilgisayarlardan sisteme giriş yapmayın.

 • Üyelik İptali

   

  Üye dilediği zaman üyeliğini sonlandırma hakkına sahiptir. Üyeliğinizi sonlandırdıktan sonra mağazamız ile tüm ilişkiniz kesilmiş olacaktır. Üyeliğinizi sonlandırmak için üye girişi yaptıktan sonra iletişim formu sayfamızdan talebinizi iletmelisiniz.
   

  Aşağıdaki durumlarda üyelik sonlandırma işlemi gerçekleştirilmez.
   

  1 - Üye son verdiği sipariş üzerinden 45 gün geçmemişse,
  2 - Farklı bir e-posta adresi ile üyelik iptal talebinde bulunulduysa,
  3 - Üyeye kayıtlı bilgilerinden ulaşılamıyorsa.

  Aşağıdaki durumlarda üyelikler tarafımızdan iptal edilir ve bir daha üyelik isteği kabul edilmez.

  1 - Üye ahlak dışı, mesajlar gönderiyor ya da yorum yazıyorsa,
  2 - Sisteme veya şirketimizin ismine zarar vermeye yönelik girişimde bulunduysa.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.