sadsad x
asdasd
Sıralama seçin
Görünüm:
Toplam 43 ürün görüntüleniyor.

BUTON ROZET MAKİNASI NEDİR? 

 

Buton Rozet Makinası ile rozet üzerine dilediğiniz baskıyı gerçekleştirebilirsiniz. Bu makine ile sadece iğneli metal rozetler üretmekle kalmayıp buzdolabı magneti ve şişe açacağı gibi ürünler de üretebilirsiniz. Maliyet açısından kullanıcı dostudur. Gelin bu işlemler nasıl yapılıyor kısaca göz atalım.

Rozet Baskı Makinesi Özellikleri Nedir?

Rozet baskı makinası kullanımı oldukça kolay makinelerimizden biridir. Üstelik dilediğiniz rozet boyutları için imalat yapma şansınız mevcut. Değiştirilebilir kafa tipi sayesinde 37mm, 44mm, 58mm ve 75mm boyutlarında bütün rozet tiplerine baskı gerçekleştirebilirsiniz. 4 farklı kalıbı olan bu makine ile diğer boyutlara geçmek için kalıbı değiştirmeniz yeterli olacaktır. Rozet baskı makinası kafa değişimi saniyeler içinde gerçekleştirilebilir. Aynı zamanda metal gövde sayesinde uzun yıllar kullanım gerçekleştirebilirsiniz.

Buton Rozet Baskı Makinası Nasıl Kullanılır?

Buton rozet baskı makinası kullanım kolaylığı açısından pratik ve kullanışlıdır. Bu başlık altında sizlere kısaca kullanımı hakkında bilgi vermeye çalışacağız. Öncelikle makinemizde 3 parça rozet  kalıbı  bulunmaktadır. Bunlardan biri A, biri B kalıbı bir diğeri ise birleştirmemizi sağlayan üst baskı parçasıdır. Rozet makinesinin üzerinde kalıpları oturtabileceğiniz yerler rozet kalıplarının üstündeki gibi A ve B olarak belirtilmiştir. Öncelikle rozet üst kapağı A kalıbına yerleştirilir. Üst kapak yerleştirildikten sonra ise kalıp ölçüsü ebadında çıktısını aldığımız baskı kağıdı koyulur. Ardından bunun üzerine rozet asetatı olarak adlandırılan şeffaf kaplama kağıdını (mylar) yerleştiriyoruz. Buton rozet baskı makinası B kalıbına geçerek işlemlere başlıyoruz. B kalıbına rozetler için kullanılan contayı yerleştiriyoruz. Ardından contanın üzerine iğneli arka rozet kapağını yerleştirmemiz gerekiyor. Bu yerleştirme aşamasında kapağın iç tarafının üste bakması gerekmektedir. Sonrasında ise baskı aşamasına geçiyoruz. Bu aşamada öncelikle A kalıbı için baskı işlemlerine başlıyoruz. Pres işlemini yaparken pimler deliklerden geçmeyecek şekilde en alt kademeye kadar baskı uyguluyoruz. Bu aşamada kaldırdığımız A kalıbında hiç bir malzemenin olmadığını görmemiz gerekiyor. Ardından ise B kalıbına bütün pimler deliklerden geçecek şekilde baskı uyguluyoruz. Pres kolunu kaldırdıktan sonra işlem gerçekleştirilmiş oluyor. Buton rozet baskı makinası ile işlem yapmak işte bu kadar kolay. Sizler de SERFO ile tüm baskı makinalarını inceleyebilir ve anında uygun fiyata sipariş verebilirsiniz.

Buton Rozet Baskı Makinası Fiyatları

Buton rozet baskı makinası fiyatları yapılacak olan işin getiri potansiyeline kıyasla uygun maliyetli bir üründür. Bu ürün ile buzdolabı magneti, şişe açacağı ve rozet gibi ürünlerin üretimine başlayabilir ve kazanç sağlayabilirsiniz. Buton rozet baskı makinası fiyatları model ve özelliklere göre değişiklik gösterebilir. Hem profesyonel sonuçlar almak hem de kolay kullanım arıyorsanız SERFO aracılığı ile siz de bir buton rozet makinası sahibi olabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.