sadsad x
asdasd

Düz transfer baskı presi ile düz zemine sahip tüm ürünlere baskı işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Düz transfer baskı makinası ebatlarına göre modellere ayrılmıştır. Transfer baskı presinin ebatlarına göre ayrılmasının en önemli sebebi baskı yapılacak alandır. İlaveten, düz pres baskı makinası yarı otomatik ve manuel modeller olmak üzere satışa sunulmuştur. Sublimasyon baskı sektöründe bu makineler tekstil transfer baskı makinası ve süblimasyon presi olarak da anılmaktadır. En uygun transfer baskı makinası fiyatları Serfo’da!

Sıralama seçin
Görünüm:
Toplam 30 ürün görüntüleniyor.

DÜZ TRANSFER BASKI PRESİ NEDİR?

Düz Transfer Baskı Presi t-shirt, puzzle, yastık, doğal taş, bayrak, çanta, havlu, plaket gibi düz zemine sahip ürünlere baskı yapmanıza olanak sağlayan bir transfer baskı makinesidir. Ürünlerin ahşap, cam, kumaş ve seramik yapıda olması düz transfer baskı presleri açısından bir fark oluşturmamaktadır. Profesyonel kullanım için dijital özellikler içeren bu cihazlar ile presleme işlemi artık oldukça kolay. Özellikle dijital zaman kontrolleri, ısı ve basınç ayarına sahip olan düz transfer baskı presi tercihiniz ile kontrollü bir şekilde baskı işleminizi tamamlayabilirsiniz. Kullanım sıklığı ve baskı yapılması plananan ürünlerin ebatları düz transfer baskı presi seçiminde önemli bir yer tutmaktadır. Sizler de SERFO ile tüm düz transfer baskı presi modellerine uygun fiyatlarla ulaşabilirsiniz.

Düz Transfer Baskı Makinesi Nasıl Kullanılır?

Düz transfer baskı makinası baskı yapacağınız ürünün uygulama talimatına göre gireceğiniz değerler ile kullanılabilir. Profesyonel kullanımlar için popüler olan 40x50 ölçülerinde bir cihaz ile farklı ebatlardaki ürününüze rahatlıkla baskı aktarabiliyor olacaksınız. Ayrıca dijital olması sebebi ile baskılarınızın süreleri bittiğinde otomatik ısı kesilecek ve sorunsuz baskılar gerçekleştirebileceksiniz. Dijital ekran sayesinde baskı sırasında uygulanan tüm değerleri rahatlıkla görebilecek ve işlem yapabileceksiniz. SERFO aracılığı ile  tüm düz transfer baskı makinesi modelleri hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Düz Pres Baskı Makinası Modelleri

Düz pres baskı makinası çeşitli marka & model seçenekleri ve uygun fiyatlar ile piyasada satışta bulunmaktadır. Düz transfer baskı presi ile diğer baskı presleri arasında fark bulunmaktadır. Örnek vermek gerekirse, bir kupa presi ile alacağınız baskı kupa bardak ile sınırlıdır. Ancak düz pres baskı makinesi modelleri ile tüm düz zeminler de transfer baskı işleminizi kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz. Böylelikle baskı yaptığınız ürün portföyünü de genişleterek kazancınızı arttırmanıza olanak sağlayacaksınız. Düz pres baskı makinası modelleri arasında 15x15 ölçülerinden 40x60 ölçülerine kadar baskı alanına sahip cihazlara ulaşmak mümkün. SERFO ile diğer tüm düz pres baskı makinası modellerini inceleyebilirsiniz.

Transfer Baskı Presi Modelleri

Transfer baskı presi modelleri arasında baskı yapacağınız ürüne göre kullanabileceğiniz presler mevcut. Bunların başında düz transfer baskı presi yani sektöre yeni başlayanlar arasındaki tabiriyle tekstil transfer baskı makinası ya da süblimasyon presi geldiğini belirtebiliriz. Tekstil için kullanılan cihazlar düz tabanlı olduğundan dolayı diğer tüm düz zeminli ürünlere de baskı yapma fırsatına sahip oluyorsunuz. İlaveten, combo baskı preslerini tercih ederek bir çok ürüne tek bir pres ile transfer baskı yapabilirsiniz. Combo presler değiştirilebilir kafaları sayesinde kupa baskısı yaparken aynı zaman da düz zemine de baskı yapabilmektedir. Daha fazlası için bizimle iletişime geçebilirsiniz!

Transfer Baskı Makinası Fiyatları

Transfer baskı makinası fiyatları presin baskı ölçüsüne ve özelliklerine göre değişkenlik gösterir. Bu yüzden tek bir kategori için net bir fiyat vermek doğru olmayacaktır. Sitemizde ihtiyacınıza uygun ürünleri inceleyerek bütçenize uygun transfer baskı presini seçebilirsiniz. SERFO ile tüm düz transfer baskı presi fiyatları için kategorilerimizi inceleyebilir ve hemen alışverişe başlayabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.