sadsad x
asdasd

Sublimasyon baskı yöntemi için uygun olan sublimasyon metal ürünlerden bazıları sublimasyon açacak, sublimasyon yaka rozeti, sublimasyon kartvizit, sublimasyon bardak altlığı ve sublimasyon kitap ayracıdır. Bu bölümde satışa sunduğumuz ürünler promosyon alanında oldukça tercih edilen ürünlerdir. Sizlerde sublimasyon metal ürün alımlarınızı web sitemiz üzerinden gerçekleştirebilir, toptan alım sayesinde sublimasyon metal ürün fiyatında indirimi yakalayabilirsiniz!

Sıralama seçin
Görünüm:
Toplam 30 ürün görüntüleniyor.

SUBLİMASYON METAL ÜRÜNLER NEDİR?

 

Bu bölümümüzde sizlere sublimasyon metal levha, sublimasyon metal saat, sublimasyon metal çakmak, sublimasyon metal tabak, sublimasyon metal anahtarlık ve sublimasyon metal takı haricinde kalan sublimasyon metal ürünlerimizden bahsedeceğiz. Sublimasyon metal ürün çeşitlerimiz sırasıyla sublimasyon açacak, sublimasyon kitap ayracı, sublimasyon fotoğraf metali, sublimasyon yaka rozeti, sublimasyon metal bardak altlığı ve sublimasyon kartvizittir. Sublimasyon baskı için özel olarak üretilen bu ürünlerimizi portföyünüze katıp satış hacminizi arttırabilirsiniz.

 

SUBLİMASYON METAL ÜRÜN FİYATLARI

 

Sublimasyon tekstil ürün fiyatlarında en ekonomik seçenekleri Serfo’da bulabilirsiniz. Web sitemiz üzerinden gerçekleştirdiğiniz toptan sublimasyon tekstil ürün alımında %10’a varan indirim fırsatından faydalanabilirsiniz. Siz de sublimasyon baskı ürünlerine en uygun fiyatlarla sahip olmak istiyorsanız hemen bayimiz olabilirsiniz!

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.