sadsad x
asdasd

Organizasyonlarda kullanılan ödül ürünlerinden biri de sublimasyon madalyadır. Sublimasyon madalya baskı işlemi ile müşteri portföyünüzü genişletebilir, satış hacminizi arttırabilirsiniz. Sublimasyon madalya çeşitleri ebat ve rengine göre değişiklik göstermektedir. Sizlerde sublimasyon madalya toptan alımlarınızı web sitemiz üzerinden gerçekleştirebilir, toptan alım sayesinde sublimasyon madalya fiyatlarında indirimi yakalayabilirsiniz!

Sıralama seçin
Görünüm:
Toplam 28 ürün görüntüleniyor.

SUBLİMASYON MADALYA NEDİR?

 

Sublimasyon madalya etkinlikler için hazırlanan bir ödül ürünüdür. Bu ürünün üzerine dilenilen sublimasyon baskı işlemi gerçekleştirilebilir. Okullarda düzenlenen yarış müsabakaları gibi etkinliklerde oldukça sirkülasyonu olan bir üründür. Sublimasyon madalya çeşitleri arasında ise altın, gümüş ve bronz renkler mevcuttur. Boyut olarak 5 - 5.5 ve 7 cm ölçülerinde olan madalyalar yanında baskı metali ve askı kurdelesi ile beraber gönderilir. Baskı metaline istenilen baskı gerçekleştirilir. Bunlara ek olarak, sublimasyon madalya toptan alımlarında uygun fiyatlara yüksek kazanç getiren ürüne dönüşebilir. Sizler de bu fırsatlardan yararlanmak için hemen sipariş verebilir ve işe koyulabilirsiniz.

Sublimasyon Madalya Fiyat Olarak Uygun mu?

 

Sublimasyon madalya fiyat olarak yüksek tutarlı olmayan ürünler olarak göze çarpmaktadır. Web sitemiz üzerinden yapacağınız toptan alımlarda ise %10’a varan indirim fırsatını yakalayabilir, maliyetinizi düşürebilirsiniz. Özellikle satış sirkülasyonu hızlı olan bu madalyalar ile bir müşteri portföyü oluşturabilirsiniz. Sublimasyon madalya baskısı için düz zemine sahip bir transfer baskı presine sahip olmanız gerekmektedir. SERFO olarak sublimasyon madalya başta olmak üzere tüm süblimasyon baskı ürünlerini sizlere tedarik ediyoruz.  

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.