sadsad x
asdasd

Bu kategorimizde sublimasyon baskı yapılan sublimasyon magnet, sublimasyon anahtarlık, sublimasyon saat ve sublimasyon yaka isimliği modellerini bulabilirsiniz. Serfo güvencesi ile birbirinden yenilikçi sublimasyon ürünlerine vakit geçirmeden sahip olun.

Sıralama seçin
Görünüm:
Toplam 33 ürün görüntüleniyor.

SUBLİMASYON MAGNET NEDİR? 

Sublimasyon magnet baskı sektöründe oldukça tercih edilen ürünler arasında gelmektedir. Plastik, seramik, taş ve metal olarak ayrılan magnetler üzerlerine baskı yapılarak bir çok çeşit ürün tasarımı yapılabilmektedir. Metal magnet modelleri arasında genelde açacak fonksiyonu olan ürünler rağbet görmektedir. Sublimasyon taş magnetler ise üzerine bir fotoğraf baskısı yapılarak otantik bir çerçeve hazırlamak için uygun bir ürün olmaktadır. Bunlara ek olarak, sublimasyon plastik magnet ürünleri de çokca tercih edilmektedir. Sublimasyon magnet baskı işlemi, diğer tüm sarf malzemeler üzerine baskı yapma işlemi kadar basittir. Baskısız olarak yollanan ürünlerimiz ile baskılarınızı hayal gücünüze bağlı olarak gerçekleştirebilirsiniz.

 

Sublimasyon Magnet Çeşitleri Nelerdir?

 

Sublimasyon magnet çeşitleri oldukça geniş ürün yelpazesine sahiptir. Taş, metal, seramik ve plastik gibi ürün modelleri bulunan magnetlerin istenilen şekilde tasarım yapılması mümkün. İşletmelere reklamını yapacağı bir metal magnet açacak veya magnet bir plastik kartvizit hazırlayabilirsiniz. Aynı zamanda hayal gücünüze bağlı olarak dilediğiniz tasarımı da üzerlerine uygulayabilirsiniz. Ürün malzeme çeşidine göre baskı seçenekleri farklılık gösterecektir, bunun için önce ihtiyacınız olan ürünü seçmeniz ve ardından baskı bilgisi almanız daha yararlı olacaktır.

 

Sublimasyon Magnet Fiyat 

Sublimasyon magnet fiyat olarak ürün malzemesine göre değişiklik gösterebilir. Bu yüzden bu başlık altında net bir fiyat söylemek doğru olmayacaktır. Bunun yerine sizler magnet kategorilerimizi inceleyerek ihtiyacınıza uygun ürünü aralarından seçebilirsiniz. Bu sayede fiyat fikri de edinebilir ve ekonomik satın alımlar gerçekleştirebilirsiniz. Sublimasyon magnet toptan alımlarınızı SERFO aracılığı ile güvenle gerçekleştirebilir ve hızlı kargo imkanlarımızdan yararlanabilirsiniz.

 

SUBLİMASYON ANAHTARLIK ÇEŞİTLERİ 

Sublimasyon anahtarlık modelleri her kesim tarafından beğenilen ve uzun vade kullanıma sahip ürünler arasında yer almaktadır. Promosyon reklam kampanyalarında bu yüzden en sık tercih edilen ürünlerden biridir. Sizler de sublimasyon anahtarlık çeşitleri arasından dilediğiniz modeli seçerek promosyon veya hediyelik baskı ürünleri hazırlayabilirsiniz. Bu sayede geniş kitlelere hitap ederek iyi kazançlar elde edebilirsiniz. Şekil olarak da geniş seçeneklere sahip sublimasyon anahtarlık modelleri ile tüm isteklere yanıt verebilirsiniz. Promosyon olarak firmalara da baskı üretimleri yapabilir ve hizmet verdiğiniz alanı genişletebilirsiniz. Diğer tüm sublimasyon ürünlerini de inceleyerek bünyenize yeni ürün seçenekleri katabilirsiniz.

 

Sublimasyon Anahtarlık Fiyat 

Sublimasyon anahtarlık fiyat olarak ekonomik baskı seçenekleri arasında yer alıyor. Ancak fiyatlar ürüne göre değişiklik gösterebildiğinden buna net bir fiyat ile yanıt vermek doğru olmayacaktır. Bu yüzden ilgili kategorilerimizi inceleyerek net fiyat bilgilerine sahip olabilirsiniz. Sublimasyon anahtarlık toptan satışlarımız ile sizde stoklu alımlar gerçekleştirip tasarruf sağlayabilir ve uzun vadede daha kazançlı işler gerçekleştirebilirsiniz. Sublimasyon anahtarlık baskı işlemlerinde düz tabanlı pres cihazlarını kullanabilirsiniz. Böylelikle ekstra cihaz arayışına girmeden mevcut cihazlarınız ile baskı işlemlerini başarılı bir şekilde tamamlayabilirsiniz. SERFO olarak tüm baskı ürünlerinde olduğu gibi sublimasyon anahtarlık içinde gereken tüm ürünleri stoklarımızda bulunduruyoruz. Sizde tüm baskı malzemelerine tek bir yerden uygun fiyatlarla sahip olmak istiyorsanız hemen alışverişe başlayabilirsiniz.

 

SUBLİMASYON SAAT MODELLERİ 

Sublimasyon saat hediyelik eşyalar arasında oldukça popüler olmaya devam ediyor. Ailemizin veya arkadaşlarımızın özel günlerinde tercih edilen bu saatler üzerine yapılacak fotoğraf baskıları ile unutulmaz hediyeler hazırlayabilirsiniz. Sublimasyon saat çeşitleri arasında masa saatleri ve seramik duvar saatleri gibi ürünler de mevcut. Bu ürünler baskıya uygun ürünler olup istediğiniz baskıyı gerçekleştirme imkanı sunmaktadır. Sizler de bu ürünler ile yaratıcılığınızı kullanarak anlamlı hediyeler çıkarabilirsiniz. Uzun vadeli kullanım sağladığı için promosyon hazırlayan işletmelerin gözdesidir.

 

Sublimasyon Saat Baskı Nasıl Yapılır? 

Sublimasyon saat baskı işlemleri de diğer ürünlerde olduğu gibi farklılık gösterecektir. Öncelikle saatinize baskı yapacağınız deseni veya fotoğrafı sublimasyon baskı kağıdına ayna yansıması olarak çıktı almalısınız. Ardından çıktıyı termal ısı bandı yardımı ile saatin baskı yapılacak yüzeyine yerleştirmeniz gerekiyor. Kağıt üst tarafta olacak şekilde önceden ısısı saatin materyaline göre ayarlanmış pres cihazına yerleştiriyoruz. Daha sonra yine saatin materyaline göre belli bir süre pres işlemini sürdürüyoruz. İlgili ısı ve süreler için bizimle iletişime geçebilirsiniz. İşleminiz tamam ve baskınız hazır. Sublimasyon saat toptan alımları ile baskılarınızı devamlı gerçekleştirebilir ve iyi kazançlar elde edebilirsiniz. Sublimasyon saat fiyat bilgisi için sitemizde ilgili kategorileri inceleyebilir ve SERFO aracılığı ile dilediğiniz cihaza anında sahip olabilirsiniz.

 

SUBLİMASYON YAKA İSİMLİĞİ ÇEŞİTLERİ 

Sublimasyon yaka isimliği kurumsal firmaların veya işletmelerin kullandığı ürünler arasında yer almaktadır. Hizmet sektöründe çalışan tüm personeller için firmalar tarafından sipariş oluşturulan isimlikler, sirkülasyonu çok olan ürünler arasındadır. Bu firmaların başında oteller, hastaneler, eğitim kurumları ve ulaşım şirketleri gelmektedir. Sizler de sublimasyon yaka isimliği çeşitleri arasından seçim yaparak baskı sektöründe iyi bir hizmet sağlayabilirsiniz. Bu çeşitler arasında kullanımı kolay ve farklı tasarıma sahip ürünler mevcuttur. Mıknatıslı özellikleri sayesinde her türlü kıyafet üzerine iyi tutunma sergileyen ürünler farklı renk ve tasarımlarla satışa sunulmaktadır.

 

Sublimasyon Yaka İsimliği Fiyat 

Sublimasyon yaka isimliği fiyat bilgilerine ulaşmak için hemen ilgili kategoriyi inceleyebilirsiniz. Fiyatlar model ve tasarıma göre farklılık göstermektedir. Sublimasyon yaka isimliği baskı açısından da ekstra herhangi bir zorluk getirmeyecektir. Herhangi bir düz zemin baskı cihazı ve gerekli sarf malzemeleri ile baskı işlemlerini rahatlıkla yapabilirsiniz. Sublimasyon yaka isimliği toptan satışımız ile de uzun vadeli işleriniz için iyi tasarruflar ve kazançlar elde edebilirsiniz. SERFO olarak gerekli tüm baskı cihazlarına ve sarf malzemelerine kolayca ulaşmanızı sağlıyor ve güvenli alışveriş imkanı sağlıyoruz. Sizler de ihtiyacınız olan tüm baskı ürünlerini geniş ürün yelpazemiz ile tek seferde temin edebilirsiniz.

 

 

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.