sadsad x
asdasd

Kurumsal firmalar tarafından sıklıkla tercih edilen sublimasyon ürünlerinden biri de sublimasyon masa isimliğidir. Sublimasyon masa isimliği baskısı promosyon sektöründe oldukça rağbet görmektedir. Sublimasyon masa isimliği çeşitleri arasında sublimasyon taş masa isimliğisublimasyon cam masa isimliği, sublimasyon ahşap masa isimliği bulunmaktadır. Sizlerde sublimasyon masa isimliği toptan alımlarınızı web sitemiz üzerinden gerçekleştirebilir, toptan alım sayesinde sublimasyon masa isimliği fiyatlarında %10’a varan indirimi yakalayabilirsiniz!

Sıralama seçin
Görünüm:
Toplam 44 ürün görüntüleniyor.

SUBLİMASYON MASA İSİMLİĞİ ÇEŞİTLERİ

Sublimasyon masa isimliği makam ve yetkili odalarında sürekli olarak kullanılan ürünlerdir. Oteller, okullar ve diğer devlet kurumları gibi yerlerde kullanılan sublimasyon masa isimliği çeşitleri popüler ürünler olarak karşımıza çıkmaktadır. Taş masa isimliği, ahşap masa isimliği, cam masa isimliği ve kristal masa isimliği modelleri içerisinden kendinize en uygun kalemli ya da kalemsiz modeli bulabilirsiniz. Kurumsal firmalar tarafından oldukça tercih edilen masa isimliği modellerimizi incelemek için Sirkeci Lokasyonunda bulunan firmamızı ziyaret edebilirsiniz!

Sublimasyon Masa İsimliği Fiyat

Web sitemiz üzerinden sublimasyon masa isimliği toptan alım işlemlerini gerçekleştirebilir, adetli alışlarınız sebebi ile sublimasyon masa isimliği fiyatlarında yüksek indirim oranlarını yakalayabilirsiniz. Sublimasyon masa isimliği baskı işlemleri de diğer sublimasyon baskı ürünleri gibi kolaylıkla uygulanabilir. Sizler için kısa bir baskı işlemi anlatımı yapmak isteriz. Sublimasyon yazıcıdan baskı metaline uygun imajı yazdırıyoruz. Baskı metalinin üzerinden koruyucu şeffaf filmi çıkarıyoruz. Termal bant kullanarak transfer kağıdını baskı metali üzerine sabitliyoruz. Uygun derece ve sürede baskı işlemini gerçekleştiriyoruz. Devamında baskı metalini yapıştırıcı ya da çift taraflı bant yardımı ile masa isimliğine tutturuyoruz. Teknik sorularınız için bize ulaşmaktan çekinmeyin! SERFO ile hemen sublimasyon masa isimliği modellerimizi inceleyebilir ve dilerseniz hemen sipariş verebilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.