sadsad x
asdasd

Transfer baskı yapılan sublimasyon cam ve sublimasyon kristal ürünlerini bu kategori altında bulabilirsiniz. Sublimasyon baskı için özel olarak üretilen sublimasyon cam kupa ve sublimasyon rakı bardağı en çok talep gören ürünlerdendir. Yine bu kategori altında bulabileceğiniz sublimasyon saat çeşitlerinden bazıları seramik, cam, plastik ve ahşap malzemelerinden üretilmektedir. Klasikleşmiş fotoğraf çerçeveleri yerine sublimasyon baskı yöntemi ile üretebileceğiniz kişiye özel sublimasyon plaket ve sublimasyon cam çerçeve modelleri ile görselliğin ön planda olduğu yenilikçi ürünlerin satışına başlayabilirsiniz. Kurumsal firmalar tarafından sıklıkla tercih edilen sublimasyon ürünlerinden biri de sublimasyon masa isimliğidir. Şık ve zarif görüntüsü ile fazlasıyla talep gören baskı ürünlerindendir. Son olarak bu kategorimizde bulabileceğiniz bir diğer talep gören ürünümüz ise sublimasyon bardak altlığıdır. Serfo güvencesi ile birbirinden yenilikçi sublimasyon ürünleri web sitemizde bulabilirsiniz.

Sıralama seçin
Görünüm:
Toplam 121 ürün görüntüleniyor.

SUBLİMASYON CAM KUPA MODELLERİ

 

Sublimasyon cam kupa modelleri kişiye özel hediyelik eşya sektöründe oldukça rağbet görmektedir. İstediğiniz yaratıcı bir görselle sizlerde bu ürünlerin üretimine rahatlıkla başlayabilirsiniz. Buna ek olarak, kurumsal firmalar promosyon kampanyalarında cam kupa seçeneğini ön planda tutmaktadır. Sizlerde web sitemiz üzerinden sublimasyon cam kupa toptan alımı gerçekleştirebilir, toptan alım sayesinde  sublimasyon cam kupa fiyatlarında indirimi yakalayabilirsiniz! 

 

Sublimasyon Rakı Bardağı

 

Sublimasyon rakı bardağı modelleri kişiye özel hediyelik eşya sektöründe oldukça popülerdir. Dilediğiniz görseli üzerine bastırabileceğiniz bu sublimasyon rakı bardağını güzel gün hediyesi olarak sunabilirsiniz. Web sitemiz üzerinden sublimasyon rakı bardağı toptan alımı gerçekleştirebilir, toptan alım sayesinde sublimasyon rakı bardağı fiyatlarında %8’e varan indirimler fırsatını yakalayabilirsiniz. SERFO olarak tüm sublimasyon baskı ürünlerini ve sarf malzemelerini uygun fiyatlar ile sizlere ulaştırıyoruz.

 

SUBLİMASYON SAAT MODELLERİ

Sublimasyon saat hediyelik eşyalar arasında oldukça popüler olmaya devam ediyor. Ailemizin veya arkadaşlarımızın özel günlerinde tercih edilen bu saatler üzerine yapılacak fotoğraf baskıları ile unutulmaz hediyeler hazırlayabilirsiniz. Sublimasyon saat çeşitleri arasında masa saatleri ve seramik duvar saatleri gibi ürünler de mevcut. Bu ürünler baskıya uygun ürünler olup istediğiniz baskıyı gerçekleştirme imkanı sunmaktadır. Sizler de bu ürünler ile yaratıcılığınızı kullanarak anlamlı hediyeler çıkarabilirsiniz. Uzun vadeli kullanım sağladığı için promosyon hazırlayan işletmelerin gözdesidir. 

Sublimasyon Saat Baskı Nasıl Yapılır? 

Sublimasyon saat baskı işlemleri de diğer ürünlerde olduğu gibi farklılık gösterecektir. Öncelikle saatinize baskı yapacağınız deseni veya fotoğrafı sublimasyon baskı kağıdına ayna yansıması olarak çıktı almalısınız. Ardından çıktıyı termal ısı bandı yardımı ile saatin baskı yapılacak yüzeyine yerleştirmeniz gerekiyor. Kağıt üst tarafta olacak şekilde önceden ısısı saatin materyaline göre ayarlanmış pres cihazına yerleştiriyoruz. Daha sonra yine saatin materyaline göre belli bir süre pres işlemini sürdürüyoruz. İlgili ısı ve süreler için bizimle iletişime geçebilirsiniz. İşleminiz tamam ve baskınız hazır. Sublimasyon saat toptan alımları ile baskılarınızı devamlı gerçekleştirebilir ve iyi kazançlar elde edebilirsiniz. Sublimasyon saat fiyat bilgisi için sitemizde ilgili kategorileri inceleyebilir ve SERFO aracılığı ile dilediğiniz cihaza anında sahip olabilirsiniz.

 

SUBLİMASYON PLAKET MODELLERİ

 

Sublimasyon plaket denilince aklınıza ilk olarak törenlerde kişiye özel verilen plaketler gelebilir. Ancak sublimasyon kategorisinde fotoğraf çerçevesi görevi gören plaket çeşitleri mevcuttur. Fotoğrafçılık sektöründe oldukça rağbet gören bu ürünler standart bir fotoğraf çerçevesine göre çok daha şık ve dekoratiftir. Sublimasyon plaket çeşitleri arasında farklı şekillerde görselli ürünler bulmak mümkün oluyor. Şeklin modellere göre değiştiği bu ürünler genelde cam olarak üretiliyor. Hediyelik eşya sınıfına girem bu ürünler ile sizlerde dilediğiniz tasarımı gerçekleştirebilirsiniz. Standı sayesinde devrilme riski olmadan sabitlenebilmektedir. 

Sublimasyon Plaket Fiyatları

 

Web sitemiz üzerinden gerçekleştirdiğiniz sublimasyon plaket toptan alımlarında, %8'e varan sublimasyon plaket fiyat indirimi kazanma fırsatına sahip olabilirsiniz. Sublimasyon plaket baskı işlemleri oldukça kolaydır. Konu hakkında bizimle iletişime geçip, teknik bilgi edinebilirsiniz. SERFO aracılığı sublimasyon baskı ürünlerinden olan sublimasyon plaket modellerine uygun fiyatlarla erişebilirisiniz.

 

SUBLİMASYON ÇERÇEVE MODELLERİ 

Sublimasyon çerçeve fotoğrafçılık ve hediyelik eşya sektörünün tercih ettiği özelliklere sahip bir ürün gamıdır. Web sitemiz üzerinde dekoratif özelliklere sahip cam ve ahşap sublimasyon çerçeve çeşitlerini bulabilirsiniz. Bu ürünler ile sizlerde hediyelik eşya veya fotoğraf sektöründe hizmet veren firmalara sublimasyon baskı hizmeti verebilirsiniz. 

Sublimasyon Çerçeve Fiyat Bilgileri

 

Web sitemiz üzerinden sublimasyon çerçeve toptan alımları yapabilir, adetli alımlar sayesinde sublimasyon çerçeve fiyatlarında %10’a varan indirim fırsatlarından yararlanabilirsiniz. Kişiye özel tasarımlı çerçeveler baskı sektöründe en çok tercih edilen ürünlerden biridir. Hazırlanması kolay ve getirisi yüksek olan bu çerçeve modelleri ile harika ürünlere imza atabilirsiniz. Baskısız şekilde tarafınıza gönderilecek olan sublimasyon çerçeve ile farklı tasarımları kullanabilirsiniz. Yaratıcı fikirler ile baskınız daha çok insana ulaşabilir ve daha çok insan tarafından tercih edilebilirsiniz. SERFO olarak sizlere tüm sublimasyon baskı ürünleri ve  sublimasyon çerçeve baskı işlemlerine gerekli malzemeleri temin edebiliriz.

 

SUBLİMASYON BARDAK ALTLIĞI MODELLERİ 

Sublimasyon bardak altlığı modelleri oldukça tercih edilen baskı ürünleri arasında yer almaktadır. Cam, MDF ve metal ürünler olarak karşımıza çıkan sublimasyon bardak altlığı çeşitleri ile sizler de dilediğiniz baskıyı gerçekleştirebilirsiniz. Bu baskılar ile geniş bir kullanım alanı elde edebilirsiniz. Örnek vermek gerekirse, çoğu işletme içecek servislerinde kendi markasının basılı olduğu altlık modelleri kullanmaktadır. Sizlerde buna benzer kullanımlara uygun baskılar gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca reklam sektöründe de promosyon ürün olarak bardak altlıkları geniş bir kullanıma sahiptir. Cam ve metal modeller de daha parlak baskılar alınabilir. MDF de ise daha mat baskı sonucu alınacaktır. Bu sayede dilediğiniz tasarıma göre altlık seçenekleri arasından seçim yapabilirsiniz. Sublimasyon bardak altlığı baskı işlemleri için kullanacağınız ısı değerlerini ürün açıklamalarında bulabilirsiniz. 

Sublimasyon Bardak Altlığı Fiyat 

Sublimasyon bardak altlığı fiyat olarak ekonomik bir seçenektir. Stoklu alımlarda bu ve bunun gibi ürünler size iyi kazançlar elde ettirebilir. Bu yüzden sublimasyon bardak altlığı toptan satışımız da bünyemizde mevcuttur. İhtiyacınıza uygun baskı seçenekleri için tüm ürünlere sublimasyon bardak altlığı kategorimiz altında bulabilirsiniz. SERFO olarak tüm baskı malzemelerini ve sarf malzemelerini sizlere uygun fiyatlarla ulaştırıyoruz.

 

SUBLİMASYON MASA İSİMLİĞİ ÇEŞİTLERİ 

Sublimasyon masa isimliği makam ve yetkili odalarında sürekli olarak kullanılan ürünlerdir. Oteller, okullar ve diğer devlet kurumları gibi yerlerde kullanılan sublimasyon masa isimliği çeşitleri popüler ürünler olarak karşımıza çıkmaktadır. Taş masa isimliğiahşap masa isimliğicam masa isimliği ve kristal masa isimliği modelleri içerisinden kendinize en uygun kalemli ya da kalemsiz modeli bulabilirsiniz. Kurumsal firmalar tarafından oldukça tercih edilen masa isimliği modellerimizi incelemek için Sirkeci Lokasyonunda bulunan firmamızı ziyaret edebilirsiniz! 

Sublimasyon Masa İsimliği Fiyat 

Web sitemiz üzerinden sublimasyon masa isimliği toptan alım işlemlerini gerçekleştirebilir, adetli alışlarınız sebebi ile sublimasyon masa isimliği fiyatlarında yüksek indirim oranlarını yakalayabilirsiniz. Sublimasyon masa isimliği baskı işlemleri de diğer sublimasyon baskı ürünleri gibi kolaylıkla uygulanabilir. Sizler için kısa bir baskı işlemi anlatımı yapmak isteriz. Sublimasyon yazıcıdan baskı metaline uygun imajı yazdırıyoruz. Baskı metalinin üzerinden koruyucu şeffaf filmi çıkarıyoruz. Termal bant kullanarak transfer kağıdını baskı metali üzerine sabitliyoruz. Uygun derece ve sürede baskı işlemini gerçekleştiriyoruz. Devamında baskı metalini yapıştırıcı ya da çift taraflı bant yardımı ile masa isimliğine tutturuyoruz. Teknik sorularınız için bize ulaşmaktan çekinmeyin! SERFO ile hemen sublimasyon masa isimliği modellerimizi inceleyebilir ve dilerseniz hemen sipariş verebilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.