sadsad x
asdasd

Sublimasyon metal levhalar, sublimasyon ürünlerinin tamamlayıcısı konumundadır. Sublimasyon metal levha baskıya uygun olan sublimasyon metal levha çeşitleri arasında beyaz metal, aynalı altın metal, fırçalı altın metal, aynalı gümüş metal, fırçalı gümüş metal, simli gümüş metal vb. bulunmaktadır. Sizlerde sublimasyon metal levha toptan alımlarınızı web sitemiz üzerinden gerçekleştirebilir, toptan alım sayesinde sublimasyon metal levha fiyatlarında indirimi yakalayabilirsiniz!

Sıralama seçin
Görünüm:
Toplam 21 ürün görüntüleniyor.

SUBLİMASYON METAL LEVHA NE İÇİN KULLANILIR? 

 

Sublimasyon metal levha baskı sektöründe birçok ürünün oluşmasında önemli rol oynar. Yaka isimlikleri, plaketler, masa isimlikleri, madalyalar, ödül kupaları ve daha birçok ürün. Sublimasyon metal levha çeşitleri hem renk hem kalınlık hem de boyutsal olarak değişmektedir.

Sublimasyon Metal Levha Fiyat Bilgileri 

Renk ve ebatlara göre değişiklik gösterebilen bu ürünler arasından ihtiyacınıza en uygun ürünü anında sipariş verebilir ve baskı işlemlerine başlayabilirsiniz. Sublimasyon metal levha baskı işlemi ile birçok ürün son halini almaktadır. Web sitemiz üzerinden sublimasyon metal levha toptan siparişi verebilir, sublimasyon metal levha fiyatında %10’a varan indirim kazanabilirsiniz. Web sitemiz üzerinden bayilik başvurusu yaparak sublimasyon metal levha ürünlerine veya diğer sublimasyon ürünlerine uygun fiyatlarla sahip olabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.