sadsad x
asdasd

Klasikleşmiş fotoğraf çerçeveleri yerine sublimasyon baskı sayesinde üretebileceğiniz kişiye özel sublimasyon plaketler ile görselliğin ön planda olduğu yenilikçi ürünlerin satışına başlayabilirsiniz. Sublimasyon plaket çeşitleri şekil ve ebatlarına göre değişiklik göstermektedir. Web sitemiz üzerinden yapacağınız sublimasyon plaket toptan alımlarınızda, sublimasyon plaket fiyatlarında indirim fırsatlarını yakalayabilirsiniz!

Sıralama seçin
Görünüm:
Toplam 43 ürün görüntüleniyor.

SUBLİMASYON PLAKET MODELLERİ

 

Sublimasyon plaket denilince aklınıza ilk olarak törenlerde kişiye özel verilen plaketler gelebilir. Ancak sublimasyon kategorisinde fotoğraf çerçevesi görevi gören plaket çeşitleri mevcuttur. Fotoğrafçılık sektöründe oldukça rağbet gören bu ürünler standart bir fotoğraf çerçevesine göre çok daha şık ve dekoratiftir. Sublimasyon plaket çeşitleri arasında farklı şekillerde görselli ürünler bulmak mümkün oluyor. Şeklin modellere göre değiştiği bu ürünler genelde cam olarak üretiliyor. Hediyelik eşya sınıfına girem bu ürünler ile sizlerde dilediğiniz tasarımı gerçekleştirebilirsiniz. Standı sayesinde devrilme riski olmadan sabitlenebilmektedir.

Sublimasyon Plaket Fiyatları

 

Web sitemiz üzerinden gerçekleştirdiğiniz sublimasyon plaket toptan alımlarında, %8'e varan sublimasyon plaket fiyat indirimi kazanma fırsatına sahip olabilirsiniz. Sublimasyon plaket baskı işlemleri oldukça kolaydır. Konu hakkında bizimle iletişime geçip, teknik bilgi edinebilirsiniz. SERFO aracılığı sublimasyon baskı ürünlerinden olan sublimasyon plaket modellerine uygun fiyatlarla erişebilirisiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.