sadsad x
asdasd

Sublimasyon baskı sistemi için ihtiyacınız olan sublimasyon baskı mürekkeplerini Serfo’da bulabilirsiniz. Kendi ithalatımız olan ve sektörde fazlasıyla popüler hale gelen sublimasyon boyalarımız binlerce bayimiz güvenli bir şekilde kullanmaktadır. Süblimasyon mürekkeplerimiz 100 ml seçeneği ile satışa sunulmuştur. Sizlerde sublimasyon mürekkep alımlarınızı web sitemiz üzerinden gerçekleştirebilir, toptan alım sayesinde %10’a varan indirimi yakalayabilirsiniz!

Sıralama seçin
Görünüm:
Toplam 7 ürün görüntüleniyor.

SÜBLİMASYON MÜREKKEP NEDİR?

Süblimasyon mürekkep nedir sorusuna yanıt verecek olursak eğer bunu bir sarf malzeme olarak nitelendirebiliriz. Süblimasyon baskı da kullanılan bu mürekkepler özel boya içeriğinden oluşmaktadır. Yalnızca süblimasyon yazıcılar da kullanılabilen bu ürünler de ilk dikkat edilmesi gereken özellik kalitedir. Kalitesiz mürekkepler yazıcınıza zarar verebilir, kafa tıkanıklıkları ve bir çok sebepten yazıcınızda ileri derecede hasarlar yaratabilir. Süblimasyon mürekkep, sublimasyon baskı için ayrılmaz bir parça desek yanlış bir betimleme yapmış olmayız. İşlevsel olarak bu mürekkepler baskıda ısı verildikten sonra gaz haline dönüşür ve polimer yüzeye transfer olurlar. Standart mürekkepler bu özelliği gösterecek bileşenlere sahip değildir. Bu yüzden baskılar da sublimasyon mürekkep kullanılmak zorundadır. İlaveten, kalitesiz mürekkep kullanımları kısa vadede tasarrufa yol açsa da uzun vadede sublimasyon yazıcı üzerinde teknik sorunlara yol açmakta ve zarar etmenize sebep olmaktadır. SERFO ile Inktec Sublinova süblimasyon mürekkeplerine uygun fiyatlarla sahip olabilirsiniz.

Sublimasyon Mürekkep Nasıl Kullanılır?

Sublimasyon mürekkep baskı sektöründe kullanılan yazıcıların tanklarına direkt dolum ile kullanılmaya hazır hale gelir. Aynı zamanda doldurma aparatları ile bu işlem çok daha kolay olarak yapılabilir. Yukarıda bahsi geçen ve bir daha altını çizmek istediğimiz konu sublimasyon mürekkep kalitesidir. Asla kalitesiz ürünler kullanmamanızı önermekteyiz. Bu maddi değeri yüksek yazıcılarınız da mürekkep püskürtücü olarak adlandırdığımız kafanın tıkanmasına sebep olabilir. Aynı zamanda tıkanıklık kanallara da ilerleyerek tamir masraflarınızı yükseltebilir. Sitemiz de bulunan ve baskı sektöründe kalitesini kanıtlamış Inktec Sublinova marka mürekkepler ile bu sorunları yaşamazsınız. Siz de hemen ilgili kategorimizden sublimasyon mürekkep ürünlerini inceleme fırsatını bulabilirsiniz.

Süblimasyon Baskı Mürekkepleri Hakkında Bilinmesi Gerekenler

Süblimasyon baskı mürekkepleri diğer yazıcı mürekkepleri ile asla karıştırılmamalıdır. İşlevsel ve içerik olarak farklılıklar gösteren ürünlerdir. Süblimasyon baskı mürekkepleri sadece Epson marka micro piezo baskı kafası bulunan İnkjet yazıcılar da yüksek uyum içerisinde kullanılabilir. Sitemizde satışa sunulan süblimasyon baskı mürekkepleri dünya genelinde kendini kanıtlamış ürünlerdir. Bir çok profesyonel kullanıcı ve firma tarafından tercih edilen bu ürünlere uygun fiyatlar ile sahip olmak istiyorsanız SERFO aracılığı alışveriş yapabilirsiniz.

Epson Süblimasyon Mürekkep için Uygun mu?

Epson süblimasyon mürekkep için uygun mu sorusu sektöre adım atmayı hedefleyenler tarafından sıklıkla soruluyor. Süblimasyon baskı filmlerine çıktı alabilmeniz için Micro Piezo kafa teknolojisine sahip mürekkep püskürtmeli bir yazıcınızın olması gerekir. Bu teknoloji de şu an için yaygın olarak kullanılan Epson markasında bulunmaktadır. Ancak cihazın orijinal garantisi süblimasyon mürekkebi kullanılmaması sebebi ile Epson tarafından devre dışı bırakılıyor. Fakat, Epson yazıcılar da SERFO olarak tüm yedek parça ve teknik servis hizmetini sizler için sağlamaktayız.

Süblimasyon Mürekkep Fiyatları

Süblimasyon mürekkep fiyatları ürünün kalitesine göre değişkenlik göstermektedir. Çoğu firma çok ucuz fiyatlara mürekkep satışı yapabilirken bunların bazı olumsuzluklara neden olduğu bilinmektedir. Mürekkep baskının temel adımlarını oluşturduğundan dolayı özen gösterilmesi gereken bir durum olmaktadır. Sublimasyon boya seçiminde seçeceğiniz Inktec marka Sublinova mürekkepler Epson yazıcılar ile tam uyumludur. Kafa tıkanıklığı gibi arızalara sebebiyet vermeden rahatlıkla kullanabilirsiniz. Diğer ürünler de olduğu gibi süblimasyon boya fiyatları için de kalite sunarken aynı zaman da bütçe dostu olmasını da sağlıyoruz. Bu yüzden bir çok memnun müşteri kazandık ve kazanmaya devam ediyoruz. Süblimasyon mürekkep fiyatları ve sublimasyon mürekkep hakkında daha fazla bilgi almak için bizlere ulaşabilirsiniz!

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.