sadsad x
asdasd

Kupa baskı makinesi ile sublimasyon baskı yöntemine uygun olan beyaz kupa, sihirli kupa, konik kupa, cam kupa ve daha bir çok farklı modelde kupaya baskı işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Kupa baskı presi baskı hacmine göre ikili ve tekli olmak üzere ikiye ayrılmaktadır. İlaveten, kupa baskı transfer makinesi gövdeleri plastik ve metal olarak satışa sunulmaktadır. Youtube hesabımız aracılığı ile kupa baskı nasıl yapılır sorusuna yanıt bulabilirsiniz. İthalatçı firmadan en kaliteli sublimasyon kupa baskı makinesi modellerini bulabilirsiniz. En uygun kupa baskı makinesi fiyatları Serfo’da!

Sıralama seçin
Görünüm:
Toplam 19 ürün görüntüleniyor.

KUPA BASKI MAKİNESİ NEDİR?

Kupa baskı makinesi dilediğiniz bir logo veya fotoğrafı uygun ekipmanlar ile bardağa baskı yapmanıza olanak sağlar. Gerekli sarf malzemeleri ile kaliteli bir şekil de baskı yapmak bu makineler ile gayet basit. Promosyon firmaları, hediyelik eşya firmaları veya fotoğrafçılar kupa baskı makinesi ile bir çok hizmet verir. Şirketlerin logoları basılarak promosyon ürünler üretilir veya hediye olarak istenilen fotoğraf baskısı yapılabilir. Kupa baskı makinesi ile baskı seçenekleri hayal gücünüze bağlı olarak artabilir. Bu makineler baskı sırasında bazı sarf malzemeleri kullanır. Bunlar aşağı da belirtildiği gibidir. 

 

  • Sublimasyon Baskı Kâğıdı (Normal Kâğıt Kullanımı Gerçekleştirmeyin!)

  • Sublimasyon Mürekkep (Sublimasyon İçin Üretilen Özel Mürekkep)

  • Sublimasyon Mürekkep Destekli Yazıcı (Tavsiye Edilen: EPSON) 

  • Isıya Dayanıklı Termal Bant (Baskı Kağıdını Bardağa Sabitlemek için Bant) 

 

Kupa baskı makinesi ile yukarıda belirtilen sarf malzemelerini kullanarak dilediğiniz sublimasyona uyumlu kupaya dilediğiniz baskı transferini gerçekleştirebilirsiniz. Üstelik baskı yaparken kullanımı kolay cihazlarımız ile zorluk yaşamazsınız. İlaveten, kupa baskı makinelerimizi kullanımını öğrenmek için youtube kanalımıza göz atabilirsiniz. Belirtilen sarf malzemeleri ile beraber kupa baskı makinelerini SERFO aracılığı ile kupa baskı seti olarak temin edebilirsiniz.

Kupa Baskı Nasıl Yapılır?

Kupa baskı nasıl yapılır sorusu insanlar tarafından oldukça merak ediliyor. Öncelikle bir kupa bardağa baskı gerçekleştirmek için gerekli ekipmana sahip olmalısınız. Kupa baskı transfer makinesi olarak adlandırılan bu cihazları sitemiz aracılığı ile inceleyerek gerekli bilgileri alabilirsiniz. Bu cihazı temin ettikten sonra yukarıda belirttiğimiz sarf malzemelerini de temin ederek baskı işlemlerine başlayabilirsiniz. Bu sarf malzemeleri yine SERFO aracılığı ile kupa baskı seti olarak tek sefer de temin edebilirsiniz. Kupa baskı nasıl yapılır sorusuna detaylı aşamalarla cevap verebiliriz. Bu aşamaları uygulayarak her alanda baskılarınızı kolayca gerçekleştirebilirsiniz.

Kupa Baskı Aşamaları

Öncelikle gerekli malzemeleri temin ederek kupa baskı transfer makinesi ile baskı işlemlerine geçebiliriz.

Gerekli Malzemeler;

  • Kupa Baskı Makinesi
  • Sublimasyon Baskı Kâğıdı
  • Sublimasyon Mürekkep Destekli Yazıcı
  • Sublimasyon Mürekkep
  • Isıya Dayanıklı Termal Bant
  • Sublimasyon Kupa Bardağı

Baskı Aşamaları

Baskı aşamaları için edindiğimiz kupa baskı makinesi ve sarf malzemelerini hazırladık. Şimdi ise kupa baskı presi için enerji verelim ve cihazımızı açalım. Cihazımızın ortalama ısı ayarı 185 derece ve süre ayarı ise 180 saniye olarak ayarlanabilir. Isı ve süre ayarları makine bazlı değişmektedir. Net bir bilgi almak için teknik servisimizi her zaman arayabilirsiniz. Cihaz baskı öncesinde tam ısıya ulaşması için beklenmelidir. Bardağın ölçülerine uygun tasarım Photoshop veya benzeri uygulamalar ile hazırlanır. Ardından sublimasyon mürekkepli yazıcımız ile sublimasyon kağıdına hazırlanan tasarım yazdırılır. Yazdırılan kâğıt kupanın etrafına sarılır ve kâğıdın kaymaması için termal bant yardımı ile bantlanır. Kupa baskı makinesi haznelerine, kâğıt yapıştırılan kupa bardağı yerleştirilir ve baskı işlemleri için kupa baskı transfer makinesi başlatılır. Belirlenen süre boyunca baskı işlemi yapılır ve cihazın bu sırada enerjisi kesilmemelidir. Bu baskınızın yarım kalmasına sebep olabilir. Belirlenen süre tamamlandıktan sonra kupa baskı makinesi uyarı verecektir ve kupa baskısı bitmiş olacaktır. Kupa yüksek sıcaklığa ulaşacağı için yanma ihtimaline karşı bardağın soğumasını beklemeniz sağlıklı olacaktır. Bu ve benzer baskılarınızı kupa baskı presi sayesinde kolaylıkla alabilirsiniz.

Sublimasyon Kupa Baskı Makinesi Modelleri

Sublimasyon kupa baskı makinesi bir çok model ile kullanıcıların karşısına çıkıyor. İsteğinize ve ihtiyacınıza göre üretilen bu modeller ile dilediğiniz baskıyı rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz. Kupa baskı makinesi modelleri arasında özellikle ikili kupa baskısı yapan cihazlar tercih edilmektedir. Bunlar kısa sürede daha çok baskı yapabildiğinden dolayı daha popülerdir. Kupa baskı presi cihazlarının arasında ayrıca konik kupa bardaklar içinde kullanılabilen aparatlar mevcuttur. Bu aparatlar sayesinde baskı yapabildiğiniz bardak türlerini çoğaltarak daha geniş bir yelpaze de baskı hizmeti sunabilirsiniz. Sublimasyon kupa baskı makinesi ile sizler de promosyon ürünler hazırlayabilir, hediyelik eşya tasarımı veya fotoğrafçılık sektöründe kullanabilirsiniz. Ayrıca türk kahvesi fincanları ve rakı bardakları için mevcut olan aparatlarımız sayesinde daha anlamlı tasarımlar gerçekleştirebilirsiniz. Kupa baskı makinesi ile hayal gücünüz dahilinde dilediğiniz bardak tasarımını gerçekleştirebilirsiniz.

Kupa Baskı Makinesi Fiyatları

Kupa baskı makinesi fiyatları cihazın modeline ve üretim kapasitesine göre değişebilmektedir. Sitemizde bulunan ürünler arasında çok amaçlı üretim yapabilen cihazlar ile sadece kupa bardak için tasarlanan cihazlar arasında fiyat farkları mevcuttur. İşletmeniz için en uygun cihazı seçerek üretimden tasarruf edebilir ve kâr marjını yükseltebilirsiniz. Kupa baskı makinesi fiyatları için sitemiz de sizlere uygun kategorileri inceleyerek fiyatlar hakkında ön bilgi sahibi olabilirsiniz. Kupa baskı makinesi kategorisinde yer alan cihazlarımızın 2 yıl garanti süresi (ısıtıcı rezistanslar garanti kapsamı dışındadır) bulunmaktadır. Bunun yanı sıra bütün cihazlar için yedek parça desteği sağlıyoruz. Bu destek cihazınızın uzun yıllar boyunca işinize destek olmasını sağlıyor. Ayrıca baskı için gerekli tüm sarf malzemelerini de SERFO aracılığı ile temin ederek alışverişinizi tek yerden yapabilirsiniz. Kısacası tüm baskı işlemleriniz için gerekli tüm malzemeler tarafımızca temin edilmektedir. Bu sayede müşterilerimizin kupa baskı makinesi haricinde kupa baskı seti gibi ürünleri de kolaylıkla temin etmelerini sağlıyoruz. Sizler de SERFO ile kupa baskı makinesi dahil tüm baskı ürünleri ile üretime şimdi başlayabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.