sadsad x
asdasd

Sublimasyon ahşap plaket üzerinde yer alan baskı metalleri aracılığı ile ürünler sublimasyon baskıya hazır hale gelmektedir. Sublimasyon ahşap plaket çeşitleri renk ve ebada göre değişmektedir. Sizlerde sublimasyon ahşap plaket toptan alımlarınızı web sitemiz üzerinden gerçekleştirebilir, toptan alım sayesinde sublimasyon ahşap plaket fiyatlarında indirimi yakalayabilirsiniz!

Sıralama seçin
Görünüm:
Toplam 37 ürün görüntüleniyor.

SUBLİMASYON AHŞAP PLAKET NEDİR?

 

Sublimasyon ahşap plaket modelleri dekoratif olmaları sebebi ile sıklıkla tercih edilmektedir. Her türlü baskıyı sublimasyon metali aracılığı ile sorunsuz olarak alabileceğiniz sublimasyon ahşap plaket çeşitleri arasından dilediğiniz modeli seçebilirsiniz. Aynı zamanda etkinlikler için kullanılan plaket modelleri arasından da ahşap olan ürünleri seçebilirsiniz. Fotoğraf çerçevesi görevini daha dekoratif şekilde üstlenen bu ürünleri stoklarınıza katıp sizde üretime geçebilirsiniz.

Sublimasyon Ahşap Plaket Fiyat

 

Sublimasyon ahşap plaket fiyat olarak modellere göre değişebilmektedir. Web sitemiz üzerinden sublimasyon ahşap plaket toptan alımları gerçekleştirip %10’a varan indirim fırsatını yakalayabilirsiniz.  Net fiyatlar için bayi başvurusu yapabilir ve tüm siparişlerinizi SERFO aracılığı ile tamamlayabilirsiniz. Sublimasyon ahşap plaket baskı işlemlerinde diğer ürünlere nazaran herhangi bir zorluk bulunmamaktadır. Ürünle beraber gönderilen baskı metaline sitemizdeki talimatları uygulayarak kolayca baskı yapabilirsiniz. Herhangi bir sorunda bize ulaşabileceğiniz gibi tüm sarf malzemelerini de tarafımızdan alarak tek bir yerden alışverişinizi gerçekleştirebilirsiniz. SERFO olarak seçtiğiniz sublimasyon ahşap plaket ürünlerini hızlı kargo avantajı ile sizlere ulaştırıyor olacağız.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.