sadsad x
asdasd

Transfer baskı için özel olarak firmamızın ürettirdiği, günlük kullanım için ideal olan pamuk polyester karışımı sublimasyon tişört seçenekleri. Süblimasyon t-shirt için baskı fikirlerini tamamiyle hayal gücünüze göre şekillendirebilirsiniz. Sublimasyon tişört baskı her daim oldukça popüler bir seçenektir. Sizlerde sublimasyon tişört toptan alımlarınızı web sitemiz üzerinden gerçekleştirebilir, toptan alım sayesinde sublimasyon tişört fiyatlarında indirimi yakalayabilirsiniz!

Sıralama seçin
Görünüm:
Toplam 24 ürün görüntüleniyor.

SÜBLİMASYON TİŞÖRT NEDİR?

Süblimasyon tişört baskı sektöründe kullanılan oldukça yaygın olan bir tişört modelidir. Bu tişörtlere dilediğiniz baskıyı ısı transfer baskı makineleri ile gerçekleştirebilirsiniz. Bu ürünler tamamı ile baskı için üretilen özel ürünlerdir. Diğer tişörtlere göre farkı malzeme türüdür. Baskı için üretilen süblimasyon tişört modelleri içeriğinde polyester malzeme barındırır. Bu da baskı için uygun bir tişört olmasını sağlar. Diğer tişörtler ile yapılan baskılar da tişörtün yanmasına kadar giden kötü deneyimler yaşayabilirsiniz. Durum böyle olunca tişört baskılarınız için sadece uygun ürünler kullanmanız gerektiğini hatırlatmak isteriz. Süblimasyon tişört modellerimizi ilgili kategorimize giderek inceleyebilir ve anında sahip olabilirsiniz.

Süblimasyon Tişört Baskı Nasıl Yapılır?

Süblimasyon tişört baskı nasıl yapılır sorusuna bu başlık altında detaylı olarak cevap vermeye çalışacağız. Süblimasyon baskılar için en çok tercih edilen renk beyaz renk olmaktadır. Her baskı için değişen renk seçenekleri mevcut ancak bunlar genel de açık ton seçenekleri oluyor. Bu ihtiyacı da beyaz renk ürünler fazlası ile karşılamaktadır. Şimdi geçelim süblimasyon tişört baskı nasıl yapılır sorusunun cevaplarına…

Gerekli Malzemeler

  • Süblimasyon Baskı Makinesi
  • Süblimasyon Tişört
  • Transfer Baskı Kâğıdı (Sert zemin ve/veya tekstil kağıdı)
  • Sublimasyon Mürekkep Uyumlu Yazıcı
  • Termal Isı Bandı

 

Yukarı da verilen malzemeleri hazırladıktan sonra baskı aşamalarına geçebiliriz. Baskı aşamasından önce baskı cihazımızı prize takarak hazır hale getirelim. Cihazı uygun derece ve saniye olacak şekilde ayarlayalım. İlgili derece ve saniyeleri teknik servisimiz ile iletişime geçerek öğrenebilirsiniz. Cihaz ön ısıtma işlemini gerçekleştirdikten sonra tişörtü ütüleme işlemi için baskı cihazına yerleştirin. Tişörtün düz olması baskı için önemlidir. Ardından baskısını çıkaracağımız görüntüyü Photoshop vb. uygulamaların yardımı ile uygun ölçüler de hazırlayalım. Süblimasyon mürekkep uyumlu yazıcımızdan bu baskıyı ayna görüntü çıktısı olarak alalım. Çıktısını aldığımız kağıdı tişörtümüzün üstüne fotoğraf tişörte bakacak şekilde koyalım. Üzerine teflon ve/veya yağlı  kâğıdı yerleştirerek cihazımızın kapak bölümünü sıkıca kapatalım. Belirlenen süre bittikten sonra baskınız tamamlanmış olacaktır. Baskı sırasında makine baskı yüzeyi sıcak olacağından dolayı yanma tehlikesine karşı önlemler alınması gereklidir. Özellikle baskının yapıldığı tabla kısmına çıplak elle dokunmanız yanıklara sebebiyet verebilir. Son olarak süblimasyon tişört baskı nasıl yapılır sorusunu da tüm detayları ile yanıtlamış olduk. Diğer başlıklara geçerek daha fazla bilgi edinelim.

Süblimasyon T-Shirt Baskı Fikirleri

Süblimasyon t-shirt için baskı fikirleri tamamen hayal gücünüze bağlı olan hususlar içeriyor. İstediğiniz desen, model veya görüntü ile çalışmanız mümkün. Bunun için sadece elinizde uygun araç ve malzemelerin bulunması yeterli oluyor. Gerisi sadece sizin tasarımınız ile hayat bulan bir çalışma ortaya çıkarıyor. Süblimasyon t-shirt baskılarında genel de hediyelik ürünler sektöründe karşılaşırız. Bu hediyeler özel günler için hazırlanan anlamlı bir tişört veya yastık olabilir. Aile tasarımları şu sıra en popüler süblimasyon t-shirt baskıları arasında yer alıyor. Sizler de bunun gibi fikirleri doğaçlayarak veya üzerine eklemeler yaparak kaliteli sonuçlar elde edebilirsiniz.

Sublimasyon Tişört Baskı Makineleri Nasıl Çalışır?

Sublimasyon tişört baskı makineleri basit ve etkili çalışma mantığına sahip baskı cihazlarıdır. Bu cihazlar ile polyester içerikli daha çok açık ton içeren tekstil ürünlerine baskı işlemi yapabilirsiniz. Polyester ile üretilen tekstil baskı ürünleri sublimasyon ürünler olarak da adlandırılır. Bu sublimasyon baskıya uygun olduğunun bir belirtme şeklidir denilebilir. Sublimasyon tişört baskı makineleri çalışma mantığı da boyanın buharlaştırılmasına dayanıyor. Boya ısıl işlem de buharlaşarak polyester ürünün gözeneklerine nüfuz ederek hapsoluyor. Bu da kaliteli ve ayrılmayan bir baskı sonucu çıkarıyor. Sizler de ister hobi olarak ister profesyonel bir işe atılmak için sublimasyon tişört baskı makinelerimizi inceleyebilirsiniz.

Süblimasyon Tişört Toptan Alınır mı?

Süblimasyon tişört toptan satışları mevcut olan popüler baskı ürünüdür. Bu ürünleri ihtiyacınıza göre toptan alabilirsiniz. Bu konuda SERFO ile çalışarak yüksek stok hacmi ile büyük işlere yelken açabilirsiniz. Sadece hobi olarak bir baskı işi yapacaksanız perakende satın alımlar içinde her zaman hizmet vermeye hazırız. Süblimasyon tişört toptan alımlar için daha uygun fiyat seçenekleri ile tarafınıza sunulur. Bu konuda tarafımızla iletişime geçerek toptan ürün konusunda detaylı bilgi alabilirsiniz. Süblimasyon tişört toptan alınıp alınmayacağının kararı yaptığınız işe göre değişkenlik gösterir diyerek konuyu noktalayabiliriz.

Sublimasyon Tişört Fiyatları

Sublimasyon tişört fiyatları ürüne ve modele göre değişkenlik gösteren tutarlar sergiler. Kullanım amacı ve baskı kalitesi için farklı modellere farklı fiyatlarla sahip olabilirsiniz. Bunu etkileyen sebep ise ihtiyacın değişmesi ile ürünün de ekstra özelliklere bürünmesinden kaynaklanmaktadır. Bu yüzden sublimasyon tişört fiyatları hakkında tek bir rakam söylemek mümkün olmayacaktır. Sitemiz ile ihtiyacınıza uygun ucuz süblimasyon tişört seçeneklerine de göz atabilirsiniz. Ucuz süblimasyon tişört ve tüm sublimasyon ürünleri için SERFO olarak hizmet vermeye hazırız.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.