sadsad x
asdasd

Sublimasyon baskı için uygun olan sublimasyon saat çeşitlerimizden bazıları seramik saat, cam saat, plastik saat ve ahşap saattir. Süblimasyon saat baskı fikirlerinizi tamamiyle hayal gücünüze göre şekillendirebilirsiniz. Sizlerde sublimasyon saat toptan alımlarınızı web sitemiz üzerinden gerçekleştirebilir, toptan alım sayesinde sublimasyon saat fiyatlarında indirimi yakalayabilirsiniz!

Sıralama seçin
Görünüm:
Toplam 27 ürün görüntüleniyor.

SUBLİMASYON SAAT MODELLERİ

Sublimasyon saat hediyelik eşyalar arasında oldukça popüler olmaya devam ediyor. Ailemizin veya arkadaşlarımızın özel günlerinde tercih edilen bu saatler üzerine yapılacak fotoğraf baskıları ile unutulmaz hediyeler hazırlayabilirsiniz. Sublimasyon saat çeşitleri arasında masa saatleri ve seramik duvar saatleri gibi ürünler de mevcut. Bu ürünler baskıya uygun ürünler olup istediğiniz baskıyı gerçekleştirme imkanı sunmaktadır. Sizler de bu ürünler ile yaratıcılığınızı kullanarak anlamlı hediyeler çıkarabilirsiniz. Uzun vadeli kullanım sağladığı için promosyon hazırlayan işletmelerin gözdesidir.

Sublimasyon Saat Baskı Nasıl Yapılır?

Sublimasyon saat baskı işlemleri de diğer ürünlerde olduğu gibi farklılık gösterecektir. Öncelikle saatinize baskı yapacağınız deseni veya fotoğrafı sublimasyon baskı kağıdına ayna yansıması olarak çıktı almalısınız. Ardından çıktıyı termal ısı bandı yardımı ile saatin baskı yapılacak yüzeyine yerleştirmeniz gerekiyor. Kağıt üst tarafta olacak şekilde önceden ısısı saatin materyaline göre ayarlanmış pres cihazına yerleştiriyoruz. Daha sonra yine saatin materyaline göre belli bir süre pres işlemini sürdürüyoruz. İlgili ısı ve süreler için bizimle iletişime geçebilirsiniz. İşleminiz tamam ve baskınız hazır. Sublimasyon saat toptan alımları ile baskılarınızı devamlı gerçekleştirebilir ve iyi kazançlar elde edebilirsiniz. Sublimasyon saat fiyat bilgisi için sitemizde ilgili kategorileri inceleyebilir ve SERFO aracılığı ile dilediğiniz cihaza anında sahip olabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.