sadsad x
asdasd

Bu kategorimizde şapka baskı presi, tabak pres makinesi ve kalem baskı presi modellerimizi bulabilirsiniz. Şapka baskı makinesi ile web sitemizde bulunan sublimasyon baskıya uygun şapka modellerine dilediğiniz baskı işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Tabak pres makinesi ile yine web sitemizde bulunan sublimasyon porselen ve seramik tabaklara dilediğiniz baskıyı yapabilirsiniz. Tabak transfer baskı işlemi oldukça rağbet görmektedir. Kalem baskı presi ile lazer yazıcıdan aldığınız çıktılar ile baskı işlemi yapabilirsiniz. Kalem presi transfer baskısı ile promosyon baskı işlerini alabilirsiniz. En uygun şapka baskı makinesi fiyatları, tabak baskı makinesi fiyatları, kalem baskı makinesi fiyatları Serfo’da!

Sıralama seçin
Görünüm:
Toplam 11 ürün görüntüleniyor.

ŞAPKA PRESİ NEDİR?

Şapka presi, şapka üzerine transfer baskı yapmak üzere dizayn edilmiş bir ısı presidir. Şapka presi günümüz de promosyon ürünlerinin baskısında önemli yere sahip popüler makineler arasında gelmektedir. Promosyon şapka siparişlerinizde büyük kolaylık sağlayan ve oval tasarımlı bu makine ile şapka baskılarınızı kolaylıkla yapabilirsiniz. Bunu yaparken tabii ki diğer makinalar da olduğu gibi dikkat etmeniz gereken hususlar mevcut. Bu hususların sağlık ve baskının kalitesi açısından uyulması gereken hususlar olduğunu hatırlatmak isteriz. Bu yazı da tüm aşamalar ve bilgilendirmelerden bahsederek ürün hakkında sizi bilgilendirmeye çalışacağız.

Şapka Baskı Makinası Nasıl Kullanılır?

Şapka baskı makinası kullanımı bir o kadar kolay, sonuçları ise profesyonellik barındıran kaliteli makinelerin başında geliyor. Şimdi sizlere kısa bir baskı simülasyonu yapacağız. Öncelikle baskısını alacağınız deseni veya tasarımı transfer kağıdına çıktı olarak alıyoruz. Şapka baskı makinası için uygun sıcaklık değerlerini ve süre ayarlarını girdikten sonra şapkamızı zemine yerleştiriyoruz. Ardından transfer kağıdını şapkamız da baskı yapılacak alana yerleştiriyoruz. Son aşama olarak baskı makinası aracılığı ile uygun süre de pres uygulayarak baskı işlemini sonlandırıyoruz. Artık baskınız hazır şekilde şapkanıza transfer olmuş olacaktır.

Şapka Pres Makinesi Kullanımında Dikkat Edilmesi Gerekenler

Şapka pres makinesi kullanımında diğer cihazlar da olduğu gibi bazı dikkat edilmesi gereken hususlar mevcut. Öncelikle baskı da kullanacağınız transfer kağıdınızı baskıya uygun özellikler de satın almanız gerekiyor. Şapkanın içeriğinde  tüm sublimasyon baskılarda olduğu gibi polyester olmak zorundadır. Şapkanıza baskı yaparken mutlaka uygun sıcaklık ve süre değerlerinde baskı yapmanız gerekir. Olağan dışı süre ve sıcaklık uygulamaları transferin başarısız sonuçlanmasına sebep olabilir. Daha yüksek sıcaklıklar ve süreler ise hem şapkanın hem de transfer kağıdının yanmasına sebep olabilir. Baskılarınızı mutlaka ürüne göre talimatları uygulayarak gerçekleştirmenizi öneririz.

Şapka Baskı Makinesi Fiyatları

Şapka baskı makinesi fiyatları ürün ve modele göre değişiklik gösterecektir. Bu yüzden net bir fiyat söylemek bu başlık için doğru cevap olmayacaktır. Bunun yerine ihtiyacınıza en uygun şapka baskı presi cihazını sitemiz aracılığı ile ilgili kategorileri inceleyerek edinebilirsiniz. Tek bir makine ile şapka dışında da baskılar gerçekleştirmek istiyorsanız combo pres tercih edebilir ya da sadece şapka baskısı gerçekleştirmek istiyorsanız tek model ürünlerimizi inceleyebilirsiniz. SERFO olarak sitemizde satılan tüm ürünler kalite standartlarına uygun olan ürünlerdir. Sizler de şapka baskı makinesi fiyatları hakkında bilgi sahibi olmak ve hızlıca satın almak için şimdi kategorilerimizi inceleyebilirsiniz.

TABAK BASKI MAKİNESİ NEDİR?

Tabak baskı makinesi ya da diğer adı ile porselen tabak baskı makinası tabaklar için üretilmiş olan bir transfer baskı presidir. Bu makine ile seramik ve porselen tabaklara baskı işlemini kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz. Promosyon firmalarının gözdesi olan bu ürünle sizler de kişiye özel tabak ürünlerinin üretimine kolayca başlayabilirsiniz.

Tabak Transfer Baskı için Gerekli Malzemeler

Tabak transfer baskı işlemini gerçekleştirmek için bir takım malzemeler gereklidir. Bunlardan başlıcaları basmak istediğiniz deseni çıktı olarak almanız için bir sublimasyon yazıcı, mürekkep ve transfer baskı kağıdıdır. Bu malzemeler tabak transfer baskı işleminin olmazsa olmazıdır. Bu ürünlerin temininden sonra tek yapmanız gereken uygulama esnasında doğru adımları izlemek olacaktır. SERFO olarak size her üründe gerekli desteği vermeye hazırız. Bu yüzden dilediğiniz her türlü soru ve destek talebiniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz. 

 

Tabak Pres Makinası Kullanırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

 

Tabak pres makinası kullanırken dikkat edilmesi gereken bazı hususlar mevcuttur. Bunlardan en önemlileri ısı ve süre ayarıdır. Tabak presinizi kullanırken mutlaka talimatlara uygun olarak kullanmanız gerekmektedir. Aksi kullanımlar gerçekleştirmeniz makinenizin arıza verme riskini artırabilir. Bizi arayıp teknik servisimizden detayları öğrenebilirsiniz!

Sublimasyon Tabak Baskı Garanti ve Yedek Parça

Sektörde bir diğer tanımlaması sublimasyon tabak baskı cihazı olan transfer baskı presinin yedek parçalarını SERFO olarak sizlere sunuyoruz. İlgili ürün tarafımızca ithal edilmekte ve teknik servisi yine bizim tarafımızdan verilmektedir. Isı rezistansları hariç fabrikasyon hatalarına karşı 2 yıl garantilidir. Aynı zamanda aldığınız ürünlerin size en hızlı zaman içinde ulaşması için elimizden gelen özeni gösteriyoruz. Sublimasyon kategorisinde en geniş ürün yelpazesi ile hizmet vererek işinizi işimiz gibi önemsiyor ve gerekli tüm desteği veriyoruz. Sizler de tabak baskı makinesi başta olmak üzere tüm sublimasyon ürünlerine SERFO aracılığı ile hızlı ve güvenli şekilde sahip olabilirsiniz.

KALEM BASKI MAKİNESİ NEDİR?

 

Kalem baskı presi şirketlerin promosyon ürünler olarak kullandığı kalemlere baskı yapılmasına olanak sağlayan bir transfer baskı makinesidir. Firmaların en etkili reklam stratejilerinden biri olan promosyon kalem ile sizler de reklam sektöründe en çok ihtiyaç duyulan ürünü hazırlayabilirsiniz. Dilediğiniz renk seçeneği ile hazırlayabileceğiniz baskıları kalem baskı presi ile transfer edebilirsiniz. İster kişiye özel hediye sektöründe ister kurumsal firmalara reklam sektöründe hizmet ederek kazancınızı katlayabilirsiniz. 

Kalem Üzerine Baskı Nasıl Yapılır?

Kalem üzerine baskı nasıl yapılır sorusu son zamanlarda oldukça merak edilmektedir. Bu başlık altında size gerekli bilgileri vermeye çalışacağız. Kalem üzerine baskı yapılması için bir takım gerekli malzemeler var. Bunları sizler için sıralayalım. 

 

  • Sert Zemin Lazer Transfer Kağıdı
  • Tonerli Lazer Yazıcı
  • Termal Bant
  • Kalem Baskı Presi

 

Bunun için gerekli adımlara gelecek olursak sırası ile anlatabiliriz. Öncelikle kalem üzerine yapacağınız baskının desenini çıktı olarak sert zemin lazer transfer kağıdına almanız gerekiyor. Tonerli lazer yazıcılar ile alacağınız bu çıktı kalemin boyutlarına uygun şekilde hazırlanmalıdır. Bunun için Photoshop gibi uygulamalardan yararlanabilirsiniz. Aldığınız çıktıyı baskı yapacağınız kalemin boyutlarına göre keserek termal bant ile sabitleyebilirsiniz. Baskının düz çıkması için sabitleme işlemini de özenle yapmanız gerekiyor. Ardından kalem baskı makinesi tablasına baskı yapılacak kalemleri uygun şekilde yerleştirerek uygun sıcaklık ve değerler de makineyi çalıştırabiliriz. Makine ısı değerini bulduktan sonra uygun süre de pres uygulayarak baskı işlemini tamamlayabilirsiniz. Baskı işlemi bittikten sonra termal bandı ayırarak sonucu kontrol edebilirsiniz. Baskı ile ilgili her türlü soru ya da sorununuzda bize ulaşabilirsiniz!

Kalem Presi Transfer Baskı Kullanım Alanları

Kalem presi transfer baskı işlemleri promosyon ve hediyelik eşya sektöründe en çok tercih edilen baskı türlerindendir. Firmalar genel olarak promosyon ürünlerinde uzun süreli kullanıma sahip ve ekonomik ürünleri tercih etmektedirler. Bunların başında gelen kalemler de bu işin ayrılmaz bir parçası diyebiliriz. Sitemizde hem 10’lu hem de 5’li kaleme baskı makinesini bulabilirsiniz. Yedek parçalarına da her zaman ulaşabileceğiniz gibi aynı zamanda fabrika hatalarına karşı da 2 yıl garanti ile sizlere uzun ömürlü kullanım sağlar. Makineyi kullanma talimatına göre kullanmanız üretim hızınız ve işinizin aksamaması için de önemli bir etkendir. Sizler de kalem presi transfer baskı işlemlerine SERFO aracılığıyla uygun fiyatlar ile başlayabilirsiniz.

Kalem Baskı Makinesi Fiyatları

Kalem baskı makinesi fiyatları ürüne ve özelliklere göre değişiklik gösterecektir. Satışa sunduğumuz kalem baskı presleri kapasitesine göre 5 ve 10’lu olmak üzere değişmektedir. Sizin için en doğru seçim olan cihaza uygun fiyatlar ile sahip olabileceğiniz gibi aynı zamanda tüm gerekli sarf malzemelerini de sitemizden temin edebilirsiniz. Son olarak sizlere ufak bir hatırlatma yapmak isteriz. Her ne kadar sublimasyon kalem baskı olarak anılsa da yalnızca lazer yazıcı alacağınız çıktılar ile kalem baskı yapabilirsiniz. SERFO ile tüm sublimasyon baskı malzemelerine ve kalem baskı makinesi cihazını edinebilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.