sadsad x
asdasd

Sublimasyon cam bardak altlığı özel bir kaplama içeren ve sublimasyon baskıya uygun bir üründür. Sublimasyon cam bardak altlığı çeşitleri kare ve yuvarlak olmak üzere ikiye ayrılmaktadır. Sizlerde sublimasyon cam bardak altlığı toptan alımlarınızı web sitemiz üzerinden gerçekleştirebilir, toptan alım sayesinde sublimasyon cam bardak altlığı fiyatlarında indirimi yakalayabilirsiniz!

Sıralama seçin
Görünüm:
Toplam 3 ürün görüntüleniyor.

SUBLİMASYON BARDAK ALTLIĞI MODELLERİ

Sublimasyon bardak altlığı modelleri oldukça tercih edilen baskı ürünleri arasında yer almaktadır. Cam, MDF ve metal ürünler olarak karşımıza çıkan sublimasyon bardak altlığı çeşitleri ile sizler de dilediğiniz baskıyı gerçekleştirebilirsiniz. Bu baskılar ile geniş bir kullanım alanı elde edebilirsiniz. Örnek vermek gerekirse, çoğu işletme içecek servislerinde kendi markasının basılı olduğu altlık modelleri kullanmaktadır. Sizlerde buna benzer kullanımlara uygun baskılar gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca reklam sektöründe de promosyon ürün olarak bardak altlıkları geniş bir kullanıma sahiptir. Cam ve metal modeller de daha parlak baskılar alınabilir. MDF de ise daha mat baskı sonucu alınacaktır. Bu sayede dilediğiniz tasarıma göre altlık seçenekleri arasından seçim yapabilirsiniz. Sublimasyon bardak altlığı baskı işlemleri için kullanacağınız ısı değerlerini ürün açıklamalarında bulabilirsiniz.

Sublimasyon Bardak Altlığı Fiyat

Sublimasyon bardak altlığı fiyat olarak ekonomik bir seçenektir. Stoklu alımlarda bu ve bunun gibi ürünler size iyi kazançlar elde ettirebilir. Bu yüzden sublimasyon bardak altlığı toptan satışımız da bünyemizde mevcuttur. İhtiyacınıza uygun baskı seçenekleri için tüm ürünlere sublimasyon bardak altlığı kategorimiz altında bulabilirsiniz. SERFO olarak tüm baskı malzemelerini ve sarf malzemelerini sizlere uygun fiyatlarla ulaştırıyoruz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.