sadsad x
asdasd

Transfer baskı yapılan sublimasyon tabak ve sublimasyon plaket ürünlerini bu kategori altında bulabilirsiniz. Sublimasyon baskı için özel olarak üretilmiş sublimasyon plaket modelleri oldukça revaçta olan ürünlerimizdendir. Albüm plaket toptan alımlarınızı Serfo aracılığı ile %10’a varan indirimler ile gerçekleştirebilirsiniz. Hem kişiye özel hediyelik hem de etkinlikler için tercih edilen ürünlerimiz sublimasyon ödül kupası, sublimasyon oscar ve sublimasyon madalyadır. Serfo güvencesi ile birbirinden yenilikçi sublimasyon ürünleri web sitemizde bulabilirsiniz.

Sıralama seçin
Görünüm:
Toplam 177 ürün görüntüleniyor.

SUBLİMASYON TABAK MODELLERİ 

Sublimasyon tabak günümüzde hediyelik eşya olarak kullanılan ve plaket benzerliğinde değerlendirilen bir üründür. Metal, gümüş ve altın görünümlü seçenekleri ile üzerine dilediğiniz baskıları gerçekleştirebilirsiniz. Sabitleme ve askı aparatları ile duvara asılabilir veya herhangi bir masa da sabit durabilir. Teşhir ayakları ile işletmenizde rahatça baskılı örnekleri sergileyebilirsiniz. Plaket mahiyetinde kullanılabilen ve anlamlı bir ödüle de dönüşebilen bu ürün ile baskı olanakları geniştir. Kimi zaman sadece bir fotoğraf baskısı ile hediyelik eşya da olabilen bu ürünü dilediğiniz miktarda sipariş verebilirsiniz. Sublimasyon tabak çeşitleri arasında yukarıda belirtilenden hariç seramik ve porselen çeşitleri de bulunmaktadır. Dilerseniz sizler de sublimasyon tabak toptan alım gerçekleştirerek hem tasarruf edebilir hem iyi kazançlar elde edebilirsiniz.

 

Sublimasyon Tabak Baskı İşlemleri Nedir?

 

Sublimasyon tabak baskı işlemleri diğer ürünlere göre farklılık gösterebilir. Bu farklılığa ürünün malzemesi etken olmakla beraber aldığınız ürünün değerlerine göre baskı yapmanız gerekir. Öncelikle düz pres tablasına sahip cihazlarınız ile bu ürünlere baskı yapabilirsiniz. Ekstra tabak presine ihtiyaç duymadan sağlıklı sonuçlar almanız mümkün. Bu bölümde sizler için kısa bir baskı simülasyonu yapabiliriz. Sublimasyon kağıdına ayna yöntemi ile ters aldığınız baskıyı termal bant yardımı ile tabağa sabitlemelisiniz. Baskı presinizi ürünün materyaline göre belirli bir sıcaklığa getirmeniz gerekmektedir. Yuvarlak askı metalinin üzerinde bulunan şeffaf koruyucu filmi kaldırın. Baskı kağıdı altta metal üst tarafta olacak şekilde yine ürünün materyaline göre pres işlemini gerçekleştirin. Baskısı yapılan metal plakayı tabağın iç bölümüne yerleştirerek herhangi bir yapıştırıcı ile sabitleyebilirsiniz. Derece ve süreler hakkında bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Sizler de sublimasyon tabak fiyat bilgileri için SERFO aracılığı ile kategorilerimizi inceleyebilir ve dilediğiniz ürünü anında sipariş verebilirsiniz.

 

SUBLİMASYON PLAKET

 

Törenlerin, toplantıların ve özel günlerin vazgeçilmez hediyelerinden biri de plakettir. Sublimasyon plaket üzerine sublimasyon baskı metali yapıştırılarak kişiselleştirilebilir ya da bir kuruma toplu olarak üretilebilirler. Başarıyı ödüllendirmenin simgesi olarak görülen plaketlerin metalleri istenilen tasarımlarda hazırlanabilmektedir. Kendisine yeni bir iş alanı arayan girişimciler ve ürün gamını genişletmek isteyen bireysel ve kurumsal müşterilerimiz için önerimiz olan bir üründür. İlaveten, sirkülasyonu oldukça fazladır. SERFO olarak plaketlerimizde piyasadaki bir çok üründe kullanılan karton veya çıta yerine plastik enjeksiyon kalıp kullanmaktayız. Üstün kadife kumaş kalitesi ve işçilik sayesinde uzun yıllar sorunsuz şekilde kullanabilirsiniz. Hemen sitemizde arama yaparak baskı için gerekli tüm malzemeleri de bulabilir ve anında sipariş verebilirsiniz.

 

Albüm Plaket Toptan Satış

 

Sitemizdeki bir çok üründe olduğu gibi albüm plaket toptan satışı da yapmaktayız. İster toptan alarak üretim gerçekleştirebilir, isterseniz de perakende alım ile sevdiklerinizi mutlu edebilirsiniz. Toptan alınan ürünler genel de promosyon işi ile ilgilenen firmalar tarafından tercih edilmektedir. Baskı için oldukça iyi bir seçim olan sublimasyon plaket, sürekli ihtiyaç duyulan ve dönemsel olarak fazla talep gören ürünler arasındadır. Sizler de albüm plaket toptan alımı ile üretime başlayabilir ve baskı sektörüne ilk adımınızı atabilirsiniz. Süblimasyon plaket baskı için  gereken tüm malzemeler sitemizde mevcut olup yardıma ihtiyacınız olduğu anda bizimle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.

 

Albüm Plaket Fiyatları 

Albüm plaket fiyatları açısından değerlendirildiğinde ekonomik bir sublimasyon ürünüdür. Talep edilen ebatlara göre fiyatı değişiklik göstermektedir. Satın alınan adet bazında da web sitemiz üzerindeki iskonto oranlarını görebilirsiniz. SERFO ile süblimasyon plaket ve daha fazlasına sahip olabilmek için hemen alışverişe başlayabilirsiniz.

 

SUBLİMASYON AHŞAP PLAKET NEDİR?

 

Sublimasyon ahşap plaket modelleri dekoratif olmaları sebebi ile sıklıkla tercih edilmektedir. Her türlü baskıyı sublimasyon metali aracılığı ile sorunsuz olarak alabileceğiniz sublimasyon ahşap plaket çeşitleri arasından dilediğiniz modeli seçebilirsiniz. Aynı zamanda etkinlikler için kullanılan plaket modelleri arasından da ahşap olan ürünleri seçebilirsiniz. Fotoğraf çerçevesi görevini daha dekoratif şekilde üstlenen bu ürünleri stoklarınıza katıp sizde üretime geçebilirsiniz.

 

Sublimasyon Ahşap Plaket Fiyat

 

Sublimasyon ahşap plaket fiyat olarak modellere göre değişebilmektedir. Web sitemiz üzerinden sublimasyon ahşap plaket toptan alımları gerçekleştirip %10’a varan indirim fırsatını yakalayabilirsiniz.  Net fiyatlar için bayi başvurusu yapabilir ve tüm siparişlerinizi SERFO aracılığı ile tamamlayabilirsiniz. Sublimasyon ahşap plaket baskı işlemlerinde diğer ürünlere nazaran herhangi bir zorluk bulunmamaktadır. Ürünle beraber gönderilen baskı metaline sitemizdeki talimatları uygulayarak kolayca baskı yapabilirsiniz. Herhangi bir sorunda bize ulaşabileceğiniz gibi tüm sarf malzemelerini de tarafımızdan alarak tek bir yerden alışverişinizi gerçekleştirebilirsiniz. SERFO olarak seçtiğiniz sublimasyon ahşap plaket ürünlerini hızlı kargo avantajı ile sizlere ulaştırıyor olacağız.

 

SUBLİMASYON ÖDÜL KUPASI NEDİR?

 

Hediyelik eşya sektöründe talep gören ve sirkülasyonu yüksek olan ürün gamından bir tanesi de ödül kupasıdır. Ödül kupaları, bireysel ve kurumsal müşterilerden fazlasıyla talep gören ürünlerin başında gelmektedir. Sitemizde yer alan ödül kupalarının en önemli özelliği sublimasyon baskıya uygun olmasıdır. Sublimasyon ödül kupası ürünlerimizi baskı metalleri ile beraber kişiselleştirebilirsiniz. Ödül törenleri, okul ya da amatör futbol müsabakaları vb. kutlamalarda ödül kupaları fazlasıyla tercih edilmektedirler. SERFO olarak geniş ürün yelpazemizi ödül kupası kategorimizde de devam ettiriyoruz. 

Sublimasyon Ödül Kupası Toptan Alım 

Web sitemiz üzerinden sublimasyon ödül kupası toptan alım yapmayı planlayan müşterilerimiz için iskonto oranlarımız belirlenmiştir. Bu indirimler %10’a kadar varmaktadır. Bu sebeple şunu kolaylıkla söyleyebiliriz ki toptan alım yaptığınızda fazlasıyla kazançlı çıkacaksınız. Genel olarak baskı işi ile uğraşanların gözdesi olan bu ürün toptan olarak satılmaktadır. Ancak isterseniz perakende olarak satın alabilir ve ürünün talebini değerlendirebilirsiniz. 

 

Sublimasyon Oscar

 

Hediyelik ürün kategorisinde yer alan en güzel hediyeliklerden biri de oscar heykelciğidir. Sublimasyon oscar heykelcik altın sarısı renkte olup ahşap sert zemin üzerine oturtulmuştur. Göz alıcı bir ürün olan bu heykelcik kararmaz ve hep parlaklaktır. Sublimasyon baskı ile kaideye dilediğiniz yazıyı yazabilirsiniz. Serfo olarak sizleri şık ve dekoratif hediyelik ürünlerle buluşturmaya devam edeceğiz! 

Sublimasyon Oscar Fiyat 

Web sitemiz üzerinden sublimasyon oscar toptan alım yapmayı planlayan müşterilerimiz için iskonto oranlarımız belirlenmiştir. Bu indirimler %10’a kadar varmaktadır. SERFO olarak tüm ürünlerde uygun fiyat politikası uyguluyor ve sürekliliği için sizlerin desteğini kazanıyoruz. Sublimasyon oscar fiyatı almak için hemen şimdi kategorilerimizi inceleyebilirsiniz.

 

SUBLİMASYON MADALYA NEDİR?

 

Sublimasyon madalya etkinlikler için hazırlanan bir ödül ürünüdür. Bu ürünün üzerine dilenilen sublimasyon baskı işlemi gerçekleştirilebilir. Okullarda düzenlenen yarış müsabakaları gibi etkinliklerde oldukça sirkülasyonu olan bir üründür. Sublimasyon madalya çeşitleri arasında ise altın, gümüş ve bronz renkler mevcuttur. Boyut olarak 5 - 5.5 ve 7 cm ölçülerinde olan madalyalar yanında baskı metali ve askı kurdelesi ile beraber gönderilir. Baskı metaline istenilen baskı gerçekleştirilir. Bunlara ek olarak, sublimasyon madalya toptan alımlarında uygun fiyatlara yüksek kazanç getiren ürüne dönüşebilir. Sizler de bu fırsatlardan yararlanmak için hemen sipariş verebilir ve işe koyulabilirsiniz. 

Sublimasyon Madalya Fiyat Olarak Uygun mu?

 

Sublimasyon madalya fiyat olarak yüksek tutarlı olmayan ürünler olarak göze çarpmaktadır. Web sitemiz üzerinden yapacağınız toptan alımlarda ise %10’a varan indirim fırsatını yakalayabilir, maliyetinizi düşürebilirsiniz. Özellikle satış sirkülasyonu hızlı olan bu madalyalar ile bir müşteri portföyü oluşturabilirsiniz. Sublimasyon madalya baskısı için düz zemine sahip bir transfer baskı presine sahip olmanız gerekmektedir. SERFO olarak sublimasyon madalya başta olmak üzere tüm süblimasyon baskı ürünlerini sizlere tedarik ediyoruz.  

 

SUBLİMASYON MASA İSİMLİĞİ ÇEŞİTLERİ 

Sublimasyon masa isimliği makam ve yetkili odalarında sürekli olarak kullanılan ürünlerdir. Oteller, okullar ve diğer devlet kurumları gibi yerlerde kullanılan sublimasyon masa isimliği çeşitleri popüler ürünler olarak karşımıza çıkmaktadır. Taş masa isimliğiahşap masa isimliğicam masa isimliği ve kristal masa isimliği modelleri içerisinden kendinize en uygun kalemli ya da kalemsiz modeli bulabilirsiniz. Kurumsal firmalar tarafından oldukça tercih edilen masa isimliği modellerimizi incelemek için Sirkeci Lokasyonunda bulunan firmamızı ziyaret edebilirsiniz! 

Sublimasyon Masa İsimliği Fiyat

Web sitemiz üzerinden sublimasyon masa isimliği toptan alım işlemlerini gerçekleştirebilir, adetli alışlarınız sebebi ile sublimasyon masa isimliği fiyatlarında yüksek indirim oranlarını yakalayabilirsiniz. Sublimasyon masa isimliği baskı işlemleri de diğer sublimasyon baskı ürünleri gibi kolaylıkla uygulanabilir. Sizler için kısa bir baskı işlemi anlatımı yapmak isteriz. Sublimasyon yazıcıdan baskı metaline uygun imajı yazdırıyoruz. Baskı metalinin üzerinden koruyucu şeffaf filmi çıkarıyoruz. Termal bant kullanarak transfer kağıdını baskı metali üzerine sabitliyoruz. Uygun derece ve sürede baskı işlemini gerçekleştiriyoruz. Devamında baskı metalini yapıştırıcı ya da çift taraflı bant yardımı ile masa isimliğine tutturuyoruz. Teknik sorularınız için bize ulaşmaktan çekinmeyin! SERFO ile hemen sublimasyon masa isimliği modellerimizi inceleyebilir ve dilerseniz hemen sipariş verebilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.