sadsad x
asdasd

Sublimasyon baskı için uygun olan sublimasyon tabak çeşitlerimiz seramik tabak, porselen tabak, altın tabak, gümüş tabak ve metal tabaktır. Sublimasyon tabak baskı her daim oldukça popüler bir üründür. Sizlerde sublimasyon tabak toptan alımlarınızı web sitemiz üzerinden gerçekleştirebilir, toptan alım sayesinde sublimasyon tabak fiyatlarında indirimi yakalayabilirsiniz!

Sıralama seçin
Görünüm:
Toplam 18 ürün görüntüleniyor.

SUBLİMASYON TABAK MODELLERİ

Sublimasyon tabak günümüzde hediyelik eşya olarak kullanılan ve plaket benzerliğinde değerlendirilen bir üründür. Metal, gümüş ve altın görünümlü seçenekleri ile üzerine dilediğiniz baskıları gerçekleştirebilirsiniz. Sabitleme ve askı aparatları ile duvara asılabilir veya herhangi bir masa da sabit durabilir. Teşhir ayakları ile işletmenizde rahatça baskılı örnekleri sergileyebilirsiniz. Plaket mahiyetinde kullanılabilen ve anlamlı bir ödüle de dönüşebilen bu ürün ile baskı olanakları geniştir. Kimi zaman sadece bir fotoğraf baskısı ile hediyelik eşya da olabilen bu ürünü dilediğiniz miktarda sipariş verebilirsiniz. Sublimasyon tabak çeşitleri arasında yukarıda belirtilenden hariç seramik ve porselen çeşitleri de bulunmaktadır. Dilerseniz sizler de sublimasyon tabak toptan alım gerçekleştirerek hem tasarruf edebilir hem iyi kazançlar elde edebilirsiniz.

Sublimasyon Tabak Baskı İşlemleri Nedir?

Sublimasyon tabak baskı işlemleri diğer ürünlere göre farklılık gösterebilir. Bu farklılığa ürünün malzemesi etken olmakla beraber aldığınız ürünün değerlerine göre baskı yapmanız gerekir. Öncelikle düz pres tablasına sahip cihazlarınız ile bu ürünlere baskı yapabilirsiniz. Ekstra tabak presine ihtiyaç duymadan sağlıklı sonuçlar almanız mümkün. Bu bölümde sizler için kısa bir baskı simülasyonu yapabiliriz. Sublimasyon kağıdına ayna yöntemi ile ters aldığınız baskıyı termal bant yardımı ile tabağa sabitlemelisiniz. Baskı presinizi ürünün materyaline göre belirli bir sıcaklığa getirmeniz gerekmektedir. Yuvarlak askı metalinin üzerinde bulunan şeffaf koruyucu filmi kaldırın. Baskı kağıdı altta metal üst tarafta olacak şekilde yine ürünün materyaline göre pres işlemini gerçekleştirin. Baskısı yapılan metal plakayı tabağın iç bölümüne yerleştirerek herhangi bir yapıştırıcı ile sabitleyebilirsiniz. Derece ve süreler hakkında bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Sizler de sublimasyon tabak fiyat bilgileri için SERFO aracılığı ile kategorilerimizi inceleyebilir ve dilediğiniz ürünü anında sipariş verebilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.