sadsad x
asdasd

Sublimasyon baskı için uygun süblimasyon tişörtsublimasyon çantasüblimasyon şapka, süblimasyon yastık, süblimasyon mouse pad ve süblimasyon forma benzeri ürünleri bu kategoriden seçebilirsiniz. Sublimasyon tişört baskı işlemleri için tüm ekipmanlar tarafımızdan satışa sunulmuştur. İlaveten, süblimasyon tişört toptan alımlarınızda %10 oranında sublimasyon tişört fiyatlarında indirimi yakalayabilirsiniz! Sublimasyon yastık toptan ve toptan sublimasyon mouse pad fiyatları için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Sıralama seçin
Görünüm:
Toplam 202 ürün görüntüleniyor.

SÜBLİMASYON TİŞÖRT NEDİR? 

 

Süblimasyon tişört baskı sektöründe kullanılan oldukça yaygın olan bir tişört modelidir. Bu tişörtlere dilediğiniz baskıyı ısı transfer baskı makineleri ile gerçekleştirebilirsiniz. Bu ürünler tamamı ile baskı için üretilen özel ürünlerdir. Diğer tişörtlere göre farkı malzeme türüdür. Baskı için üretilen süblimasyon tişört modelleri içeriğinde polyester malzeme barındırır. Bu da baskı için uygun bir tişört olmasını sağlar. Diğer tişörtler ile yapılan baskılar da tişörtün yanmasına kadar giden kötü deneyimler yaşayabilirsiniz. Durum böyle olunca tişört baskılarınız için sadece uygun ürünler kullanmanız gerektiğini hatırlatmak isteriz. Süblimasyon tişört modellerimizi ilgili kategorimize giderek inceleyebilir ve anında sahip olabilirsiniz.

 

 

Süblimasyon Tişört Baskı Nasıl Yapılır? 

 

Süblimasyon tişört baskı nasıl yapılır sorusuna bu başlık altında detaylı olarak cevap vermeye çalışacağız. Süblimasyon baskılar için en çok tercih edilen renk beyaz renk olmaktadır. Her baskı için değişen renk seçenekleri mevcut ancak bunlar genel de açık ton seçenekleri oluyor. Bu ihtiyacı da beyaz renk ürünler fazlası ile karşılamaktadır. Şimdi geçelim süblimasyon tişört baskı nasıl yapılır sorusunun cevaplarına… 

Gerekli Malzemeler

  • Süblimasyon Baskı Makinesi
  • Süblimasyon Tişört
  • Transfer Baskı Kâğıdı (Sert zemin ve/veya tekstil kağıdı)
  • Sublimasyon Mürekkep Uyumlu Yazıcı
  • Termal Isı Bandı

 

Yukarı da verilen malzemeleri hazırladıktan sonra baskı aşamalarına geçebiliriz. Baskı aşamasından önce baskı cihazımızı prize takarak hazır hale getirelim. Cihazı uygun derece ve saniye olacak şekilde ayarlayalım. İlgili derece ve saniyeleri teknik servisimiz ile iletişime geçerek öğrenebilirsiniz. Cihaz ön ısıtma işlemini gerçekleştirdikten sonra tişörtü ütüleme işlemi için baskı cihazına yerleştirin. Tişörtün düz olması baskı için önemlidir. Ardından baskısını çıkaracağımız görüntüyü Photoshop vb. uygulamaların yardımı ile uygun ölçüler de hazırlayalım. Süblimasyon mürekkep uyumlu yazıcımızdan bu baskıyı ayna görüntü çıktısı olarak alalım. Çıktısını aldığımız kağıdı tişörtümüzün üstüne fotoğraf tişörte bakacak şekilde koyalım. Üzerine teflon ve/veya yağlı  kâğıdı yerleştirerek cihazımızın kapak bölümünü sıkıca kapatalım. Belirlenen süre bittikten sonra baskınız tamamlanmış olacaktır. Baskı sırasında makine baskı yüzeyi sıcak olacağından dolayı yanma tehlikesine karşı önlemler alınması gereklidir. Özellikle baskının yapıldığı tabla kısmına çıplak elle dokunmanız yanıklara sebebiyet verebilir. Son olarak süblimasyon tişört baskı nasıl yapılır sorusunu da tüm detayları ile yanıtlamış olduk. Diğer başlıklara geçerek daha fazla bilgi edinelim. 

 

Süblimasyon T-Shirt Baskı Fikirleri 

 

Süblimasyon t-shirt için baskı fikirleri tamamen hayal gücünüze bağlı olan hususlar içeriyor. İstediğiniz desen, model veya görüntü ile çalışmanız mümkün. Bunun için sadece elinizde uygun araç ve malzemelerin bulunması yeterli oluyor. Gerisi sadece sizin tasarımınız ile hayat bulan bir çalışma ortaya çıkarıyor. Süblimasyon t-shirt baskılarında genel de hediyelik ürünler sektöründe karşılaşırız. Bu hediyeler özel günler için hazırlanan anlamlı bir tişört veya yastık olabilir. Aile tasarımları şu sıra en popüler süblimasyon t-shirt baskıları arasında yer alıyor. Sizler de bunun gibi fikirleri doğaçlayarak veya üzerine eklemeler yaparak kaliteli sonuçlar elde edebilirsiniz. 

 

Sublimasyon Tişört Baskı Makineleri Nasıl Çalışır? 

 

Sublimasyon tişört baskı makineleri basit ve etkili çalışma mantığına sahip baskı cihazlarıdır. Bu cihazlar ile polyester içerikli daha çok açık ton içeren tekstil ürünlerine baskı işlemi yapabilirsiniz. Polyester ile üretilen tekstil baskı ürünleri sublimasyon ürünler olarak da adlandırılır. Bu sublimasyon baskıya uygun olduğunun bir belirtme şeklidir denilebilir. Sublimasyon tişört baskı makineleri çalışma mantığı da boyanın buharlaştırılmasına dayanıyor. Boya ısıl işlem de buharlaşarak polyester ürünün gözeneklerine nüfuz ederek hapsoluyor. Bu da kaliteli ve ayrılmayan bir baskı sonucu çıkarıyor. Sizler de ister hobi olarak ister profesyonel bir işe atılmak için sublimasyon tişört baskı makinelerimizi  inceleyebilirsiniz.

 

 

Süblimasyon Tişört Toptan Alınır mı? 

 

Süblimasyon tişört toptan satışları mevcut olan popüler baskı ürünüdür. Bu ürünleri ihtiyacınıza göre toptan alabilirsiniz. Bu konuda SERFO ile çalışarak yüksek stok hacmi ile büyük işlere yelken açabilirsiniz. Sadece hobi olarak bir baskı işi yapacaksanız perakende satın alımlar içinde her zaman hizmet vermeye hazırız. Süblimasyon tişört toptan alımlar için daha uygun fiyat seçenekleri ile tarafınıza sunulur. Bu konuda tarafımızla iletişime geçerek toptan ürün konusunda detaylı bilgi alabilirsiniz. Süblimasyon tişört toptan alınıp alınmayacağının kararı yaptığınız işe göre değişkenlik gösterir diyerek konuyu noktalayabiliriz.

 

 

Sublimasyon Tişört Fiyatları 

 

Sublimasyon tişört fiyatları ürüne ve modele göre değişkenlik gösteren tutarlar sergiler. Kullanım amacı ve baskı kalitesi için farklı modellere farklı fiyatlarla sahip olabilirsiniz. Bunu etkileyen sebep ise ihtiyacın değişmesi ile ürünün de ekstra özelliklere bürünmesinden kaynaklanmaktadır. Bu yüzden sublimasyon tişört fiyatları hakkında tek bir rakam söylemek mümkün olmayacaktır. Sitemiz ile ihtiyacınıza uygun ucuz süblimasyon tişört seçeneklerine de göz atabilirsiniz. Ucuz süblimasyon tişört ve tüm sublimasyon ürünleri için SERFO olarak hizmet vermeye hazırız.

 

SUBLİMASYON YASTIK NEDİR? 

Sublimasyon yastık popüler hediyelik ürünlerin başında gelen ve kolaylıkla sublimasyon baskı işlemi gerçekleştirilen bir üründür. Dilediğiniz görseli ya da metni üzerine bastırarak sevdiklerinize ve ailenize güzel bir hediye verebilirsiniz. Fiyat açısından da gayet makul tutarlar ile satılan sublimasyon yastık ürünleri müşterilerimiz tarafından sıklıkla tercih edilmektedir. Uzun vadeli kullanımı ve anlamlı görselleri kullanabileceğiniz sublimasyon yastık ile sevdiklerinize sizi sürekli hatırlamasını sağlayabilirsiniz. İsterseniz çocuğunuz için bebek yastığı ya da koltuğunuz için minder olarak kullanabilirsiniz.

 

Sublimasyon Yastık Toptan Siparişi 

Sitemiz üzerinden bayi başvurusu yaparak sizler de sublimasyon yastık toptan ya da tekli ürün siparişinizi verebilir ve bu popüler ürünün ticaretine başlayabilirsiniz. Birbirinden farklı yastık modellerimizi inceleyip hediye portföyünüzü SERFO ile genişletebilirsiniz. Kişiye özel hediyelik sektöründe günden güne popüler hale gelen yastıkları denemenizin tam zamanı! Örnek vermek gerekirse, en mutlu anlarınızın fotoğrafını sublimasyon yastık kılıfı üzerine basıp eşinize çok güzel bir hediyeye verebilirsiniz.

 

Sublimasyon Yastık Fiyatları 

Sublimasyon yastık fiyatları hediyelik eşyalar arasında uygun fiyatı ve anlam taşıması sebebi ile tercih edilmektedir. Ürüne ve boyutlara göre değişen fiyatlar sebebi ile bu başlık altında fiyat bilgisi paylaşmak sizi yanlış yönlendirebilir. Fakat şunu tekrar etmekte fayda var ki sublimasyon yastık kılıfı fiyatları hediyelik sektörü ortalamasına göre ekonomiktir. Bu sebeple yeni bir iş kurma eğiliminde olan müşterilerimiz için oldukça avantajli bir üründür. SERFO ile tüm sublimasyon yastık ve diğer baskı ürünlerine anında sahip olabilir, bayimiz olarak sublimasyon yastık kılıfı toptan alımlarını gerçekleştirebilirsiniz.

 

SUBLİMASYON MOUSE PAD NEDİR? 

Sublimasyon mouse pad promosyon olarak kurumsal firmalar tarafından oldukça tercih edilen ürünlerdendir. Kurumsal firmalarının kendi markalarını bir mouse pad aracılığı ile duyurmaları reklamın işletmeye uygunluğunu sağlamaktadır. İlaveten, kişiye özel hediye sektörünün popüler olması ile beraber mouse padler hediyelik ürün olarak oldukça tercih edilir hale gelmiştir. Sublimasyon mouse pad ürünleri arasından dilediğinizi seçmek için sitemizde arama yapabilir ve ürün hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Daha fazlası için bize ulaşabilirsiniz!

 

Toptan Sublimasyon Mouse Pad Siparişi Verebilir miyim ? 

Toptan sublimasyon mouse pad siparişi verebilmek için bayi başvurusu gerçekleştirebilirsiniz. Firmalara toptan satışımız ile fiyat teklifi alabilir ve işletmenize uygun baskılar gerçekleştirebilirsiniz. Sublimasyon baskı tekniği ile üretim yaparak sirkülasyonu oldukça yüksek olan bu ürün ile iyi kazançlar elde edebilirsiniz. İlaveten, tasarım baskılar gerçekleştirilerek özel oyuncu tasarımlı ürün üretimi gerçekleştirebilirsiniz. Sublimasyon mouse pad fiyatları açısından boyutlarına göre farklılık gösterebilir. Kaydırmaz tabanı ile rahat kullanım sağlayan mouse pad ürünlerini baskı sektöründe dilediğiniz tasarım ile müşterilere sunabilirsiniz. Sizler de tüm sublimasyon mouse pad ve baskı ürünlerinde SERFO firmasını tercih edebilirsiniz.

 

SUBLİMASYON TEKSTİL ÜRÜNLER NEDİR?

 

Sublimasyon baskı yöntemi ile baskı uygulaması yapabileceğiniz birbirinden kaliteli ve yenilikçi sublimasyon tekstil ürünleri satışa sunulmuştur. Kişiye özel hediyelik ve promosyon alanında rakiplerinze avantaj sağlayan bu ürünler ile satış hacminizi arttırabilirsiniz. Sublimasyon tekstil ürün çeşitlerinden bazıları; sublimasyon kalemliksublimasyon maskesublimasyon kanvas tablosublimasyon kanvas çantasublimasyon makyaj çantasısublimasyon mutfak önlüğüsublimasyon masa bayrağısublimasyon bayraksublimasyon şapkasublimasyon takvim ve daha bir çok sublimasyon tekstil ürün modelini Serfo’da bulabilirsiniz. 

Sublimasyon şapka modelleri ile promosyon sektöründe yerinizi alabilirsiniz. Sublimasyon çanta modelleri ile modayı yakalayan ürünlerin üretimini gerçekleştirip satış hacminizi arttırabilirsiniz. Sublimasyon masa bayrağı modellerimizle iş yerleri için toplu baskı siparişi alabilirsiniz. Daha bir çok sublimasyon ürün için Serfo’yu takip etmeyi unutmayın.

 

Süblimasyon Tekstil Ürün Fiyatları

 

Sublimasyon tekstil ürün fiyatlarında en ekonomik seçenekleri Serfo’da bulabilirsiniz. Web sitemiz üzerinden gerçekleştirdiğiniz toptan sublimasyon tekstil ürün alımında %10’a varan indirim fırsatından faydalanabilirsiniz. Siz de sublimasyon baskı ürünlerine en uygun fiyatlarla sahip olmak istiyorsanız hemen bayimiz olabilirsiniz!