sadsad x
asdasd

Sublimasyon taş özel kaplama içeren ve sublimasyon baskıya uygun bir taş türüdür. Sublimasyon taş baskı fazlasıyla talep gören baskı ürünlerinden bir tanesidir. Kurumsal firmalar tarafından sıklıkla tercih edilen sublimasyon ürünlerinden biri de sublimasyon masa isimliğidir. Sublimasyon masa isimliği baskısı promosyon sektöründe oldukça rağbet görmektedir. Bir diğer talep gören seçenek ise sublimasyon magnettir. Sizlerde sublimasyon taş, sublimasyon masa isimliği ve sublimasyon magnet alımlarınızı web sitemiz üzerinden gerçekleştirebilir, toptan alım sayesinde %10’a varan indirimi yakalayabilirsiniz!

Sıralama seçin
Görünüm:
Toplam 58 ürün görüntüleniyor.

SUBLİMASYON TAŞ NEDİR?

 

Doğal kayalardan üretilmiş ve tamamen el işçiliği ile şekillendirilmiş olan sublimasyon taş, dekoratif ve şık olması sebebi ile fazlasıyla talep gören ürünlerden bir tanesidir. Sublimasyon baskı için özel üretilmiş, uzun ömürlü bir hediyedir. Sublimasyon baskı ürünleri arasında kişiye özel baskı için en uygun ürünlerdendir. Ürünler orjinal kutulu, plastik ayaklı olarak satışa sunulmuştur. Bazı ürünler duvar askıları ile birlikte satılmaktadır. Sublimasyon taş baskı ile ürün portfoyünüzü genişletebilir, kendinize yeni müşteriler edinebilirsiniz. SERFO olarak birbirinden farklı şekil ve ebatlardaki sublimasyon doğal taşlarımızı beğeninize sunuyoruz!

 

Sublimasyon Taş Toptan

 

Web sitemiz üzerinden sublimasyon taş toptan alım yapmayı planlayan müşterilerimiz için iskonto oranlarımız belirlenmiştir. Bu indirimler %10’a kadar varmaktadır. Piyasadaki sublimasyon taş fiyatları ve kalitesine baktığınızda SERFO olarak sizler için en ideal ürünleri satmaktayız. Tüm ürünlerde uygun fiyat politikası uyguluyor ve sürekliliği için sizlerin desteğini kazanıyoruz. Sizler de en uygun fiyata sublimasyon taş fiyatları almak için hemen şimdi kategorilerimizi inceleyebilirsiniz.

 

SUBLİMASYON MASA İSİMLİĞİ ÇEŞİTLERİ

 

Sublimasyon masa isimliği makam ve yetkili odalarında sürekli olarak kullanılan ürünlerdir. Oteller, okullar ve diğer devlet kurumları gibi yerlerde kullanılan sublimasyon masa isimliği çeşitleri popüler ürünler olarak karşımıza çıkmaktadır. Taş masa isimliği, ahşap masa isimliği, cam masa isimliği ve kristal masa isimliği modelleri içerisinden kendinize en uygun kalemli ya da kalemsiz modeli bulabilirsiniz. Kurumsal firmalar tarafından oldukça tercih edilen masa isimliği modellerimizi incelemek için Sirkeci Lokasyonunda bulunan firmamızı ziyaret edebilirsiniz!

 

Sublimasyon Masa İsimliği Fiyat

 

Web sitemiz üzerinden sublimasyon masa isimliği toptan alım işlemlerini gerçekleştirebilir, adetli alışlarınız sebebi ile sublimasyon masa isimliği fiyatlarında yüksek indirim oranlarını yakalayabilirsiniz. Sublimasyon masa isimliği baskı işlemleri de diğer sublimasyon baskı ürünleri gibi kolaylıkla uygulanabilir. Sizler için kısa bir baskı işlemi anlatımı yapmak isteriz. Sublimasyon yazıcıdan baskı metaline uygun imajı yazdırıyoruz. Baskı metalinin üzerinden koruyucu şeffaf filmi çıkarıyoruz. Termal bant kullanarak transfer kağıdını baskı metali üzerine sabitliyoruz. Uygun derece ve sürede baskı işlemini gerçekleştiriyoruz. Devamında baskı metalini yapıştırıcı ya da çift taraflı bant yardımı ile masa isimliğine tutturuyoruz. Teknik sorularınız için bize ulaşmaktan çekinmeyin! SERFO ile hemen sublimasyon masa isimliği modellerimizi inceleyebilir ve dilerseniz hemen sipariş verebilirsiniz.

 

SUBLİMASYON MAGNET NEDİR?

 

Sublimasyon magnet , baskı sektöründe oldukça tercih edilen ürünler arasında gelmektedir. Plastik, seramik, taş ve metal olarak ayrılan magnetlere baskı yapılarak bir çok çeşit ürün tasarımı yapılabilmektedir. Metal magnet modelleri arasında genelde açacak fonksiyonu olan ürünler rağbet görmektedir. Sublimasyon taş magnetler ise üzerine bir fotoğraf baskısı yapılarak otantik bir çerçeve hazırlamak için uygun bir ürün olmaktadır. Sublimasyon magnet baskı işlemi, diğer tüm sarf malzemeler üzerine baskı yapma işlemi kadar basittir. Baskısız olarak yollanan ürünlerimiz ile baskılarınızı hayal gücünüze bağlı olarak gerçekleştirebilirsiniz.

 

Sublimasyon Magnet Çeşitleri Nelerdir?

 

Sublimasyon magnet çeşitleri oldukça geniş ürün yelpazesine sahiptir. Taş, metal, seramik ve plastik gibi ürün modelleri bulunan magnetlerin istenilen şekilde tasarım yapılması mümkün. İşletmelere reklamını yapacağı bir metal magnet açacak veya magnet bir plastik kartvizit hazırlayabilirsiniz. Aynı zamanda hayal gücünüze bağlı olarak dilediğiniz tasarımı da üzerlerine uygulayabilirsiniz. Ürün malzeme çeşidine göre baskı seçenekleri farklılık gösterecektir, bunun için önce ihtiyacınız olan ürünü seçmeniz ve ardından baskı bilgisi almanız daha yararlı olacaktır.

 

Sublimasyon Magnet Fiyat

 

Sublimasyon magnet fiyat olarak ürün malzemesine göre değişiklik gösterebilir. Bu yüzden bu başlık altında net bir fiyat söylemek doğru olmayacaktır. Bunun yerine sizler magnet kategorilerimizi inceleyerek ihtiyacınıza uygun ürünü aralarından seçebilirsiniz. Bu sayede fiyat fikri de edinebilir ve ekonomik satın alımlar gerçekleştirebilirsiniz. Sublimasyon magnet toptan alımlarınızı SERFO aracılığı ile güvenle gerçekleştirebilir ve hızlı kargo imkanlarımızdan yararlanabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.