sadsad x
asdasd

Bu kategorimiz altında düz transfer baskı presi, combo transfer baskı makinesi, kupa baskı makinesi, şapka presi, kalem presi ve tabak presi modellerimizi bulabilirsiniz. Transfer baskı makinelerimiz ebatlarına ve kullanım alanlarına göre değişmektedir. Sublimasyon baskı sektöründe yer alan bu makineler tekstil transfer baskı makinası ve sublimasyon presi olarak da anılmaktadır. İthalatçı firmadan en kaliteli ve en uygun transfer baskı presleri Serfo’da!

Sıralama seçin
Görünüm:
Toplam 171 ürün görüntüleniyor.

DÜZ TRANSFER BASKI PRESİ NEDİR?

 

Düz Transfer Baskı Presi t-shirt, puzzle, yastık, doğal taş, bayrak, çanta, havlu, plaket gibi düz zemine sahip ürünlere baskı yapmanıza olanak sağlayan bir transfer baskı makinesidir. Ürünlerin ahşap, cam, kumaş ve seramik yapıda olması düz transfer baskı presleri açısından bir fark oluşturmamaktadır. Profesyonel kullanım için dijital özellikler içeren bu cihazlar ile presleme işlemi artık oldukça kolay. Özellikle dijital zaman kontrolleri, ısı ve basınç ayarına sahip olan düz transfer baskı presi tercihiniz ile kontrollü bir şekilde baskı işleminizi tamamlayabilirsiniz. Kullanım sıklığı ve baskı yapılması plananan ürünlerin ebatları düz transfer baskı presi seçiminde önemli bir yer tutmaktadır. Sizler de SERFO ile tüm düz transfer baskı presi modellerine uygun fiyatlarla ulaşabilirsiniz.

 

Düz Transfer Baskı Makinesi Nasıl Kullanılır?

Düz transfer baskı makinası baskı yapacağınız ürünün uygulama talimatına göre gireceğiniz değerler ile kullanılabilir. Profesyonel kullanımlar için popüler olan 40x50 ölçülerinde bir cihaz ile farklı ebatlardaki ürününüze rahatlıkla baskı aktarabiliyor olacaksınız. Ayrıca dijital olması sebebi ile baskılarınızın süreleri bittiğinde otomatik ısı kesilecek ve sorunsuz baskılar gerçekleştirebileceksiniz. Dijital ekran sayesinde baskı sırasında uygulanan tüm değerleri rahatlıkla görebilecek ve işlem yapabileceksiniz. SERFO aracılığı ile  tüm düz transfer baskı makinesi modelleri hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Düz Pres Baskı Makinası Modelleri

 

Düz pres baskı makinası çeşitli marka & model seçenekleri ve uygun fiyatlar ile piyasada satışta bulunmaktadır. Düz transfer baskı presi ile diğer baskı presleri arasında fark bulunmaktadır. Örnek vermek gerekirse, bir kupa presi ile alacağınız baskı kupa bardak ile sınırlıdır. Ancak düz pres baskı makinesi modelleri ile tüm düz zeminler de transfer baskı işleminizi kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz. Böylelikle baskı yaptığınız ürün portföyünü de genişleterek kazancınızı arttırmanıza olanak sağlayacaksınız. Düz pres baskı makinası modelleri arasında 15x15 ölçülerinden 40x60 ölçülerine kadar baskı alanına sahip cihazlara ulaşmak mümkün. SERFO ile diğer tüm düz pres baskı makinası modellerini inceleyebilirsiniz.

 

Transfer Baskı Presi Modelleri

 

Transfer baskı presi modelleri arasında baskı yapacağınız ürüne göre kullanabileceğiniz presler mevcut. Bunların başında düz transfer baskı presi yani sektöre yeni başlayanlar arasındaki tabiriyle tekstil transfer baskı makinası ya da süblimasyon presi geldiğini belirtebiliriz. Tekstil için kullanılan cihazlar düz tabanlı olduğundan dolayı diğer tüm düz zeminli ürünlere de baskı yapma fırsatına sahip oluyorsunuz. İlaveten, combo baskı preslerini tercih ederek bir çok ürüne tek bir pres ile transfer baskı yapabilirsiniz. Combo presler değiştirilebilir kafaları sayesinde kupa baskısı yaparken aynı zaman da düz zemine de baskı yapabilmektedir. Daha fazlası için bizimle iletişime geçebilirsiniz!

 

Transfer Baskı Makinası Fiyatları

 

Transfer baskı makinası fiyatları presin baskı ölçüsüne ve özelliklerine göre değişkenlik gösterir. Bu yüzden tek bir kategori için net bir fiyat vermek doğru olmayacaktır. Sitemizde ihtiyacınıza uygun ürünleri inceleyerek bütçenize uygun transfer baskı presini seçebilirsiniz. SERFO ile tüm düz transfer baskı presi fiyatları için kategorilerimizi inceleyebilir ve hemen alışverişe başlayabilirsiniz.

 

COMBO TRANSFER BASKI PRESİ NEDİR?

 

Combo transfer baskı makinesi t-shirt, puzzle, yastık, doğal taş, bayrak, çanta, havlu, plaket, seramik & porselen & metal ve cam kupalara, şapkaya, metal plaketlere, puzzlelara, tabak çeşitlerine ve daha bir çok sublimasyon ürününe baskı yapmanıza olanak sağlar. Profesyonel kullanım için dijital özellikler içeren bu cihazlar ile presleme işlemi artık oldukça kolay. Özellikle dijital zaman kontrolleri, ısı ve basınç ayarına sahip olan profesyonel 5+1 tam otomatik combo transfer baskı makinesi ile kontrollü bir şekilde baskı işleminizi tamamlayabilirsiniz.

 

Neden Combo Transfer Baskı Presi Almalıyım?

 

Sahip olacağınız bir combo transfer presi ile iş alanınızda herhangi bir sınırlama olmayacaktır. Şapka presi, kupa presi, tabak presi ve düz presi ayrı ayrı almanıza gerek kalmadan tüm özellikleri combo transfer baskı makinesinde bulabilirsiniz.

 

Combo Transfer Baskı Presi ile Hangi Ürünlere Baskı Yapabilirim?

 

Combo presin sahip olduğu aparatlar ve pedler ile taş, kupa, tekstil ürünleri, metal ürünler, kristal ürünler, tabak, şapka, puzzle gibi birçok ürünün baskısını yapabilirsiniz.

 

 

Combo Transfer Presi Modelleri

 

Combo transfer baskı presi modelleri arasında baskı yapacağınız ürüne göre kullanabileceğiniz presler mevcut. Bunların içerisinde en çok tercih edilen iki model P8001 ve P8100 modelleridir. Bu modellerin ölçüleri 29x38 cm olup 5 in 1 özelliği ile fazlasıyla tercih edilmektedirler. Bahsedilen iki combo pres haricinde ise fiyat anlamında daha uygun olan 25x30 cm P1210-6IN1 ve P1210-5IN1 modelleri de talep görmektedir.

 

Transfer Baskı Makinası Fiyatları

 

Combo transfer baskı makinası fiyatları presin baskı ölçüsüne ve özelliklerine göre değişkenlik gösterir. Bu yüzden tek bir fiyat vermek doğru olmayacaktır. Sitemizde ihtiyacınıza uygun ürünleri inceleyerek bütçenize uygun transfer baskı presini seçebilirsiniz. SERFO ile combo transfer baskı presi fiyatları için kategorilerimizi inceleyebilir ve hemen alışverişe başlayabilirsiniz.

 

KUPA BASKI MAKİNESİ NEDİR?

 

Kupa baskı makinesi dilediğiniz bir logo veya fotoğrafı uygun ekipmanlar ile bardağa baskı yapmanıza olanak sağlar. Gerekli sarf malzemeleri ile kaliteli bir şekil de baskı yapmak bu makineler ile gayet basit. Promosyon firmaları, hediyelik eşya firmaları veya fotoğrafçılar kupa baskı makinesi ile bir çok hizmet verir. Şirketlerin logoları basılarak promosyon ürünler üretilir veya hediye olarak istenilen fotoğraf baskısı yapılabilir. Kupa baskı makinesi ile baskı seçenekleri hayal gücünüze bağlı olarak artabilir. Bu makineler baskı sırasında bazı sarf malzemeleri kullanır. Bunlar aşağı da belirtildiği gibidir. 

 

 • Sublimasyon Baskı Kâğıdı (Normal Kâğıt Kullanımı Gerçekleştirmeyin!)
 • Sublimasyon Mürekkep (Sublimasyon İçin Üretilen Özel Mürekkep)
 • Sublimasyon Mürekkep Destekli Yazıcı (Tavsiye Edilen: EPSON) 
 • Isıya Dayanıklı Termal Bant (Baskı Kağıdını Bardağa Sabitlemek için Bant) 

 

Kupa baskı makinesi ile yukarıda belirtilen sarf malzemelerini kullanarak dilediğiniz sublimasyona uyumlu kupaya dilediğiniz baskı transferini gerçekleştirebilirsiniz. Üstelik baskı yaparken kullanımı kolay cihazlarımız ile zorluk yaşamazsınız. İlaveten, kupa baskı makinelerimizi kullanımını öğrenmek için youtube kanalımıza göz atabilirsiniz. Belirtilen sarf malzemeleri ile beraber kupa baskı makinelerini SERFO aracılığı ile kupa baskı seti olarak temin edebilirsiniz.

 

Kupa Baskı Nasıl Yapılır?

 

Kupa baskı nasıl yapılır sorusu insanlar tarafından oldukça merak ediliyor. Öncelikle bir kupa bardağa baskı gerçekleştirmek için gerekli ekipmana sahip olmalısınız. Kupa baskı transfer makinesi olarak adlandırılan bu cihazları sitemiz aracılığı ile inceleyerek gerekli bilgileri alabilirsiniz. Bu cihazı temin ettikten sonra yukarıda belirttiğimiz sarf malzemelerini de temin ederek baskı işlemlerine başlayabilirsiniz. Bu sarf malzemeleri yine SERFO aracılığı ile kupa baskı seti olarak tek sefer de temin edebilirsiniz. Kupa baskı nasıl yapılır sorusuna detaylı aşamalarla cevap verebiliriz. Bu aşamaları uygulayarak her alanda baskılarınızı kolayca gerçekleştirebilirsiniz.

 

Kupa Baskı Aşamaları

 

Öncelikle gerekli malzemeleri temin ederek kupa baskı transfer makinesi ile baskı işlemlerine geçebiliriz.

 

Gerekli Malzemeler; 

 • Kupa Baskı Makinesi
 • Sublimasyon Baskı Kâğıdı
 • Sublimasyon Mürekkep Destekli Yazıcı
 • Sublimasyon Mürekkep
 • Isıya Dayanıklı Termal Bant 
 • Sublimasyon Kupa Bardağı

Baskı Aşamaları

Baskı aşamaları için edindiğimiz kupa baskı makinesi ve sarf malzemelerini hazırladık. Şimdi ise kupa baskı presi için enerji verelim ve cihazımızı açalım. Cihazımızın ortalama ısı ayarı 185 derece ve süre ayarı ise 180 saniye olarak ayarlanabilir. Isı ve süre ayarları makine bazlı değişmektedir. Net bir bilgi almak için teknik servisimizi her zaman arayabilirsiniz. Cihaz baskı öncesinde tam ısıya ulaşması için beklenmelidir. Bardağın ölçülerine uygun tasarım Photoshop veya benzeri uygulamalar ile hazırlanır. Ardından sublimasyon mürekkepli yazıcımız ile sublimasyon kağıdına hazırlanan tasarım yazdırılır. Yazdırılan kâğıt kupanın etrafına sarılır ve kâğıdın kaymaması için termal bant yardımı ile bantlanır. Kupa baskı makinesi haznelerine, kâğıt yapıştırılan kupa bardağı yerleştirilir ve baskı işlemleri için kupa baskı transfer makinesi başlatılır. Belirlenen süre boyunca baskı işlemi yapılır ve cihazın bu sırada enerjisi kesilmemelidir. Bu baskınızın yarım kalmasına sebep olabilir. Belirlenen süre tamamlandıktan sonra kupa baskı makinesi uyarı verecektir ve kupa baskısı bitmiş olacaktır. Kupa yüksek sıcaklığa ulaşacağı için yanma ihtimaline karşı bardağın soğumasını beklemeniz sağlıklı olacaktır. Bu ve benzer baskılarınızı kupa baskı presi sayesinde kolaylıkla alabilirsiniz.

 

Sublimasyon Kupa Baskı Makinesi Modelleri

 

Sublimasyon kupa baskı makinesi bir çok model ile kullanıcıların karşısına çıkıyor. İsteğinize ve ihtiyacınıza göre üretilen bu modeller ile dilediğiniz baskıyı rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz. Kupa baskı makinesi modelleri arasında özellikle ikili kupa baskısı yapan cihazlar tercih edilmektedir. Bunlar kısa sürede daha çok baskı yapabildiğinden dolayı daha popülerdir. Kupa baskı presi cihazlarının arasında ayrıca konik kupa bardaklar içinde kullanılabilen aparatlar mevcuttur. Bu aparatlar sayesinde baskı yapabildiğiniz bardak türlerini çoğaltarak daha geniş bir yelpaze de baskı hizmeti sunabilirsiniz. Sublimasyon kupa baskı makinesi ile sizler de promosyon ürünler hazırlayabilir, hediyelik eşya tasarımı veya fotoğrafçılık sektöründe kullanabilirsiniz. Ayrıca türk kahvesi fincanları ve rakı bardakları için mevcut olan aparatlarımız sayesinde daha anlamlı tasarımlar gerçekleştirebilirsiniz. Kupa baskı makinesi ile hayal gücünüz dahilinde dilediğiniz bardak tasarımını gerçekleştirebilirsiniz.

 

Kupa Baskı Makinesi Fiyatları

 

Kupa baskı makinesi fiyatları cihazın modeline ve üretim kapasitesine göre değişebilmektedir. Sitemizde bulunan ürünler arasında çok amaçlı üretim yapabilen cihazlar ile sadece kupa bardak için tasarlanan cihazlar arasında fiyat farkları mevcuttur. İşletmeniz için en uygun cihazı seçerek üretimden tasarruf edebilir ve kâr marjını yükseltebilirsiniz. Kupa baskı makinesi fiyatları için sitemiz de sizlere uygun kategorileri inceleyerek fiyatlar hakkında ön bilgi sahibi olabilirsiniz. Kupa baskı makinesi kategorisinde yer alan cihazlarımızın 2 yıl garanti süresi (ısıtıcı rezistanslar garanti kapsamı dışındadır) bulunmaktadır. Bunun yanı sıra bütün cihazlar için yedek parça desteği sağlıyoruz. Bu destek cihazınızın uzun yıllar boyunca işinize destek olmasını sağlıyor. Ayrıca baskı için gerekli tüm sarf malzemelerini de SERFO aracılığı ile temin ederek alışverişinizi tek yerden yapabilirsiniz. Kısacası tüm baskı işlemleriniz için gerekli tüm malzemeler tarafımızca temin edilmektedir. Bu sayede müşterilerimizin kupa baskı makinesi haricinde kupa baskı seti gibi ürünleri de kolaylıkla temin etmelerini sağlıyoruz. Sizler de SERFO ile kupa baskı makinesi dahil tüm baskı ürünleri ile üretime şimdi başlayabilirsiniz.

 

ŞAPKA PRESİ NEDİR?

 

Şapka presi, şapka üzerine transfer baskı yapmak üzere dizayn edilmiş bir ısı presidir. Şapka presi günümüz de promosyon ürünlerinin baskısında önemli yere sahip popüler makineler arasında gelmektedir. Promosyon şapka siparişlerinizde büyük kolaylık sağlayan ve oval tasarımlı bu makine ile şapka baskılarınızı kolaylıkla yapabilirsiniz. Bunu yaparken tabii ki diğer makinalar da olduğu gibi dikkat etmeniz gereken hususlar mevcut. Bu hususların sağlık ve baskının kalitesi açısından uyulması gereken hususlar olduğunu hatırlatmak isteriz. Bu yazı da tüm aşamalar ve bilgilendirmelerden bahsederek ürün hakkında sizi bilgilendirmeye çalışacağız.

 

Şapka Baskı Makinası Nasıl Kullanılır?

 

Şapka baskı makinası kullanımı bir o kadar kolay, sonuçları ise profesyonellik barındıran kaliteli makinelerin başında geliyor. Şimdi sizlere kısa bir baskı simülasyonu yapacağız. Öncelikle baskısını alacağınız deseni veya tasarımı transfer kağıdına çıktı olarak alıyoruz. Şapka baskı makinası için uygun sıcaklık değerlerini ve süre ayarlarını girdikten sonra şapkamızı zemine yerleştiriyoruz. Ardından transfer kağıdını şapkamız da baskı yapılacak alana yerleştiriyoruz. Son aşama olarak baskı makinası aracılığı ile uygun süre de pres uygulayarak baskı işlemini sonlandırıyoruz. Artık baskınız hazır şekilde şapkanıza transfer olmuş olacaktır.

 

Şapka Pres Makinesi Kullanımında Dikkat Edilmesi Gerekenler

 

Şapka pres makinesi kullanımında diğer cihazlar da olduğu gibi bazı dikkat edilmesi gereken hususlar mevcut. Öncelikle baskı da kullanacağınız transfer kağıdınızı baskıya uygun özellikler de satın almanız gerekiyor. Şapkanın içeriğinde  tüm sublimasyon baskılarda olduğu gibi polyester olmak zorundadır. Şapkanıza baskı yaparken mutlaka uygun sıcaklık ve süre değerlerinde baskı yapmanız gerekir. Olağan dışı süre ve sıcaklık uygulamaları transferin başarısız sonuçlanmasına sebep olabilir. Daha yüksek sıcaklıklar ve süreler ise hem şapkanın hem de transfer kağıdının yanmasına sebep olabilir. Baskılarınızı mutlaka ürüne göre talimatları uygulayarak gerçekleştirmenizi öneririz.

 

Şapka Baskı Makinesi Fiyatları

 

Şapka baskı makinesi fiyatları ürün ve modele göre değişiklik gösterecektir. Bu yüzden net bir fiyat söylemek bu başlık için doğru cevap olmayacaktır. Bunun yerine ihtiyacınıza en uygun şapka baskı presi cihazını sitemiz aracılığı ile ilgili kategorileri inceleyerek edinebilirsiniz. Tek bir makine ile şapka dışında da baskılar gerçekleştirmek istiyorsanız combo pres tercih edebilir ya da sadece şapka baskısı gerçekleştirmek istiyorsanız tek model ürünlerimizi inceleyebilirsiniz. SERFO olarak sitemizde satılan tüm ürünler kalite standartlarına uygun olan ürünlerdir. Sizler de şapka baskı makinesi fiyatları hakkında bilgi sahibi olmak ve hızlıca satın almak için şimdi kategorilerimizi inceleyebilirsiniz.

 

TABAK BASKI MAKİNESİ NEDİR?

 

Tabak baskı makinesi ya da diğer adı ile porselen tabak baskı makinası tabaklar için üretilmiş olan bir transfer baskı presidir. Bu makine ile seramik ve porselen tabaklara baskı işlemini kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz. Promosyon firmalarının gözdesi olan bu ürünle sizler de kişiye özel tabak ürünlerinin üretimine kolayca başlayabilirsiniz. 

Tabak Transfer Baskı için Gerekli Malzemeler

 

Tabak transfer baskı işlemini gerçekleştirmek için bir takım malzemeler gereklidir. Bunlardan başlıcaları basmak istediğiniz deseni çıktı olarak almanız için bir sublimasyon yazıcı, mürekkep ve transfer baskı kağıdıdır. Bu malzemeler tabak transfer baskı işleminin olmazsa olmazıdır. Bu ürünlerin temininden sonra tek yapmanız gereken uygulama esnasında doğru adımları izlemek olacaktır. SERFO olarak size her üründe gerekli desteği vermeye hazırız. Bu yüzden dilediğiniz her türlü soru ve destek talebiniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz. 

 

Tabak Pres Makinası Kullanırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

 

Tabak pres makinası kullanırken dikkat edilmesi gereken bazı hususlar mevcuttur. Bunlardan en önemlileri ısı ve süre ayarıdır. Tabak presinizi kullanırken mutlaka talimatlara uygun olarak kullanmanız gerekmektedir. Aksi kullanımlar gerçekleştirmeniz makinenizin arıza verme riskini artırabilir. Bizi arayıp teknik servisimizden detayları öğrenebilirsiniz!

 

Sublimasyon Tabak Baskı Garanti ve Yedek Parça

 

Sektörde bir diğer tanımlaması sublimasyon tabak baskı cihazı olan transfer baskı presinin yedek parçalarını SERFO olarak sizlere sunuyoruz. İlgili ürün tarafımızca ithal edilmekte ve teknik servisi yine bizim tarafımızdan verilmektedir. Isı rezistansları hariç fabrikasyon hatalarına karşı 2 yıl garantilidir. Aynı zamanda aldığınız ürünlerin size en hızlı zaman içinde ulaşması için elimizden gelen özeni gösteriyoruz. Sublimasyon kategorisinde en geniş ürün yelpazesi ile hizmet vererek işinizi işimiz gibi önemsiyor ve gerekli tüm desteği veriyoruz. Sizler de tabak baskı makinesi başta olmak üzere tüm sublimasyon ürünlerine SERFO aracılığı ile hızlı ve güvenli şekilde sahip olabilirsiniz.

 

KALEM BASKI MAKİNESİ NEDİR?

 

Kalem baskı presi şirketlerin promosyon ürünler olarak kullandığı kalemlere baskı yapılmasına olanak sağlayan bir transfer baskı makinesidir. Firmaların en etkili reklam stratejilerinden biri olan promosyon kalem ile sizler de reklam sektöründe en çok ihtiyaç duyulan ürünü hazırlayabilirsiniz. Dilediğiniz renk seçeneği ile hazırlayabileceğiniz baskıları kalem baskı presi ile transfer edebilirsiniz. İster kişiye özel hediye sektöründe ister kurumsal firmalara reklam sektöründe hizmet ederek kazancınızı katlayabilirsiniz. 

 

Kalem Üzerine Baskı Nasıl Yapılır?

 

Kalem üzerine baskı nasıl yapılır sorusu son zamanlarda oldukça merak edilmektedir. Bu başlık altında size gerekli bilgileri vermeye çalışacağız. Kalem üzerine baskı yapılması için bir takım gerekli malzemeler var. Bunları sizler için sıralayalım. 

 

 • Sert Zemin Lazer Transfer Kağıdı
 • Tonerli Lazer Yazıcı
 • Termal Bant
 • Kalem Baskı Presi

 

Bunun için gerekli adımlara gelecek olursak sırası ile anlatabiliriz. Öncelikle kalem üzerine yapacağınız baskının desenini çıktı olarak sert zemin lazer transfer kağıdına almanız gerekiyor. Tonerli lazer yazıcılar ile alacağınız bu çıktı kalemin boyutlarına uygun şekilde hazırlanmalıdır. Bunun için Photoshop gibi uygulamalardan yararlanabilirsiniz. Aldığınız çıktıyı baskı yapacağınız kalemin boyutlarına göre keserek termal bant ile sabitleyebilirsiniz. Baskının düz çıkması için sabitleme işlemini de özenle yapmanız gerekiyor. Ardından kalem baskı makinesi tablasına baskı yapılacak kalemleri uygun şekilde yerleştirerek uygun sıcaklık ve değerler de makineyi çalıştırabiliriz. Makine ısı değerini bulduktan sonra uygun süre de pres uygulayarak baskı işlemini tamamlayabilirsiniz. Baskı işlemi bittikten sonra termal bandı ayırarak sonucu kontrol edebilirsiniz. Baskı ile ilgili her türlü soru ya da sorununuzda bize ulaşabilirsiniz!

 

Kalem Presi Transfer Baskı Kullanım Alanları

 

Kalem presi transfer baskı işlemleri promosyon ve hediyelik eşya sektöründe en çok tercih edilen baskı türlerindendir. Firmalar genel olarak promosyon ürünlerinde uzun süreli kullanıma sahip ve ekonomik ürünleri tercih etmektedirler. Bunların başında gelen kalemler de bu işin ayrılmaz bir parçası diyebiliriz. Sitemizde hem 10’lu hem de 5’li kaleme baskı makinesini bulabilirsiniz. Yedek parçalarına da her zaman ulaşabileceğiniz gibi aynı zamanda fabrika hatalarına karşı da 2 yıl garanti ile sizlere uzun ömürlü kullanım sağlar. Makineyi kullanma talimatına göre kullanmanız üretim hızınız ve işinizin aksamaması için de önemli bir etkendir. Sizler de kalem presi transfer baskı işlemlerine SERFO aracılığıyla uygun fiyatlar ile başlayabilirsiniz.

 

Kalem Baskı Makinesi Fiyatları

 

Kalem baskı makinesi fiyatları ürüne ve özelliklere göre değişiklik gösterecektir. Satışa sunduğumuz kalem baskı presleri kapasitesine göre 5 ve 10’lu olmak üzere değişmektedir. Sizin için en doğru seçim olan cihaza uygun fiyatlar ile sahip olabileceğiniz gibi aynı zamanda tüm gerekli sarf malzemelerini de sitemizden temin edebilirsiniz. Son olarak sizlere ufak bir hatırlatma yapmak isteriz. Her ne kadar sublimasyon kalem baskı olarak anılsa da yalnızca lazer yazıcı alacağınız çıktılar ile kalem baskı yapabilirsiniz. SERFO ile tüm sublimasyon baskı malzemelerine ve kalem baskı makinesi cihazını edinebilirsiniz.