sadsad x
asdasd

Sublimasyon takı ve sublimasyon aynalar üzerlerinde yer alan baskı metalleri aracılığı ile ürünler sublimasyon baskıya hazır hale gelmektedir. Firmamız bünyesinde birbirinden farklı sublimasyon takı çeşitleri ve sublimasyon ayna çeşitleri bulunmaktadır. Sizlerde sublimasyon takı toptan ve sublimasyon ayna toptan alımlarınızı web sitemiz üzerinden gerçekleştirebilir, toptan alımlarınız sayesinde sublimasyon takı fiyat ve sublimasyon ayna fiyatlarında indirimi yakalayabilirsiniz!

Sıralama seçin
Görünüm:
Toplam 19 ürün görüntüleniyor.

SUBLİMASYON TAKI ÇEŞİTLERİ

 

Sublimasyon takı hediyelik eşya kategorisinde kişiye özel hazırlanan ürünlerdendir. Bu ürünler doğum günü gibi özel günlerde hediye olarak sıklıkla tercih edilmektedir. Genelde sevgililerin veya evli çiftlerin isimlerini yazdırmak istedikleri bu ürünler kolye ve bileklik modellerinden oluşmaktadır. Sublimasyon takı çeşitleri arasında kalp bileklikleri, su damlası bileklikleri ve kolyeler en revaçta olanlardandır. Baskısız olarak gönderilecek bu takılarda istediğiniz baskıya tasarım fikirlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Aynı zamanda web sitemiz üzerinden sublimasyon takı toptan alımı gerçekleştirerek, %10’a varan indirim fırsatını yakalayabilirsiniz.

Sublimasyon Takı Baskı İşlemleri Nedir?

Sublimasyon takı baskı işlemleri için transfer baskı presi ve gerekli sarf malzemelerine sahip olmanız gerekmektedir. Düz tabanlı pres cihazını öncelikle gereken ısı değerlerinde ön ısıtmaya almalısınız. Ardından baskı yapacağınız deseni ayna yansıması olarak sublimasyon yazıcı aracılığı ile çıktı olarak alabilirsiniz. Ardından baskı metalinizin üzerinde ki şeffaf koruyucu filmi kaldırın. Almış olduğunuz çıktıyı metalin üzerine yerleştirebilirsiniz. Baskı kağıdınız alt kısımda kalacak ve metal üst kısımda kalacak şekilde baskı presine yerleştirin. Ardından gerekli sürede pres işlemine tabii tutun. Baskısı gerçekleşen metal plakayı takıya termal bant yardımı ile sabitleyerek işlemi tamamlayabilirsiniz. Isı ve süre ayarları için lütfen bizimle iletişime geçiniz. SERFO’ya bayi başvurusu yaparak sublimasyon takı fiyat bilgilerine ve diğer tüm sublimasyon baskı sarf malzemesi fiyatlarına anında ulaşabilirsiniz.

Sublimasyon Ayna

 

Bu kategorimizde yine hediyelik sektörü için bir avantaj olan sublimasyon aynayı bulabilirsiniz. Sublimasyon ayna çeşitlerimiz yuvarlak ayna, makyaj aynası, papatya makyaj aynası, kare makyaj aynası, oval makyaj aynası, kalp makyaj aynası olarak değişmektedir. Sublimasyon ayna baskı işlemi diğer ürünlerden farklı değildir. Baskı metaline gerçekleştirdiğiniz baskı ile sizler de kişiye özel sublimasyon ayna üretimine başlayabilirsiniz. Web sitemiz üzerinden sublimasyon ayna toptan siparişi verebilir, %10’a varan indirimli sublimasyon ayna fiyatlarına ulaşabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.