sadsad x
asdasd

Sublimasyon baskı yöntemi ile baskı uygulaması yapabileceğiniz sublimasyon ödül kupası modelleri ve sublimasyon oscar bulunmaktadır. Sizlerde sublimasyon oscar toptan alımlarınızı web sitemiz üzerinden gerçekleştirebilir, toptan alım sayesinde sublimasyon oscar fiyatında indirimi yakalayabilirsiniz!

Sıralama seçin
Görünüm:
Toplam 39 ürün görüntüleniyor.

SUBLİMASYON ÖDÜL KUPASI NEDİR?

 

Hediyelik eşya sektöründe talep gören ve sirkülasyonu yüksek olan ürün gamından bir tanesi de ödül kupasıdır. Ödül kupaları, bireysel ve kurumsal müşterilerden fazlasıyla talep gören ürünlerin başında gelmektedir. Sitemizde yer alan ödül kupalarının en önemli özelliği sublimasyon baskıya uygun olmasıdır. Sublimasyon ödül kupası ürünlerimizi baskı metalleri ile beraber kişiselleştirebilirsiniz. Ödül törenleri, okul ya da amatör futbol müsabakaları vb. kutlamalarda ödül kupaları fazlasıyla tercih edilmektedirler. SERFO olarak geniş ürün yelpazemizi ödül kupası kategorimizde de devam ettiriyoruz.

Sublimasyon Ödül Kupası Toptan Alım

Web sitemiz üzerinden sublimasyon ödül kupası toptan alım yapmayı planlayan müşterilerimiz için iskonto oranlarımız belirlenmiştir. Bu indirimler %10’a kadar varmaktadır. Bu sebeple şunu kolaylıkla söyleyebiliriz ki toptan alım yaptığınızda fazlasıyla kazançlı çıkacaksınız. Genel olarak baskı işi ile uğraşanların gözdesi olan bu ürün toptan olarak satılmaktadır. Ancak isterseniz perakende olarak satın alabilir ve ürünün talebini değerlendirebilirsiniz. 

 

Sublimasyon Oscar

 

Hediyelik ürün kategorisinde yer alan en güzel hediyeliklerden biri de oscar heykelciğidir. Sublimasyon oscar heykelcik altın sarısı renkte olup ahşap sert zemin üzerine oturtulmuştur. Göz alıcı bir ürün olan bu heykelcik kararmaz ve hep parlaklaktır. Sublimasyon baskı ile kaideye dilediğiniz yazıyı yazabilirsiniz. Serfo olarak sizleri şık ve dekoratif hediyelik ürünlerle buluşturmaya devam edeceğiz!

Sublimasyon Oscar Fiyat

Web sitemiz üzerinden sublimasyon oscar toptan alım yapmayı planlayan müşterilerimiz için iskonto oranlarımız belirlenmiştir. Bu indirimler %10’a kadar varmaktadır. SERFO olarak tüm ürünlerde uygun fiyat politikası uyguluyor ve sürekliliği için sizlerin desteğini kazanıyoruz. Sublimasyon oscar fiyatı almak için hemen şimdi kategorilerimizi inceleyebilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.