sadsad x
asdasd

Sublimasyon baskı ile düz pres yardımıyla baskı yapabileceğiniz sublimasyon (sublime) yastık kılıfı çeşitlerine sahibiz. Sublimasyon yastık kılıfı modellerimiz pullu, kalpli, bordürlü, bordürsüz, saten, kare, fırfırlı, ponponlu, desenli ve daha bir çok farklı formdadır. Sizlerde sublimasyon yastık kılıfı toptan alımlarınızı web sitemiz üzerinden gerçekleştirebilir, toptan alım sayesinde sublimasyon yastık kılıfı fiyatlarında indirimi yakalayabilirsiniz!

Sıralama seçin
Görünüm:
Toplam 89 ürün görüntüleniyor.

SUBLİMASYON YASTIK NEDİR?

Sublimasyon yastık popüler hediyelik ürünlerin başında gelen ve kolaylıkla sublimasyon baskı işlemi gerçekleştirilen bir üründür. Dilediğiniz görseli ya da metni üzerine bastırarak sevdiklerinize ve ailenize güzel bir hediye verebilirsiniz. Fiyat açısından da gayet makul tutarlar ile satılan sublimasyon yastık ürünleri müşterilerimiz tarafından sıklıkla tercih edilmektedir. Uzun vadeli kullanımı ve anlamlı görselleri kullanabileceğiniz sublimasyon yastık ile sevdiklerinize sizi sürekli hatırlamasını sağlayabilirsiniz. İsterseniz çocuğunuz için bebek yastığı ya da koltuğunuz için minder olarak kullanabilirsiniz.

Sublimasyon Yastık Toptan Siparişi

Sitemiz üzerinden bayi başvurusu yaparak sizler de sublimasyon yastık toptan ya da tekli ürün siparişinizi verebilir ve bu popüler ürünün ticaretine başlayabilirsiniz. Birbirinden farklı yastık modellerimizi inceleyip hediye portföyünüzü SERFO ile genişletebilirsiniz. Kişiye özel hediyelik sektöründe günden güne popüler hale gelen yastıkları denemenizin tam zamanı! Örnek vermek gerekirse, en mutlu anlarınızın fotoğrafını sublimasyon yastık kılıfı üzerine basıp eşinize çok güzel bir hediyeye verebilirsiniz.

Sublimasyon Yastık Fiyatları

Sublimasyon yastık fiyatları hediyelik eşyalar arasında uygun fiyatı ve anlam taşıması sebebi ile tercih edilmektedir. Ürüne ve boyutlara göre değişen fiyatlar sebebi ile bu başlık altında fiyat bilgisi paylaşmak sizi yanlış yönlendirebilir. Fakat şunu tekrar etmekte fayda var ki sublimasyon yastık kılıfı fiyatları hediyelik sektörü ortalamasına göre ekonomiktir. Bu sebeple yeni bir iş kurma eğiliminde olan müşterilerimiz için oldukça avantajli bir üründür. SERFO ile tüm sublimasyon yastık ve diğer baskı ürünlerine anında sahip olabilir, bayimiz olarak sublimasyon yastık kılıfı toptan alımlarını gerçekleştirebilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.