sadsad x
asdasd

Sublimasyon baskı için uygun olan sublimasyon yaka isimliği çeşitlerimiz metal yaka isimliği, plastik yaka isimliği ve ahşap masa isimliğidir. Sublimasyon yaka isimliği baskı talepleri kurumsal ölçekli firmalar tarafından sıklıkla yapılmaktadır. Sizlerde sublimasyon yaka isimliği toptan alımlarınızı web sitemiz üzerinden gerçekleştirebilir, toptan alım sayesinde sublimasyon yaka isimliği fiyatlarında indirimi yakalayabilirsiniz!

 

Not: Yaka isimliği için gerekli olan mıknatıs veya iğne fiyata dahil değildir. Lütfen siparişinizi tamamlamadan önce arkası yapışkanlı mıknatıs veya iğne satın alın.

Sıralama seçin
Görünüm:
Toplam 17 ürün görüntüleniyor.

SUBLİMASYON YAKA İSİMLİĞİ ÇEŞİTLERİ

Sublimasyon yaka isimliği kurumsal firmaların veya işletmelerin kullandığı ürünler arasında yer almaktadır. Hizmet sektöründe çalışan tüm personeller için firmalar tarafından sipariş oluşturulan isimlikler, sirkülasyonu çok olan ürünler arasındadır. Bu firmaların başında oteller, hastaneler, eğitim kurumları ve ulaşım şirketleri gelmektedir. Sizler de sublimasyon yaka isimliği çeşitleri arasından seçim yaparak baskı sektöründe iyi bir hizmet sağlayabilirsiniz. Bu çeşitler arasında kullanımı kolay ve farklı tasarıma sahip ürünler mevcuttur. Mıknatıslı özellikleri sayesinde her türlü kıyafet üzerine iyi tutunma sergileyen ürünler farklı renk ve tasarımlarla satışa sunulmaktadır.

Sublimasyon Yaka İsimliği Fiyat

Sublimasyon yaka isimliği fiyat bilgilerine ulaşmak için hemen ilgili kategoriyi inceleyebilirsiniz. Fiyatlar model ve tasarıma göre farklılık göstermektedir. Sublimasyon yaka isimliği baskı açısından da ekstra herhangi bir zorluk getirmeyecektir. Herhangi bir düz zemin baskı cihazı ve gerekli sarf malzemeleri ile baskı işlemlerini rahatlıkla yapabilirsiniz. Sublimasyon yaka isimliği toptan satışımız ile de uzun vadeli işleriniz için iyi tasarruflar ve kazançlar elde edebilirsiniz. SERFO olarak gerekli tüm baskı cihazlarına ve sarf malzemelerine kolayca ulaşmanızı sağlıyor ve güvenli alışveriş imkanı sağlıyoruz. Sizler de ihtiyacınız olan tüm baskı ürünlerini geniş ürün yelpazemiz ile tek seferde temin edebilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.