sadsad x
asdasd

Transfer baskı yapılan sublimasyon metal levha ürünlerini bu kategori altında bulabilirsiniz. Sublimasyon metal levha çeşitleri renk, kalınlık ve boyut olarak birbirinden farklılık göstermektedir. Sublimasyon metal levha toptan alımlarınızı web sitemiz aracılığı ile yapabilirsiniz. Böylelikle sublimasyon metal levha fiyatlarında indirimi yakalayabilirsiniz. Bu kategorimiz altında sublimasyon çakmak, sublimasyon tabak, sublimasyon anahtarlık, sublimasyon takı, sublimasyon ayna ve sublimasyon yaka isimliği modellerimizi bulabilirsiniz. Serfo güvencesi ile birbirinden yenilikçi sublimasyon ürünlerine vakit geçirmeden sahip olun.

Sıralama seçin
Görünüm:
Toplam 151 ürün görüntüleniyor.

SUBLİMASYON METAL LEVHA NE İÇİN KULLANILIR? 

 

Sublimasyon metal levha baskı sektöründe birçok ürünün oluşmasında önemli rol oynar. Yaka isimlikleri, plaketler, masa isimlikleri, madalyalar, ödül kupaları ve daha birçok ürün. Sublimasyon metal levha çeşitleri hem renk hem kalınlık hem de boyutsal olarak değişmektedir. 

Sublimasyon Metal Levha Fiyat Bilgileri 

Renk ve ebatlara göre değişiklik gösterebilen bu ürünler arasından ihtiyacınıza en uygun ürünü anında sipariş verebilir ve baskı işlemlerine başlayabilirsiniz. Sublimasyon metal levha baskı işlemi ile birçok ürün son halini almaktadır. Web sitemiz üzerinden sublimasyon metal levha toptan siparişi verebilir, sublimasyon metal levha fiyatında %10’a varan indirim kazanabilirsiniz. Web sitemiz üzerinden bayilik başvurusu yaparak sublimasyon metal levha ürünlerine veya diğer sublimasyon ürünlerine uygun fiyatlarla sahip olabilirsiniz.

 

SUBLİMASYON ÇAKMAK NEDİR?

 

Sublimasyon çakmak promosyon sektöründe önde gelen ürünler arasındadır. Sublimasyon baskı yapılmaya uygun olarak üretilen bu çakmaklara sublimasyon çakmak adı verilmektedir. Ürünlerin üzerine firmaların reklam kampanyaları dahilinde marka basım işlemleri yapılabilmektedir. Sublimasyon çakmak çeşitleri arasında metal, gümüş, tek taraflı  ve çift taraflı gibi modeller yer almaktadır. 

Sublimasyon Çakmak Fiyatları

 

Sublimasyon çakmak fiyatları ürünün özelliklerine göre değişmektedir. Web sitemiz üzerinden sublimasyon çakmak toptan alımları gerçekleştirip %10’a varan indirim fırsatını yakalayabilirsiniz. Sublimasyon çakmak baskı işleminin detaylarını ilgili ürünlerin açıklama kısımlarında bulabilirsiniz. Üzerine fotoğraf baskısı yapılabilen bu ürünleri sizlerde hediyelik eşya kategorisinde sunabilirsiniz.

 

SUBLİMASYON TABAK MODELLERİ 

Sublimasyon tabak günümüzde hediyelik eşya olarak kullanılan ve plaket benzerliğinde değerlendirilen bir üründür. Metal, gümüş ve altın görünümlü seçenekleri ile üzerine dilediğiniz baskıları gerçekleştirebilirsiniz. Sabitleme ve askı aparatları ile duvara asılabilir veya herhangi bir masa da sabit durabilir. Teşhir ayakları ile işletmenizde rahatça baskılı örnekleri sergileyebilirsiniz. Plaket mahiyetinde kullanılabilen ve anlamlı bir ödüle de dönüşebilen bu ürün ile baskı olanakları geniştir. Kimi zaman sadece bir fotoğraf baskısı ile hediyelik eşya da olabilen bu ürünü dilediğiniz miktarda sipariş verebilirsiniz. Sublimasyon tabak çeşitleri arasında yukarıda belirtilenden hariç seramik ve porselen çeşitleri de bulunmaktadır. Dilerseniz sizler de sublimasyon tabak toptan alım gerçekleştirerek hem tasarruf edebilir hem iyi kazançlar elde edebilirsiniz. 

Sublimasyon Tabak Baskı İşlemleri Nedir?

Sublimasyon tabak baskı işlemleri diğer ürünlere göre farklılık gösterebilir. Bu farklılığa ürünün malzemesi etken olmakla beraber aldığınız ürünün değerlerine göre baskı yapmanız gerekir. Öncelikle düz pres tablasına sahip cihazlarınız ile bu ürünlere baskı yapabilirsiniz. Ekstra tabak presine ihtiyaç duymadan sağlıklı sonuçlar almanız mümkün. Bu bölümde sizler için kısa bir baskı simülasyonu yapabiliriz. Sublimasyon kağıdına ayna yöntemi ile ters aldığınız baskıyı termal bant yardımı ile tabağa sabitlemelisiniz. Baskı presinizi ürünün materyaline göre belirli bir sıcaklığa getirmeniz gerekmektedir. Yuvarlak askı metalinin üzerinde bulunan şeffaf koruyucu filmi kaldırın. Baskı kağıdı altta metal üst tarafta olacak şekilde yine ürünün materyaline göre pres işlemini gerçekleştirin. Baskısı yapılan metal plakayı tabağın iç bölümüne yerleştirerek herhangi bir yapıştırıcı ile sabitleyebilirsiniz. Derece ve süreler hakkında bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Sizler de sublimasyon tabak fiyat bilgileri için SERFO aracılığı ile kategorilerimizi inceleyebilir ve dilediğiniz ürünü anında sipariş verebilirsiniz.

 

SUBLİMASYON ANAHTARLIK ÇEŞİTLERİ 

Sublimasyon anahtarlık modelleri her kesim tarafından beğenilen ve uzun vade kullanıma sahip ürünler arasında yer almaktadır. Promosyon reklam kampanyalarında bu yüzden en sık tercih edilen ürünlerden biridir. Sizler de sublimasyon anahtarlık çeşitleri arasından dilediğiniz modeli seçerek promosyon veya hediyelik baskı ürünleri hazırlayabilirsiniz. Bu sayede geniş kitlelere hitap ederek iyi kazançlar elde edebilirsiniz. Şekil olarak da geniş seçeneklere sahip sublimasyon anahtarlık modelleri ile tüm isteklere yanıt verebilirsiniz. Promosyon olarak firmalara da baskı üretimleri yapabilir ve hizmet verdiğiniz alanı genişletebilirsiniz. Diğer tüm sublimasyon ürünlerini de inceleyerek bünyenize yeni ürün seçenekleri katabilirsiniz. 

Sublimasyon Anahtarlık Fiyat 

Sublimasyon anahtarlık fiyat olarak ekonomik baskı seçenekleri arasında yer alıyor. Ancak fiyatlar ürüne göre değişiklik gösterebildiğinden buna net bir fiyat ile yanıt vermek doğru olmayacaktır. Bu yüzden ilgili kategorilerimizi inceleyerek net fiyat bilgilerine sahip olabilirsiniz. Sublimasyon anahtarlık toptan satışlarımız ile sizde stoklu alımlar gerçekleştirip tasarruf sağlayabilir ve uzun vadede daha kazançlı işler gerçekleştirebilirsiniz. Sublimasyon anahtarlık baskı işlemlerinde düz tabanlı pres cihazlarını kullanabilirsiniz. Böylelikle ekstra cihaz arayışına girmeden mevcut cihazlarınız ile baskı işlemlerini başarılı bir şekilde tamamlayabilirsiniz. SERFO olarak tüm baskı ürünlerinde olduğu gibi sublimasyon anahtarlık içinde gereken tüm ürünleri stoklarımızda bulunduruyoruz. Sizde tüm baskı malzemelerine tek bir yerden uygun fiyatlarla sahip olmak istiyorsanız hemen alışverişe başlayabilirsiniz.

 

SUBLİMASYON TAKI ÇEŞİTLERİ

 

Sublimasyon takı hediyelik eşya kategorisinde kişiye özel hazırlanan ürünlerdendir. Bu ürünler doğum günü gibi özel günlerde hediye olarak sıklıkla tercih edilmektedir. Genelde sevgililerin veya evli çiftlerin isimlerini yazdırmak istedikleri bu ürünler kolye ve bileklik modellerinden oluşmaktadır. Sublimasyon takı çeşitleri arasında kalp bileklikleri, su damlası bileklikleri ve kolyeler en revaçta olanlardandır. Baskısız olarak gönderilecek bu takılarda istediğiniz baskıya tasarım fikirlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Aynı zamanda web sitemiz üzerinden sublimasyon takı toptan alımı gerçekleştirerek, %10’a varan indirim fırsatını yakalayabilirsiniz. 

Sublimasyon Takı Baskı İşlemleri Nedir? 

Sublimasyon takı baskı işlemleri için transfer baskı presi ve gerekli sarf malzemelerine sahip olmanız gerekmektedir. Düz tabanlı pres cihazını öncelikle gereken ısı değerlerinde ön ısıtmaya almalısınız. Ardından baskı yapacağınız deseni ayna yansıması olarak sublimasyon yazıcı aracılığı ile çıktı olarak alabilirsiniz. Ardından baskı metalinizin üzerinde ki şeffaf koruyucu filmi kaldırın. Almış olduğunuz çıktıyı metalin üzerine yerleştirebilirsiniz. Baskı kağıdınız alt kısımda kalacak ve metal üst kısımda kalacak şekilde baskı presine yerleştirin. Ardından gerekli sürede pres işlemine tabii tutun. Baskısı gerçekleşen metal plakayı takıya termal bant yardımı ile sabitleyerek işlemi tamamlayabilirsiniz. Isı ve süre ayarları için lütfen bizimle iletişime geçiniz. SERFO’ya bayi başvurusu yaparak sublimasyon takı fiyat bilgilerine ve diğer tüm sublimasyon baskı sarf malzemesi fiyatlarına anında ulaşabilirsiniz. 

Sublimasyon Ayna

 

Bu kategorimizde yine hediyelik sektörü için bir avantaj olan sublimasyon aynayı bulabilirsiniz. Sublimasyon ayna çeşitlerimiz yuvarlak ayna, makyaj aynası, papatya makyaj aynası, kare makyaj aynası, oval makyaj aynası, kalp makyaj aynası olarak değişmektedir. Sublimasyon ayna baskı işlemi diğer ürünlerden farklı değildir. Baskı metaline gerçekleştirdiğiniz baskı ile sizler de kişiye özel sublimasyon ayna üretimine başlayabilirsiniz. Web sitemiz üzerinden sublimasyon ayna toptan siparişi verebilir, %10’a varan indirimli sublimasyon ayna fiyatlarına ulaşabilirsiniz.

 

SUBLİMASYON YAKA İSİMLİĞİ ÇEŞİTLERİ 

Sublimasyon yaka isimliği kurumsal firmaların veya işletmelerin kullandığı ürünler arasında yer almaktadır. Hizmet sektöründe çalışan tüm personeller için firmalar tarafından sipariş oluşturulan isimlikler, sirkülasyonu çok olan ürünler arasındadır. Bu firmaların başında oteller, hastaneler, eğitim kurumları ve ulaşım şirketleri gelmektedir. Sizler de sublimasyon yaka isimliği çeşitleri arasından seçim yaparak baskı sektöründe iyi bir hizmet sağlayabilirsiniz. Bu çeşitler arasında kullanımı kolay ve farklı tasarıma sahip ürünler mevcuttur. Mıknatıslı özellikleri sayesinde her türlü kıyafet üzerine iyi tutunma sergileyen ürünler farklı renk ve tasarımlarla satışa sunulmaktadır. 

Sublimasyon Yaka İsimliği Fiyat 

Sublimasyon yaka isimliği fiyat bilgilerine ulaşmak için hemen ilgili kategoriyi inceleyebilirsiniz. Fiyatlar model ve tasarıma göre farklılık göstermektedir. Sublimasyon yaka isimliği baskı açısından da ekstra herhangi bir zorluk getirmeyecektir. Herhangi bir düz zemin baskı cihazı ve gerekli sarf malzemeleri ile baskı işlemlerini rahatlıkla yapabilirsiniz. Sublimasyon yaka isimliği toptan satışımız ile de uzun vadeli işleriniz için iyi tasarruflar ve kazançlar elde edebilirsiniz. SERFO olarak gerekli tüm baskı cihazlarına ve sarf malzemelerine kolayca ulaşmanızı sağlıyor ve güvenli alışveriş imkanı sağlıyoruz. Sizler de ihtiyacınız olan tüm baskı ürünlerini geniş ürün yelpazemiz ile tek seferde temin edebilirsiniz.

 

SUBLİMASYON METAL ÜRÜNLER NEDİR?

 

Bu bölümümüzde sizlere sublimasyon metal levha, sublimasyon metal saat, sublimasyon metal çakmak, sublimasyon metal tabak, sublimasyon metal anahtarlık ve sublimasyon metal takı haricinde kalan sublimasyon metal ürünlerimizden bahsedeceğiz. Sublimasyon metal ürün çeşitlerimiz sırasıyla sublimasyon açacaksublimasyon kitap ayracısublimasyon fotoğraf metalisublimasyon yaka rozetisublimasyon metal bardak altlığı ve sublimasyon kartvizittir. Sublimasyon baskı için özel olarak üretilen bu ürünlerimizi portföyünüze katıp satış hacminizi arttırabilirsiniz.

 

SUBLİMASYON METAL ÜRÜN FİYATLARI

 

Sublimasyon tekstil ürün fiyatlarında en ekonomik seçenekleri Serfo’da bulabilirsiniz. Web sitemiz üzerinden gerçekleştirdiğiniz toptan sublimasyon tekstil ürün alımında %10’a varan indirim fırsatından faydalanabilirsiniz. Siz de sublimasyon baskı ürünlerine en uygun fiyatlarla sahip olmak istiyorsanız hemen bayimiz olabilirsiniz!

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.