sadsad x
asdasd

Sublimasyon cam kupa ve sublimasyon rakı bardağı özel kaplama içermesi sebebiyle sublimasyon baskıya uygun olan ürünlerdendir. Çoğunlukla kişiye özel hediyelerde tercih edilmektedirler. Web sitemiz üzerinden yapacağınız sublimasyon cam kupa toptan ya da sublimasyon rakı bardağı toptan alımlarınızda hem sublimasyon cam kupa fiyatlarında hem de sublimasyon rakı bardağı fiyatlarında indirim fırsatlarını yakalayabilirsiniz!

Sıralama seçin
Görünüm:
Toplam 15 ürün görüntüleniyor.

SUBLİMASYON CAM KUPA MODELLERİ

 

Sublimasyon cam kupa modelleri kişiye özel hediyelik eşya sektöründe oldukça rağbet görmektedir. İstediğiniz yaratıcı bir görselle sizlerde bu ürünlerin üretimine rahatlıkla başlayabilirsiniz. Buna ek olarak, kurumsal firmalar promosyon kampanyalarında cam kupa seçeneğini ön planda tutmaktadır. Sizlerde web sitemiz üzerinden sublimasyon cam kupa toptan alımı gerçekleştirebilir, toptan alım sayesinde  sublimasyon cam kupa fiyatlarında indirimi yakalayabilirsiniz!

Sublimasyon Rakı Bardağı

 

Sublimasyon rakı bardağı modelleri kişiye özel hediyelik eşya sektöründe oldukça popülerdir. Dilediğiniz görseli üzerine bastırabileceğiniz bu sublimasyon rakı bardağını güzel gün hediyesi olarak sunabilirsiniz. Web sitemiz üzerinden sublimasyon rakı bardağı toptan alımı gerçekleştirebilir, toptan alım sayesinde sublimasyon rakı bardağı fiyatlarında %8’e varan indirimler fırsatını yakalayabilirsiniz. SERFO olarak tüm sublimasyon baskı ürünlerini ve sarf malzemelerini uygun fiyatlar ile sizlere ulaştırıyoruz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.