sadsad x
asdasd

Sublimasyon cam çerçeve modelleri sublimasyon baskıya özel olarak üretilmektedirler. Sublimasyon cam çerçeve çeşitlerinden en çok talep görenleri BL-01 ve BL-02 modelleridir. Bunlar haricinde farklı ebat ve modellerde bir çok sublimasyon cam çerçeve modelimiz bulunmaktadır. Sizlerde sublimasyon cam çerçeve toptan alımlarınızı web sitemiz üzerinden gerçekleştirebilir, toptan alım sayesinde sublimasyon cam çerçeve fiyatlarında indirimi yakalayabilirsiniz!

Sıralama seçin
Görünüm:
Toplam 35 ürün görüntüleniyor.

SUBLİMASYON ÇERÇEVE MODELLERİ

 

Sublimasyon çerçeve fotoğrafçılık ve hediyelik eşya sektörünün tercih ettiği özelliklere sahip bir ürün gamıdır. Web sitemiz üzerinde dekoratif özelliklere sahip cam ve ahşap sublimasyon çerçeve çeşitlerini bulabilirsiniz. Bu ürünler ile sizlerde hediyelik eşya veya fotoğraf sektöründe hizmet veren firmalara sublimasyon baskı hizmeti verebilirsiniz.

Sublimasyon Çerçeve Fiyat Bilgileri

 

Web sitemiz üzerinden sublimasyon çerçeve toptan alımları yapabilir, adetli alımlar sayesinde sublimasyon çerçeve fiyatlarında %10’a varan indirim fırsatlarından yararlanabilirsiniz. Kişiye özel tasarımlı çerçeveler baskı sektöründe en çok tercih edilen ürünlerden biridir. Hazırlanması kolay ve getirisi yüksek olan bu çerçeve modelleri ile harika ürünlere imza atabilirsiniz. Baskısız şekilde tarafınıza gönderilecek olan sublimasyon çerçeve ile farklı tasarımları kullanabilirsiniz. Yaratıcı fikirler ile baskınız daha çok insana ulaşabilir ve daha çok insan tarafından tercih edilebilirsiniz. SERFO olarak sizlere tüm sublimasyon baskı ürünleri ve  sublimasyon çerçeve baskı işlemlerine gerekli malzemeleri temin edebiliriz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.