sadsad x
asdasd

Transfer baskı yapılan sublimasyon kupa - bardak, saat, tabak, magnet gibi çeşitli sublime ürünler bu kategori altındadır. Sublimasyon baskı için özel olarak üretilen süblime kupa çeşitlerimizden bazıları beyaz kupasihirli kupa, konik kupa, kaşıklı kupa, kalp kulplu kupa, sevgili kupası, sedefli kupa, cam kupadır. Süblimasyon seramik kupalara yapılan baskılar oldukça revaçtadır. Süblimasyon baskı sektöründe yer alacaksanız süblimasyon kupa bardak kategorisinde yer almanız sizler için oldukça faydalı olacaktır. Serfo’da sizler için birbirinden farklı sublimasyon boş kupa modelleri bulunmaktadır. Sizlerde sublimasyon kupa toptan alımlarınızı web sitemiz üzerinden gerçekleştirebilir, toptan alım sayesinde sublimasyon kupa bardak toptan fiyatlarını yakalayabilirsiniz! Tüm bu ürünlere ek olarak sublimasyon saat, sublimasyon fayans, sublimasyon tabak ve sublimasyon magnet ürünlerini bu kategori altında bulabilirsiniz.

Sıralama seçin
Görünüm:
Toplam 207 ürün görüntüleniyor.

SÜBLİMASYON KUPA BARDAK NEDİR?

 

Süblimasyon kupa bardak sublimasyon baskılar için kullanılan bardak modelidir. Kupaların üzerine görseller ve grafikler özel bir baskı yöntemi ile işlenmektedir. Sublimasyon baskı özel materyaller ve makineler aracılığı ile yapılmaktadır. Aynı zamanda sublimasyon bardakları diğer bardaklardan ayıran bazı özellikler mevcuttur. Bu özelliklerin başında ürünün üzerindeki polyester kaplama ve baskıya uygun renk tonu gelmektedir. Sublimasyon bardak harici kullanılan bardakların üzerinde polyester kaplama olmaması sebebiyle baskı sonuç vermeyecektir. Bu sebeple baskılar da süblimasyon kupa bardak dışında bardak kullanılmaması gerekmektedir. Kesin sonuçlar elde etmek için her zaman tavsiye edilen ürünleri kullanmanız gerekir.  İlaveten, toplu kupa bardak alınması ekonomik olarak da daha uygundur. Sublimasyona uygun toptan seramik kupa, toptan porselen kupa ve toptan cam kupa modellerine web sitemiz aracılığı ile ulaşabilirsiniz.

 

Süblime Kupa Kullanım Alanı

 

Süblime kupa bardak modelleri sublimasyon baskı için özel olarak üretilen bardak türüdür. Firmalar süblime kupa ile promosyon ürünler veya hediyelik eşyalar hazırlamaktadırlar. Bu hediyeleri hazırlarken baskıların kaliteli olması çok önemlidir. Baskı kalitesinde işlemi yaptığınız makine ve ayarları ne kadar önemliyse de baskı yapılacak malzeme de o kadar önemlidir. Bu yüzden sizler de baskılarınızı en kaliteli süblime kupa bardakları ile gerçekleştirmelisiniz. Bu bardakların yüzeyi baskı için pürüzsüz hale getirilene kadar işlem görür. Renginin beyaz olmasının sebebi de baskı kalitesinin açık renkler de daha iyi sonuçlar vermesidir. Siz de bu bardakları ve gerekli sarf malzemelerini SERFO aracılığı ile temin edebilirsiniz. Aynı zamanda baskı cihazlarımızı da inceleyerek bilgi sahibi olabilirsiniz.

 

Kupa Bardak Baskısı Hangi Kupalara Yapılır?

 

Porselen veya seramik malzemeden üretilmiş olan kupaları firmamızdan toptan olarak satın alabilirsiniz. Hediyelik kutusunda beyaz, siyah, kırmızı, sihirli, oval, içi renkli, sevgili kupaları, içi ve kulpu turuncu, siyah, sarı, kırmızı, mavi, pembe renkli kupa ve bardaklar çok popülerdir. Tüm bu kupaları toptan fiyatına alabilirsiniz.

 

Sublimasyon Boş Kupa için Baskı Aşamaları

 

Sublimasyon boş kupa baskı için uygun olan bardak modeli olarak karşımıza çıkıyor. Bu bardak ile baskı yapmak için bilmeniz gereken bazı aşamalar mevcut. Bu aşamalar için öncelikle sublimasyon baskı makinesi modelleri arasından birine sahip olmalısınız. Bu modelleri SERFO aracılığı ile inceleyebilirsiniz. Cihazımızın yanında baskı için kullanacağınız sarf malzemeler gerekmektedir. Bu malzemeleri de sitemiz aracılığı ile baskı setleri kategorisinden edinebilirsiniz. Şimdi gelelim gereken malzemeler listemize…

 

Gerekli Malzemeler

Sublimasyon Baskıyı Destekleyen Yazıcı

Kupa Pres Baskı Makinesi

Sublimasyon Baskı Kağıdı

Sublimasyon Mürekkep

Termal Bant

Sublimasyon Boş Kupa

 

 

Öncelikle bardağınıza yapacağınız baskıyı Photoshop vb. programlar aracılığı ile uygun ölçüler de düzenlemeniz gerekmektedir. Ardında sublimasyon mürekkepli yazıcınızdan hazırladığınız baskı görselini çıktı olarak almalısınız. Aldığınız çıktıyı bardağınızın etrafına baskıyı ölçeklendirerek dikkatli bir şekilde sarmanız gerekiyor. Sardığınız kağıdı termal bant yardımı ile bardağa sabitleyin. Böylelikle baskı sırasında herhangi bir kayma olmayacaktır. Şimdi ise makinemizi açarak ön ısıtma ayarlarını gerçekleştirelim. Makine ayarı 180-190C ve 150-180sn. olacak şekilde ayarlanmalıdır. İlgili süreler sublimasyon bardak modellerine göre farklılık göstermektedir. Cihazın ekranında uygun dereceyi gördükten sonra bardağınızı makinenin pres kafasına yerleştirerek işlemi başlatabilirsiniz. Baskı süresi bittikten sonra sublimasyon boş kupa sıcak olacaktır. Soğumasını bekleyerek kağıdı çıkarabilirsiniz. Böylelikle baskı işlemleriniz tamamlanmış olacaktır.

 

 

Süblimasyon Seramik Kupa ve Porselen Kupa Arasında ki Farklar?

 

Süblimasyon seramik kupa ve porselen kupa baskı işleri için yaygın olarak kullanılan bardak modelleridir. Bu bardak türleri arasında en çok tercih edilen malzeme porselen olmaktadır. Porselen bardaklar üretim esnasında yüksek ısıya maruz bırakılarak sertleştirilir. Seramik ise daha az ısı da işlem görür. Bu yüzden porselen bardaklar çarpmalara karşı daha dayanıklıdır. Ancak seramiğin pürüzsüz yüzeyi de çok kaliteli baskıların önünü açtığından dolayı tercih ediliyor. Siz de SERFO aracılığı ile süblimasyon seramik kupa ve toptan süblimasyon porselen kupa modellerimize sahip olabilirsiniz.

 

Sublimasyon Baskı Kupası Seçiminde Dikkat Edilmesi Gerekenler?

 

Sublimasyon baskı kupası seçerken dikkat etmeniz gereken bazı noktalar vardır. Bu noktalar aslında yapacağınız baskıya göre değişkenlik gösterir. Örnek vermek gerekirse bir baskının rengi de kupa rengi ve malzemesi seçerken önemli bir husus olarak öne çıkar. Buna ek olarak, seramik kupa porselene göre daha pürüzsüz bir yüzeye sahiptir. Bu yüzden baskısında en iyi kalite için odaklananlar genel de bu ürünü tercih ederler.

 

Renk Seçimi

 

Sublimasyon baskı için kupa seçimlerinde genel de beyaz renkler tercih edilir. Bunun sebebi ise beyaz renkte baskının daha detaylı ve keskin çıkmasıdır. Ancak koyu renkler içinde ayarlamalar yapılarak ihtiyaç olan baskı üretilebilir. Bu konuda aslında bir sınır yok. Sizin hayal gücünüze bağlı olarak bütün üretimleri gerçekleştirebilirsiniz. Genel olarak baktığımızda çoğu firma sublimasyon beyaz kupa toptan alım gerçekleştirmektedir. Ancak sizler alışılagelmişin dışında bir üretim gerçekleştirmek için koyu renkleri de tercih edebilirsiniz. Dediğimiz gibi bu hususlar baskının türüne ve detayına göre değişkenlik gösterebilir. Sizler de sublimasyon beyaz kupa toptan alımları için sitemizi inceleyebilir ve istediğiniz ürünlere anında sahip olabilirsiniz.

 

Süblimasyon Kupa Toptan Alınır mı?

 

Süblimasyon kupa toptan alınması daha uygun olan bir üründür. Promosyon firmaları başta olmak üzere hediyelik eşya üreticisi firmalar genel de bu ürünler de toptan alımlar gerçekleştirir. Bunun başlıca faydalı sebepleri vardır. Bunlardan biri ise süblimasyon kupa bardak toptan fiyatları açısından daha uyguna gelmesidir. Toptan alınan ürünler için kayda değer bir indirim sağlarsınız. Ayrıca toptan aldığınız üründe fiyat değişimlerinden etkilenmezsiniz. Bu yüzden süblimasyon kupa toptan alımlar için gayet makul bir üründür. Toptan alımlarınız için bizimle iletişime geçerek daha detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz. Ancak bu işi hobi çerçevesinde yapıyorsanız perakende alışveriş sizin için ideal olacaktır. Hobi amaçlı yapılan baskı işlemlerinde genelde sipariş üzerine çalışmalar yapılır. Bu da sipariş geldiğinde satın alımlar yapmanızı sağlar. Sizler de süblimasyon kupa toptan alımlarınız için SERFO ile çalışabilirsiniz. Süblimasyon kupa bardak toptan fiyatları hakkında daha detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

Süblimasyon Bardak Fiyatları

 

Süblimasyon bardak fiyatları perakende ve toptan satışta değişkenlik gösterebilir. Firmalar genel olarak toptan alımlar gerçekleştirerek fiyat konusunda bütçe dostu alışverişler yapmaktadır. SERFO olarak elimizde yüksek ürün yelpazesi barındırıyor ve yüksek stok hacmi ile çalışıyoruz. Bu sayede ne zaman ihtiyacınız olursa olsun, kaliteli ürünlerimiz ile her zaman yanınızda olmaya özen gösteriyoruz. Sizler de SERFO aracılığı ile süblimasyon bardak fiyatları hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

 

SUBLİMASYON SAAT MODELLERİ

 

Sublimasyon saat hediyelik eşyalar arasında oldukça popüler olmaya devam ediyor. Ailemizin veya arkadaşlarımızın özel günlerinde tercih edilen bu saatler üzerine yapılacak fotoğraf baskıları ile unutulmaz hediyeler hazırlayabilirsiniz. Sublimasyon saat çeşitleri arasında masa saatleri ve seramik duvar saatleri gibi ürünler de mevcut. Bu ürünler baskıya uygun ürünler olup istediğiniz baskıyı gerçekleştirme imkanı sunmaktadır. Sizler de bu ürünler ile yaratıcılığınızı kullanarak anlamlı hediyeler çıkarabilirsiniz. Uzun vadeli kullanım sağladığı için promosyon hazırlayan işletmelerin gözdesidir.

 

Sublimasyon Saat Baskı Nasıl Yapılır?

 

Sublimasyon saat baskı işlemleri de diğer ürünlerde olduğu gibi farklılık gösterecektir. Öncelikle saatinize baskı yapacağınız deseni veya fotoğrafı sublimasyon baskı kağıdına ayna yansıması olarak çıktı almalısınız. Ardından çıktıyı termal ısı bandı yardımı ile saatin baskı yapılacak yüzeyine yerleştirmeniz gerekiyor. Kağıt üst tarafta olacak şekilde önceden ısısı saatin materyaline göre ayarlanmış pres cihazına yerleştiriyoruz. Daha sonra yine saatin materyaline göre belli bir süre pres işlemini sürdürüyoruz. İlgili ısı ve süreler için bizimle iletişime geçebilirsiniz. İşleminiz tamam ve baskınız hazır. Sublimasyon saat toptan alımları ile baskılarınızı devamlı gerçekleştirebilir ve iyi kazançlar elde edebilirsiniz. Sublimasyon saat fiyat bilgisi için sitemizde ilgili kategorileri inceleyebilir ve SERFO aracılığı ile dilediğiniz cihaza anında sahip olabilirsiniz.

 

SUBLİMASYON FAYANS NEDİR?

 

Sublimasyon fayans son zamanlar da oldukça popüler olan ürünler arasında gelmektedir. Üzerine fotoğraf ve istenilen desenin basılabildiği bu fayansları ev ve işyeri ortamında kullanabilmek mümkündür. Seramik kullanılan alanlarda istenilen baskı ile geniş tasarımlar veya marka baskısı alınabilir. Sublimasyon fayans çeşitleri arasında bir çok boyut ve şekil bulunmaktadır. Sizler de sublimasyon fayans baskı ürünleri ile istenilen baskıları gerçekleştirebilir ve yaratıcı tasarımlar ile müşteri portföyünüzü geliştirebilirsiniz. Özellikle iş yerlerinde veya evlerde kullanılan bu ürün ile kişiye özel tasarımlar gerçekleştirerek geniş bir hizmet verebilirsiniz.

 

Sublimasyon Fayans Fiyat Aralıkları

 

Sublimasyon fayans fiyat bilgisi ürün boyutlarına göre değişiklik gösterebilmektedir. Bu yüzden bu başlık altında net bir fiyat vermek doğru olmayacaktır. Bunun yerine sublimasyon fayans kategorimize giderek sizler de ihtiyacınız olan boyutlarda fayans ürünlerini inceleyerek fiyat sahibi olabilirsiniz. En çok sirkülasyonu olan ölçünüzü seçtikten sonra dilerseniz sublimasyon fayans toptan alım gerçekleştirerek yüksek tasarruflar da sağlayabilirsiniz. Aynı zamanda baskı için gerekli tüm ürünleri de sitemizden inceleyerek baskı için ilk adımınızı da atabilirsiniz. SERFO olarak tüm sublimasyon ürünlerine ve yedek parçalarına ulaşmanızı sağlıyor ve kullandığınız sarf malzemelerini de yüksek stokla bulunduruyoruz. Sizler de tüm baskı ürünlerine uygun fiyatlarla sahip olmak için ürün kategorilerimizi inceleyebilirsiniz.

 

SUBLİMASYON TABAK MODELLERİ

 

Sublimasyon tabak günümüzde hediyelik eşya olarak kullanılan ve plaket benzerliğinde değerlendirilen bir üründür. Metal, gümüş ve altın görünümlü seçenekleri ile üzerine dilediğiniz baskıları gerçekleştirebilirsiniz. Sabitleme ve askı aparatları ile duvara asılabilir veya herhangi bir masa da sabit durabilir. Teşhir ayakları ile işletmenizde rahatça baskılı örnekleri sergileyebilirsiniz. Plaket mahiyetinde kullanılabilen ve anlamlı bir ödüle de dönüşebilen bu ürün ile baskı olanakları geniştir. Kimi zaman sadece bir fotoğraf baskısı ile hediyelik eşya da olabilen bu ürünü dilediğiniz miktarda sipariş verebilirsiniz. Sublimasyon tabak çeşitleri arasında yukarıda belirtilenden hariç seramik ve porselen çeşitleri de bulunmaktadır. Dilerseniz sizler de sublimasyon tabak toptan alım gerçekleştirerek hem tasarruf edebilir hem iyi kazançlar elde edebilirsiniz.

 

Sublimasyon Tabak Baskı İşlemleri Nedir?

 

Sublimasyon tabak baskı işlemleri diğer ürünlere göre farklılık gösterebilir. Bu farklılığa ürünün malzemesi etken olmakla beraber aldığınız ürünün değerlerine göre baskı yapmanız gerekir. Öncelikle düz pres tablasına sahip cihazlarınız ile bu ürünlere baskı yapabilirsiniz. Ekstra tabak presine ihtiyaç duymadan sağlıklı sonuçlar almanız mümkün. Bu bölümde sizler için kısa bir baskı simülasyonu yapabiliriz. Sublimasyon kağıdına ayna yöntemi ile ters aldığınız baskıyı termal bant yardımı ile tabağa sabitlemelisiniz. Baskı presinizi ürünün materyaline göre belirli bir sıcaklığa getirmeniz gerekmektedir. Yuvarlak askı metalinin üzerinde bulunan şeffaf koruyucu filmi kaldırın. Baskı kağıdı altta metal üst tarafta olacak şekilde yine ürünün materyaline göre pres işlemini gerçekleştirin. Baskısı yapılan metal plakayı tabağın iç bölümüne yerleştirerek herhangi bir yapıştırıcı ile sabitleyebilirsiniz. Derece ve süreler hakkında bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Sizler de sublimasyon tabak fiyat bilgileri için SERFO aracılığı ile kategorilerimizi inceleyebilir ve dilediğiniz ürünü anında sipariş verebilirsiniz.

 

SUBLİMASYON MAGNET NEDİR?

 

Sublimasyon magnet baskı sektöründe oldukça tercih edilen ürünler arasında gelmektedir. Plastik, seramik, taş ve metal olarak ayrılan magnetler üzerlerine baskı yapılarak bir çok çeşit ürün tasarımı yapılabilmektedir. Metal magnet modelleri arasında genelde açacak fonksiyonu olan ürünler rağbet görmektedir. Sublimasyon taş magnetler ise üzerine bir fotoğraf baskısı yapılarak otantik bir çerçeve hazırlamak için uygun bir ürün olmaktadır. Bunlara ek olarak, sublimasyon seramik magnet ürünleri de çokca tercih edilmektedir. Sublimasyon magnet baskı işlemi, diğer tüm sarf malzemeler üzerine baskı yapma işlemi kadar basittir. Baskısız olarak yollanan ürünlerimiz ile baskılarınızı hayal gücünüze bağlı olarak gerçekleştirebilirsiniz.

 

Sublimasyon Magnet Çeşitleri Nelerdir?

 

Sublimasyon magnet çeşitleri oldukça geniş ürün yelpazesine sahiptir. Taş, metal, seramik ve plastik gibi ürün modelleri bulunan magnetlerin istenilen şekilde tasarım yapılması mümkün. İşletmelere reklamını yapacağı bir metal magnet açacak veya magnet bir plastik kartvizit hazırlayabilirsiniz. Aynı zamanda hayal gücünüze bağlı olarak dilediğiniz tasarımı da üzerlerine uygulayabilirsiniz. Ürün malzeme çeşidine göre baskı seçenekleri farklılık gösterecektir, bunun için önce ihtiyacınız olan ürünü seçmeniz ve ardından baskı bilgisi almanız daha yararlı olacaktır.

 

Sublimasyon Magnet Fiyat

 

Sublimasyon magnet fiyat olarak ürün malzemesine göre değişiklik gösterebilir. Bu yüzden bu başlık altında net bir fiyat söylemek doğru olmayacaktır. Bunun yerine sizler magnet kategorilerimizi inceleyerek ihtiyacınıza uygun ürünü aralarından seçebilirsiniz. Bu sayede fiyat fikri de edinebilir ve ekonomik satın alımlar gerçekleştirebilirsiniz. Sublimasyon magnet toptan alımlarınızı SERFO aracılığı ile güvenle gerçekleştirebilir ve hızlı kargo imkanlarımızdan yararlanabilirsiniz.

 

SÜBLİMASYON SERAMİK ÜRÜNLER NEDİR?

 

 

Bu bölümümüzde sizlere sublimasyon kupa, sublimasyon saat, sublimasyon fayans, sublimasyon tabak ve sublimasyon magnet haricinde kalan sublimasyon seramik ürünlerimizden bahsedeceğiz. Sublimasyon seramik ürün çeşitlerimiz sırasıyla sublimasyon kalemlik, sublimasyon kumbara, sublimasyon kül tablası ve sublimasyon saksıdır. Sublimasyon baskı için özel olarak üretilen bu ürünlerimizi portföyünüze katıp satış hacminizi arttırabilirsiniz. Sublimasyon kalemlik ve sublimasyon kumbara modellerimiz ile çocuklara özel tasarımlar yapabilirsiniz. Tercih edilebilir bir diğer ürünümüz ise sublimasyon kül tablasıdır. Sublimasyon kül tablası 2 parçadan oluşmaktadır. Üst kısmındaki delik sayesinde küller alt hazneye dökülür ve etrafı kirletmez. Sublimasyon saksı modeli ise 3’lü set şeklindedir. Dilediğiniz tasarımı mini saksılar üzerine aktarabilir, güzel bir hediye oluşturabilirsiniz. 

 

 

Sublimasyon Seramik Ürün Fiyatları

 

 

Sublimasyon seramik ürün fiyatlarında en ekonomik seçenekleri Serfo’da bulabilirsiniz. Web sitemiz üzerinden gerçekleştirdiğiniz sublimasyon seramik ürünlerin toptan alımında %10’a varan indirim fırsatından faydalanabilirsiniz. Siz de sublimasyon baskı ürünlerini en uygun fiyatlarla sahip olmak istiyorsanız hemen bayimiz olabilirsiniz!

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.