sadsad x
asdasd
Sıralama seçin
Görünüm:
Toplam 11 ürün görüntüleniyor.

SÜBLİMASYON YAZICI NEDİR?

Süblimasyon yazıcı baskı için hazırlanan görsel içerikleri özel olarak üretilmiş olan transfer baskı kağıdına çıktı almanızı sağlayan, mürekkep püskürtmeli yazıcıdır. Aldığınız çıktı ile baskı yapılacak ürünlere istediğiniz deseni ve görseli aktarabilirsiniz. Süblimasyon teknolojisinde kullanılan yazıcılar normal yazıcılardan farklı özelliklere sahiptir. Öncelikli olarak kullanılan mürekkep ve transfer kağıtları bu baskı sistemine özel olarak üretilmektedir. Sublimasyon baskı Epson marka “Piezo” teknolojisini barındıran püskürtme kafalı yazıcılar aracılığı ile uygulanır. Bu yüzden baskı sektöründe kullanılan yazıcıların başında Epson süblimasyon yazıcı modelleri gelir. Gerek baskı kalitesi olsun gerek özellikleri olsun bir çok kişi ve firma tarafından sıklıkla tercih edilir. Sarf malzemeleri ve yedek parçaları diğer baskı tekniklerine göre daha makul olması sebebiyle bütçenizi sarsmaz. Sizler de süblimasyon yazıcı ürünleri içerisinden ihtiyacınıza uygun olanı SERFO aracılığı ile seçebilirsiniz.

Süblimasyon Printer Modelleri

Süblimasyon printer baskının temelini oluşturan cihazlardan birisidir. Transfer baskı presiniz ne kadar iyi olursa olsun transfer baskınızın çıktısı kalitesiz ise baskınız da kalitesiz olacaktır. Bu yüzden transfer baskı yazıcısı seçimlerinde ihtiyacınıza uygun ürünü tercih etmeniz gerekmektedir. En iyi yazıcılar arasında yer alan Epson süblimasyon yazıcı ile baskılarınız için en kaliteli sonuçları elde edebilirsiniz. Öncelikli olarak A3 Süblimasyon yazıcı ya da A4 süblimasyon yazıcı modellerinden hangisini kullacanacağınıza karar vermeniz gerekmektedir. Bu kararı verme aşamasında bize ulaşıp, tavsiye almanız oldukça faydalı olacaktır. Aynı zamanda mürekkep seçimlerinde de yazıcı için en kaliteli ve uygun olanı seçmeniz gerekmektedir. Sitemizden edindiğiniz sublimasyon yazıcıların yanında kafa tıkanıklığına sebebiyet vermeyen Sublinova süblimasyon mürekkepleri beraberinde gönderilir.

Süblimasyon Baskı Yazıcısı Nasıl Kullanılır?

Süblimasyon baskı yazıcısı diğer yazıcılar da olduğu gibi bilgisayar yardımı ile kullanılır. Sarf malzemeleri ise diğer yazıcılarda oldukça farklıdır. Özel üretilmiş olan mürekkep ve transfer baskı kağıdı kullanılmaktadır. Örnek olarak bir kupa üzerine baskı yapacaksanız sert malzeme için uygun olan Sert Yüzey Transfer Baskı Kağıdı ürününü tercih etmelisiniz. Ardından geriye sadece baskısını yapmak istediğiniz görsel içeriğin çıktısını almak kalıyor. Konu hakkındaki daha detaylı anlatımlarımızı yine web sitemizde bulunan bloglarda görebilirsiniz. Süblimasyon yazıcı modelleri arasında en çok tercih edilen Epson süblimasyon yazıcı modelleri ile baskı almak bu kadar kolay bir şekilde gerçekleşiyor. Aynı zaman da kaliteli baskısı ile baskı sektöründe en çok tercih edilen modeller arasında sürekli olarak yerini koruyor.

Süblimasyon Yazıcı Kullanımında Nelere Dikkat Edilmelidir?

Süblimasyon yazıcı kullanımı basit ancak uygun kullanımı dışında olumsuzluklara sebebiyet verebilmektedir. Bu uygun olmayan kullanımların başında kalitesiz mürekkep kullanımı geliyor. Kalitesiz mürekkepler katılaşma sürecine çok çabuk girdiğinden dolayı kafa tıkanıklığına sebebiyet veriyor. Bu tıkanıklık ise yazıcınız da bulunan kafanın mürekkebi püskürtmesini engelliyor. Kafanın temizlenmesi için cihazın sökülmesi gerektiğinden dolayı tamir gerektiren bu sebep kısa süreli mağduriyete yol açabilmektedir. Aynı zamanda sürekli olarak tamir gören cihazlar performans olarak eksiye düşerek artık performanslı bir çalışma sergilemezler. Kalitesiz mürekkep kullanımına bağlı tamirler de bütçenizi aşan arızalar ile karşı karşıya kalabilirsiniz. Bunun gibi olumsuzluklar yaşamak istemiyorsanız mürekkep seçimlerinde kaliteli mürekkeplere yönelmeniz gerekmektedir. Bu mürekkepler sitemizde bulunan Sublinova süblimasyon mürekkepleri olarak örnek verilebilir.

Süblimasyon Yazıcı Fiyatları

Süblimasyon yazıcı fiyatları olarak her ihtiyaca ve bütçeye uygun cihazlar mevcut. Bunlar arasından belirlediğiniz özelliklere göre karşılaştırma yapabilirsiniz. Genellikle baskı sektöründe baskının iyi olması kadar maliyeti de önemlidir. Evinde baskı işi ile uğraşanlar genel de daha bütçe dostu seçeneklere yönelirken, baskı sektöründe hizmet veren kurumsal firmalar ise daha yüksek düzeyde olan yazıcıları tercih ederler. Hem kullanım açısından hem baskı hızı açısından arasında farklar barındıran süblimasyon yazıcı ürünleri arasından sizler de en uygun olanı seçebilirsiniz. SERFO olarak süblimasyon yazıcı ve süblimasyon yazıcı sarf malzemeleri konusunda her zaman güvenli alışverişi tarafınıza sunuyoruz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.