sadsad x
asdasd

Sublimasyon çakmakların üzerinde baskı metali bulunmaktadır. Bu baskı metali vasıtasıyla sublimasyon çakmak baskıya uygun bir ürün haline gelmektedir. Promosyon sektöründe fazlasıyla rağbet gören bir üründür. Sizlerde sublimasyon çakmak toptan alımlarınızı web sitemiz üzerinden gerçekleştirebilir, toptan alım sayesinde sublimasyon çakmak fiyatlarında indirimi yakalayabilirsiniz!

Sıralama seçin
Görünüm:
Toplam 9 ürün görüntüleniyor.

SUBLİMASYON ÇAKMAK NEDİR?

 

Sublimasyon çakmak promosyon sektöründe önde gelen ürünler arasındadır. Sublimasyon baskı yapılmaya uygun olarak üretilen bu çakmaklara sublimasyon çakmak adı verilmektedir. Ürünlerin üzerine firmaların reklam kampanyaları dahilinde marka basım işlemleri yapılabilmektedir. Sublimasyon çakmak çeşitleri arasında metal, gümüş, tek taraflı  ve çift taraflı gibi modeller yer almaktadır.

Sublimasyon Çakmak Fiyatları

 

Sublimasyon çakmak fiyatları ürünün özelliklerine göre değişmektedir. Web sitemiz üzerinden sublimasyon çakmak toptan alımları gerçekleştirip %10’a varan indirim fırsatını yakalayabilirsiniz. Sublimasyon çakmak baskı işleminin detaylarını ilgili ürünlerin açıklama kısımlarında bulabilirsiniz. Üzerine fotoğraf baskısı yapılabilen bu ürünleri sizlerde hediyelik eşya kategorisinde sunabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.