sadsad x
asdasd

Sublimasyon baskıya uygun ürünlerden bir bölümü de sublimasyon kalemlik, sublimasyon kumbara, sublimasyon kül tablası ve sublimasyon saksıdır. Sizlerde sublimasyon seramik ürünleri toptan alımlarınızı web sitemiz üzerinden gerçekleştirebilir, toptan alım sayesinde sublimasyon seramik ürün fiyatlarında indirimi yakalayabilirsiniz!

Sıralama seçin
Görünüm:
Toplam 15 ürün görüntüleniyor.

SÜBLİMASYON SERAMİK ÜRÜNLER NEDİR?

 

Bu bölümümüzde sizlere sublimasyon kupa, sublimasyon saat, sublimasyon fayans, sublimasyon tabak ve sublimasyon magnet haricinde kalan sublimasyon seramik ürünlerimizden bahsedeceğiz. Sublimasyon seramik ürün çeşitlerimiz sırasıyla sublimasyon kalemliksublimasyon kumbarasublimasyon kül tablası ve sublimasyon saksıdır. Sublimasyon baskı için özel olarak üretilen bu ürünlerimizi portföyünüze katıp satış hacminizi arttırabilirsiniz. Sublimasyon kalemlik ve sublimasyon kumbara modellerimiz ile çocuklara özel tasarımlar yapabilirsiniz. Tercih edilebilir bir diğer ürünümüz ise sublimasyon kül tablasıdır. Sublimasyon kül tablası 2 parçadan oluşmaktadır. Üst kısmındaki delik sayesinde küller alt hazneye dökülür ve etrafı kirletmez. Sublimasyon saksı modeli ise 3’lü set şeklindedir. Dilediğiniz tasarımı mini saksılar üzerine aktarabilir, güzel bir hediye oluşturabilirsiniz.  

 

Sublimasyon Seramik Ürün Fiyatları

 

Sublimasyon seramik ürün fiyatlarında en ekonomik seçenekleri Serfo’da bulabilirsiniz. Web sitemiz üzerinden gerçekleştirdiğiniz sublimasyon seramik ürünlerin toptan alımında %10’a varan indirim fırsatından faydalanabilirsiniz. Siz de sublimasyon baskı ürünlerini en uygun fiyatlarla sahip olmak istiyorsanız hemen bayimiz olabilirsiniz!

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.