sadsad x
asdasd

Sublimasyon baskı için uygun olan sublimasyon fayans çeşitlerimiz farklı ebat ve modellerdedir. Sublimasyon fayanslar mimari projeler ve kişiye özel baskılarda talep gören ürünlerimizdendir. Sizlerde sublimasyon fayans toptan alımlarınızı web sitemiz üzerinden gerçekleştirebilir, toptan alım sayesinde sublimasyon fayans fiyatlarında indirimi yakalayabilirsiniz!

Sıralama seçin
Görünüm:
Toplam 7 ürün görüntüleniyor.

SUBLİMASYON FAYANS NEDİR?

 

Sublimasyon fayans son zamanlar da oldukça popüler olan ürünler arasında gelmektedir. Üzerine fotoğraf ve istenilen desenin basılabildiği bu fayansları ev ve işyeri ortamında kullanabilmek mümkündür. Seramik kullanılan alanlarda istenilen baskı ile geniş tasarımlar veya marka baskısı alınabilir. Sublimasyon fayans çeşitleri arasında bir çok boyut ve şekil bulunmaktadır. Sizler de sublimasyon fayans baskı ürünleri ile istenilen baskıları gerçekleştirebilir ve yaratıcı tasarımlar ile müşteri portföyünüzü geliştirebilirsiniz. Özellikle iş yerlerinde veya evlerde kullanılan bu ürün ile kişiye özel tasarımlar gerçekleştirerek geniş bir hizmet verebilirsiniz.

Sublimasyon Fayans Fiyat Aralıkları

Sublimasyon fayans fiyat bilgisi ürün boyutlarına göre değişiklik gösterebilmektedir. Bu yüzden bu başlık altında net bir fiyat vermek doğru olmayacaktır. Bunun yerine sublimasyon fayans kategorimize giderek sizler de ihtiyacınız olan boyutlarda fayans ürünlerini inceleyerek fiyat sahibi olabilirsiniz. En çok sirkülasyonu olan ölçünüzü seçtikten sonra dilerseniz sublimasyon fayans toptan alım gerçekleştirerek yüksek tasarruflar da sağlayabilirsiniz. Aynı zamanda baskı için gerekli tüm ürünleri de sitemizden inceleyerek baskı için ilk adımınızı da atabilirsiniz. SERFO olarak tüm sublimasyon ürünlerine ve yedek parçalarına ulaşmanızı sağlıyor ve kullandığınız sarf malzemelerini de yüksek stokla bulunduruyoruz. Sizler de tüm baskı ürünlerine uygun fiyatlarla sahip olmak için ürün kategorilerimizi inceleyebilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.