sadsad x
asdasd

Sublimasyon magnet özel kaplama içeren ve sublimasyon baskıya uygun bir magnet türüdür. Sublimasyon magnet baskı fazlasıyla talep gören baskı ürünlerinden bir tanesidir. Sublimasyon magnet çeşitleri arasında taş, seramik, plastik ve ahşap bulunmaktadır. Sizlerde sublimasyon magnet toptan alımlarınızı web sitemiz üzerinden gerçekleştirebilir, toptan alım sayesinde sublimasyon magnet fiyatlarında indirimi yakalayabilirsiniz!

Sıralama seçin
Görünüm:
Toplam 19 ürün görüntüleniyor.

SUBLİMASYON BARDAK ALTLIĞI MODELLERİ

Sublimasyon bardak altlığı modelleri oldukça tercih edilen baskı ürünleri arasında yer almaktadır. Cam, MDF, HDF ve metal ürünler olarak karşımıza çıkan sublimasyon bardak altlığı çeşitleri ile sizler de dilediğiniz baskıyı gerçekleştirebilirsiniz. Bu baskılar ile geniş bir kullanım alanı elde edebilirsiniz. Örnek vermek gerekirse, çoğu işletme içecek servislerinde kendi markasının basılı olduğu altlık modelleri kullanmaktadır. Sizlerde buna benzer kullanımlara uygun baskılar gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca reklam sektöründe de promosyon ürün olarak bardak altlıkları geniş bir kullanıma sahiptir. Cam ve metal modeller de daha parlak baskılar alınabilir. MDF de ise daha mat baskı sonucu alınacaktır. Bu sayede dilediğiniz tasarıma göre altlık seçenekleri arasından seçim yapabilirsiniz. Son zamanlarda Magnet Bardak Altlığı modellerinin oldukça revaçta olduğunu söyleyebiliriz. Sublimasyon bardak altlığı baskı işlemleri için kullanacağınız ısı değerlerini ürün açıklamalarında bulabilirsiniz.

Sublimasyon Bardak Altlığı Fiyat

Sublimasyon bardak altlığı fiyat olarak ekonomik bir seçenektir. Stoklu alımlarda bu ve bunun gibi ürünler size iyi kazançlar elde ettirebilir. Bu yüzden sublimasyon bardak altlığı toptan satışımız da bünyemizde mevcuttur. İhtiyacınıza uygun baskı seçenekleri için tüm ürünlere sublimasyon bardak altlığı kategorimiz altında bulabilirsiniz. SERFO olarak tüm baskı malzemelerini ve sarf malzemelerini sizlere uygun fiyatlarla ulaştırıyoruz.

SUBLİMASYON MAGNET NEDİR?

Sublimasyon magnet baskı sektöründe oldukça tercih edilen ürünler arasında gelmektedir. Plastik, seramik, taş ve metal olarak ayrılan magnetler üzerlerine baskı yapılarak bir çok çeşit ürün tasarımı yapılabilmektedir. Metal magnet modelleri arasında genelde açacak fonksiyonu olan ürünler rağbet görmektedir. Sublimasyon taş magnetler ise üzerine bir fotoğraf baskısı yapılarak otantik bir çerçeve hazırlamak için uygun bir ürün olmaktadır. İlaveten, son zamanlarda sublimasyon ahşap magnet fazlasıyla talep görmektedir. Sublimasyon magnet baskı işlemi, diğer tüm sarf malzemeler üzerine baskı yapma işlemi kadar basittir. Baskısız olarak yollanan ürünlerimiz ile baskılarınızı hayal gücünüze bağlı olarak gerçekleştirebilirsiniz.

Sublimasyon Magnet Çeşitleri Nelerdir?

Sublimasyon magnet çeşitleri oldukça geniş ürün yelpazesine sahiptir. Taş, metal, seramik ve plastik gibi ürün modelleri bulunan magnetlerin istenilen şekilde tasarım yapılması mümkün. İşletmelere reklamını yapacağı bir metal magnet açacak veya magnet bir plastik kartvizit hazırlayabilirsiniz. Aynı zamanda hayal gücünüze bağlı olarak dilediğiniz tasarımı da üzerlerine uygulayabilirsiniz. Ürün malzeme çeşidine göre baskı seçenekleri farklılık gösterecektir, bunun için önce ihtiyacınız olan ürünü seçmeniz ve ardından baskı bilgisi almanız daha yararlı olacaktır.

Sublimasyon Magnet Fiyat

Sublimasyon magnet fiyat olarak ürün malzemesine göre değişiklik gösterebilir. Bu yüzden bu başlık altında net bir fiyat söylemek doğru olmayacaktır. Bunun yerine sizler magnet kategorilerimizi inceleyerek ihtiyacınıza uygun ürünü aralarından seçebilirsiniz. Bu sayede fiyat fikri de edinebilir ve ekonomik satın alımlar gerçekleştirebilirsiniz. Sublimasyon magnet toptan alımlarınızı SERFO aracılığı ile güvenle gerçekleştirebilir ve hızlı kargo imkanlarımızdan yararlanabilirsiniz

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.