sadsad x
asdasd

Sublimasyon baskı için özel olarak üretilen süblime kupa çeşitlerimizden bazıları beyaz kupa, sihirli kupa, konik kupa, kaşıklı kupa, kalp kulplu kupa, sevgili kupası, sedefli kupa, cam kupadır. Süblimasyon seramik kupalara yapılan baskılar oldukça revaçtadır. Süblimasyon baskı sektöründe yer alacaksanız süblimasyon kupa bardak kategorisinde yer almanız sizler için oldukça faydalı olacaktır. Serfo’da sizler için birbirinden farklı sublimasyon boş kupa modelleri bulunmaktadır. Sizlerde sublimasyon kupa toptan alımlarınızı web sitemiz üzerinden gerçekleştirebilir, toptan alım sayesinde sublimasyon kupa bardak toptan fiyatlarını yakalayabilirsiniz!

Sıralama seçin
Görünüm:
Toplam 168 ürün görüntüleniyor.

SÜBLİMASYON KUPA BARDAK NEDİR?

Süblimasyon kupa bardak sublimasyon baskılar için kullanılan bardak modelidir. Kupaların üzerine görseller ve grafikler özel bir baskı yöntemi ile işlenmektedir. Sublimasyon baskı özel materyaller ve makineler aracılığı ile yapılmaktadır. Aynı zamanda sublimasyon bardakları diğer bardaklardan ayıran bazı özellikler mevcuttur. Bu özelliklerin başında ürünün üzerindeki polyester kaplama ve baskıya uygun renk tonu gelmektedir. Sublimasyon bardak harici kullanılan bardakların üzerinde polyester kaplama olmaması sebebiyle baskı sonuç vermeyecektir. Bu sebeple baskılar da süblimasyon kupa bardak dışında bardak kullanılmaması gerekmektedir. Kesin sonuçlar elde etmek için her zaman tavsiye edilen ürünleri kullanmanız gerekir.  İlaveten, toplu kupa bardak alınması ekonomik olarak da daha uygundur. Sublimasyona uygun toptan seramik kupa, toptan porselen kupa ve toptan cam kupa modellerine web sitemiz aracılığı ile ulaşabilirsiniz.

Süblime Kupa Kullanım Alanı

Süblime kupa bardak modelleri sublimasyon baskı için özel olarak üretilen bardak türüdür. Firmalar süblime kupa ile promosyon ürünler veya hediyelik eşyalar hazırlamaktadırlar. Bu hediyeleri hazırlarken baskıların kaliteli olması çok önemlidir. Baskı kalitesinde işlemi yaptığınız makine ve ayarları ne kadar önemliyse de baskı yapılacak malzeme de o kadar önemlidir. Bu yüzden sizler de baskılarınızı en kaliteli süblime kupa bardakları ile gerçekleştirmelisiniz. Bu bardakların yüzeyi baskı için pürüzsüz hale getirilene kadar işlem görür. Renginin beyaz olmasının sebebi de baskı kalitesinin açık renkler de daha iyi sonuçlar vermesidir. Siz de bu bardakları ve gerekli sarf malzemelerini SERFO aracılığı ile temin edebilirsiniz. Aynı zamanda baskı cihazlarımızı da inceleyerek bilgi sahibi olabilirsiniz.

Kupa Bardak Baskısı Hangi Kupalara Yapılır?

Porselen veya seramik malzemeden üretilmiş olan kupaları firmamızdan toptan olarak satın alabilirsiniz. Hediyelik kutusunda beyaz, siyah, kırmızı, sihirli, oval, içi renkli, sevgili kupaları, içi ve kulpu turuncu, siyah, sarı, kırmızı, mavi, pembe renkli kupa ve bardaklar çok popülerdir. Tüm bu kupaları toptan fiyatına alabilirsiniz.

Sublimasyon Boş Kupa için Baskı Aşamaları

Sublimasyon boş kupa baskı için uygun olan bardak modeli olarak karşımıza çıkıyor. Bu bardak ile baskı yapmak için bilmeniz gereken bazı aşamalar mevcut. Bu aşamalar için öncelikle sublimasyon baskı makinesi modelleri arasından birine sahip olmalısınız. Bu modelleri SERFO aracılığı ile inceleyebilirsiniz. Cihazımızın yanında baskı için kullanacağınız sarf malzemeler gerekmektedir. Bu malzemeleri de sitemiz aracılığı ile baskı setleri kategorisinden edinebilirsiniz. Şimdi gelelim gereken malzemeler listemize…

Gerekli Malzemeler

  • Sublimasyon Baskıyı Destekleyen Yazıcı
  • Kupa Pres Baskı Makinesi
  • Sublimasyon Baskı Kağıdı
  • Sublimasyon Mürekkep
  • Termal Bant
  • Sublimasyon Boş Kupa

 

Öncelikle bardağınıza yapacağınız baskıyı Photoshop vb. programlar aracılığı ile uygun ölçüler de düzenlemeniz gerekmektedir. Ardında sublimasyon mürekkepli yazıcınızdan hazırladığınız baskı görselini çıktı olarak almalısınız. Aldığınız çıktıyı bardağınızın etrafına baskıyı ölçeklendirerek dikkatli bir şekilde sarmanız gerekiyor. Sardığınız kağıdı termal bant yardımı ile bardağa sabitleyin. Böylelikle baskı sırasında herhangi bir kayma olmayacaktır. Şimdi ise makinemizi açarak ön ısıtma ayarlarını gerçekleştirelim. Makine ayarı 180-190C ve 150-180sn. olacak şekilde ayarlanmalıdır. İlgili süreler sublimasyon bardak modellerine göre farklılık göstermektedir. Cihazın ekranında uygun dereceyi gördükten sonra bardağınızı makinenin pres kafasına yerleştirerek işlemi başlatabilirsiniz. Baskı süresi bittikten sonra sublimasyon boş kupa sıcak olacaktır. Soğumasını bekleyerek kağıdı çıkarabilirsiniz. Böylelikle baskı işlemleriniz tamamlanmış olacaktır.

Süblimasyon Seramik Kupa ve Porselen Kupa Arasında ki Farklar?

Süblimasyon seramik kupa ve porselen kupa baskı işleri için yaygın olarak kullanılan bardak modelleridir. Bu bardak türleri arasında en çok tercih edilen malzeme porselen olmaktadır. Porselen bardaklar üretim esnasında yüksek ısıya maruz bırakılarak sertleştirilir. Seramik ise daha az ısı da işlem görür. Bu yüzden porselen bardaklar çarpmalara karşı daha dayanıklıdır. Ancak seramiğin pürüzsüz yüzeyi de çok kaliteli baskıların önünü açtığından dolayı tercih ediliyor. Siz de SERFO aracılığı ile süblimasyon seramik kupa ve toptan süblimasyon porselen kupa modellerimize sahip olabilirsiniz.

Sublimasyon Baskı Kupası Seçiminde Dikkat Edilmesi Gerekenler?

Sublimasyon baskı kupası seçerken dikkat etmeniz gereken bazı noktalar vardır. Bu noktalar aslında yapacağınız baskıya göre değişkenlik gösterir. Örnek vermek gerekirse bir baskının rengi de kupa rengi ve malzemesi seçerken önemli bir husus olarak öne çıkar. Buna ek olarak, seramik kupa porselene göre daha pürüzsüz bir yüzeye sahiptir. Bu yüzden baskısında en iyi kalite için odaklananlar genel de bu ürünü tercih ederler.

Renk Seçimi

Sublimasyon baskı için kupa seçimlerinde genel de beyaz renkler tercih edilir. Bunun sebebi ise beyaz renkte baskının daha detaylı ve keskin çıkmasıdır. Ancak koyu renkler içinde ayarlamalar yapılarak ihtiyaç olan baskı üretilebilir. Bu konuda aslında bir sınır yok. Sizin hayal gücünüze bağlı olarak bütün üretimleri gerçekleştirebilirsiniz. Genel olarak baktığımızda çoğu firma sublimasyon beyaz kupa toptan alım gerçekleştirmektedir. Ancak sizler alışılagelmişin dışında bir üretim gerçekleştirmek için koyu renkleri de tercih edebilirsiniz. Dediğimiz gibi bu hususlar baskının türüne ve detayına göre değişkenlik gösterebilir. Sizler de sublimasyon beyaz kupa toptan alımları için sitemizi inceleyebilir ve istediğiniz ürünlere anında sahip olabilirsiniz.

Süblimasyon Kupa Toptan Alınır mı?

Süblimasyon kupa toptan alınması daha uygun olan bir üründür. Promosyon firmaları başta olmak üzere hediyelik eşya üreticisi firmalar genel de bu ürünler de toptan alımlar gerçekleştirir. Bunun başlıca faydalı sebepleri vardır. Bunlardan biri ise süblimasyon kupa bardak toptan fiyatları açısından daha uyguna gelmesidir. Toptan alınan ürünler için kayda değer bir indirim sağlarsınız. Ayrıca toptan aldığınız üründe fiyat değişimlerinden etkilenmezsiniz. Bu yüzden süblimasyon kupa toptan alımlar için gayet makul bir üründür. Toptan alımlarınız için bizimle iletişime geçerek daha detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz. Ancak bu işi hobi çerçevesinde yapıyorsanız perakende alışveriş sizin için ideal olacaktır. Hobi amaçlı yapılan baskı işlemlerinde genelde sipariş üzerine çalışmalar yapılır. Bu da sipariş geldiğinde satın alımlar yapmanızı sağlar. Sizler de süblimasyon kupa toptan alımlarınız için SERFO ile çalışabilirsiniz. Süblimasyon kupa bardak toptan fiyatları hakkında daha detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Süblimasyon Bardak Fiyatları

Süblimasyon bardak fiyatları perakende ve toptan satışta değişkenlik gösterebilir. Firmalar genel olarak toptan alımlar gerçekleştirerek fiyat konusunda bütçe dostu alışverişler yapmaktadır. SERFO olarak elimizde yüksek ürün yelpazesi barındırıyor ve yüksek stok hacmi ile çalışıyoruz. Bu sayede ne zaman ihtiyacınız olursa olsun, kaliteli ürünlerimiz ile her zaman yanınızda olmaya özen gösteriyoruz. Sizler de SERFO aracılığı ile süblimasyon bardak fiyatları hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.