sadsad x
asdasd

Kişiye özel hediyelik eşya sektörünün vazgeçilmez ürünlerinden biri de tekstil ürün gamıdır. Serfo aracılığı ile sublimasyon tekstil ürün kategorinizi geliştirebilirsiniz. Sublimasyon tekstil ürün çeşitlerinden başlıcaları: sublimasyon kalemlik, sublimasyon makyaj çantası, sublimasyon çantasublimasyon mutfak önlüğüsublimasyon masa bayrağısublimasyon bayraksublimasyon şapkadır. Sizlerde sublimasyon tekstil toptan alımlarınızı web sitemiz üzerinden gerçekleştirebilir, toptan alım sayesinde sublimasyon tekstil ürün fiyatlarında indirimi yakalayabilirsiniz.

Sıralama seçin
Görünüm:
Toplam 80 ürün görüntüleniyor.

SUBLİMASYON TEKSTİL ÜRÜNLER NEDİR?

 

Sublimasyon baskı yöntemi ile baskı uygulaması yapabileceğiniz birbirinden kaliteli ve yenilikçi sublimasyon tekstil ürünleri satışa sunulmuştur. Kişiye özel hediyelik ve promosyon alanında rakiplerinze avantaj sağlayan bu ürünler ile satış hacminizi arttırabilirsiniz. Sublimasyon tekstil ürün çeşitlerinden bazıları; sublimasyon kalemlik, sublimasyon maske, sublimasyon kanvas tablo, sublimasyon kanvas çanta, sublimasyon makyaj çantası, sublimasyon mutfak önlüğü, sublimasyon masa bayrağı, sublimasyon bayrak, sublimasyon şapka, sublimasyon takvim ve daha bir çok sublimasyon tekstil ürün modelini Serfo’da bulabilirsiniz.

Sublimasyon şapka modelleri ile promosyon sektöründe yerinizi alabilirsiniz. Sublimasyon çanta modelleri ile modayı yakalayan ürünlerin üretimini gerçekleştirip satış hacminizi arttırabilirsiniz. Sublimasyon masa bayrağı modellerimizle iş yerleri için toplu baskı siparişi alabilirsiniz. Daha bir çok sublimasyon ürün için Serfo’yu takip etmeyi unutmayın.

 

Süblimasyon Tekstil Ürün Fiyatları

 

Sublimasyon tekstil ürün fiyatlarında en ekonomik seçenekleri Serfo’da bulabilirsiniz. Web sitemiz üzerinden gerçekleştirdiğiniz toptan sublimasyon tekstil ürün alımında %10’a varan indirim fırsatından faydalanabilirsiniz. Siz de sublimasyon baskı ürünlerine en uygun fiyatlarla sahip olmak istiyorsanız hemen bayimiz olabilirsiniz!

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.