sadsad x
asdasd

Bu kategorimizde sublimasyon baskı yapılan sublimasyon saat, sublimasyon anahtarlık, sublimasyon bardak altlığı, sublimasyon magnet, sublimasyon çerçeve, sublimasyon masa isimliği ve sublimasyon yaka isimliği modellerini bulabilirsiniz. Serfo güvencesi ile birbirinden yenilikçi sublimasyon ürünleri web sitemizde bulabilirsiniz.

Sıralama seçin
Görünüm:
Toplam 227 ürün görüntüleniyor.

SUBLİMASYON SAAT MODELLERİ 

Sublimasyon saat hediyelik eşyalar arasında oldukça popüler olmaya devam ediyor. Ailemizin veya arkadaşlarımızın özel günlerinde tercih edilen bu saatler üzerine yapılacak fotoğraf baskıları ile unutulmaz hediyeler hazırlayabilirsiniz. Sublimasyon saat çeşitleri arasında masa saatleri ve seramik duvar saatleri gibi ürünler de mevcut. Bu ürünler baskıya uygun ürünler olup istediğiniz baskıyı gerçekleştirme imkanı sunmaktadır. Sizler de bu ürünler ile yaratıcılığınızı kullanarak anlamlı hediyeler çıkarabilirsiniz. Uzun vadeli kullanım sağladığı için promosyon hazırlayan işletmelerin gözdesidir.

 

Sublimasyon Saat Baskı Nasıl Yapılır? 

Sublimasyon saat baskı işlemleri de diğer ürünlerde olduğu gibi farklılık gösterecektir. Öncelikle saatinize baskı yapacağınız deseni veya fotoğrafı sublimasyon baskı kağıdına ayna yansıması olarak çıktı almalısınız. Ardından çıktıyı termal ısı bandı yardımı ile saatin baskı yapılacak yüzeyine yerleştirmeniz gerekiyor. Kağıt üst tarafta olacak şekilde önceden ısısı saatin materyaline göre ayarlanmış pres cihazına yerleştiriyoruz. Daha sonra yine saatin materyaline göre belli bir süre pres işlemini sürdürüyoruz. İlgili ısı ve süreler için bizimle iletişime geçebilirsiniz. İşleminiz tamam ve baskınız hazır. Sublimasyon saat toptan alımları ile baskılarınızı devamlı gerçekleştirebilir ve iyi kazançlar elde edebilirsiniz. Sublimasyon saat fiyat bilgisi için sitemizde ilgili kategorileri inceleyebilir ve SERFO aracılığı ile dilediğiniz cihaza anında sahip olabilirsiniz.

 

SUBLİMASYON ANAHTARLIK ÇEŞİTLERİ 

Sublimasyon anahtarlık modelleri her kesim tarafından beğenilen ve uzun vade kullanıma sahip ürünler arasında yer almaktadır. Promosyon reklam kampanyalarında bu yüzden en sık tercih edilen ürünlerden biridir. Sizler de sublimasyon anahtarlık çeşitleri arasından dilediğiniz modeli seçerek promosyon veya hediyelik baskı ürünleri hazırlayabilirsiniz. Bu sayede geniş kitlelere hitap ederek iyi kazançlar elde edebilirsiniz. Şekil olarak da geniş seçeneklere sahip sublimasyon anahtarlık modelleri ile tüm isteklere yanıt verebilirsiniz. Promosyon olarak firmalara da baskı üretimleri yapabilir ve hizmet verdiğiniz alanı genişletebilirsiniz. Diğer tüm sublimasyon ürünlerini de inceleyerek bünyenize yeni ürün seçenekleri katabilirsiniz.

Sublimasyon Anahtarlık Fiyat 

Sublimasyon anahtarlık fiyat olarak ekonomik baskı seçenekleri arasında yer alıyor. Ancak fiyatlar ürüne göre değişiklik gösterebildiğinden buna net bir fiyat ile yanıt vermek doğru olmayacaktır. Bu yüzden ilgili kategorilerimizi inceleyerek net fiyat bilgilerine sahip olabilirsiniz. Sublimasyon anahtarlık toptan satışlarımız ile sizde stoklu alımlar gerçekleştirip tasarruf sağlayabilir ve uzun vadede daha kazançlı işler gerçekleştirebilirsiniz. Sublimasyon anahtarlık baskı işlemlerinde düz tabanlı pres cihazlarını kullanabilirsiniz. Böylelikle ekstra cihaz arayışına girmeden mevcut cihazlarınız ile baskı işlemlerini başarılı bir şekilde tamamlayabilirsiniz. SERFO olarak tüm baskı ürünlerinde olduğu gibi sublimasyon anahtarlık içinde gereken tüm ürünleri stoklarımızda bulunduruyoruz. Sizde tüm baskı malzemelerine tek bir yerden uygun fiyatlarla sahip olmak istiyorsanız hemen alışverişe başlayabilirsiniz.

 

SUBLİMASYON BARDAK ALTLIĞI MODELLERİ 

Sublimasyon bardak altlığı modelleri oldukça tercih edilen baskı ürünleri arasında yer almaktadır. Cam, MDF, HDF ve metal ürünler olarak karşımıza çıkan sublimasyon bardak altlığı çeşitleri ile sizler de dilediğiniz baskıyı gerçekleştirebilirsiniz. Bu baskılar ile geniş bir kullanım alanı elde edebilirsiniz. Örnek vermek gerekirse, çoğu işletme içecek servislerinde kendi markasının basılı olduğu altlık modelleri kullanmaktadır. Sizlerde buna benzer kullanımlara uygun baskılar gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca reklam sektöründe de promosyon ürün olarak bardak altlıkları geniş bir kullanıma sahiptir. Cam ve metal modeller de daha parlak baskılar alınabilir. MDF de ise daha mat baskı sonucu alınacaktır. Bu sayede dilediğiniz tasarıma göre altlık seçenekleri arasından seçim yapabilirsiniz. Son zamanlarda Magnet Bardak Altlığı modellerinin oldukça revaçta olduğunu söyleyebiliriz. Sublimasyon bardak altlığı baskı işlemleri için kullanacağınız ısı değerlerini ürün açıklamalarında bulabilirsiniz. 

Sublimasyon Bardak Altlığı Fiyat

 

Sublimasyon bardak altlığı fiyat olarak ekonomik bir seçenektir. Stoklu alımlarda bu ve bunun gibi ürünler size iyi kazançlar elde ettirebilir. Bu yüzden sublimasyon bardak altlığı toptan satışımız da bünyemizde mevcuttur. İhtiyacınıza uygun baskı seçenekleri için tüm ürünlere sublimasyon bardak altlığı kategorimiz altında bulabilirsiniz. SERFO olarak tüm baskı malzemelerini ve sarf malzemelerini sizlere uygun fiyatlarla ulaştırıyoruz.

 

SUBLİMASYON MAGNET NEDİR?

 

Sublimasyon magnet baskı sektöründe oldukça tercih edilen ürünler arasında gelmektedir. Plastik, seramik, taş ve metal olarak ayrılan magnetler üzerlerine baskı yapılarak bir çok çeşit ürün tasarımı yapılabilmektedir. Metal magnet modelleri arasında genelde açacak fonksiyonu olan ürünler rağbet görmektedir. Sublimasyon taş magnetler ise üzerine bir fotoğraf baskısı yapılarak otantik bir çerçeve hazırlamak için uygun bir ürün olmaktadır. İlaveten, son zamanlarda sublimasyon ahşap magnet fazlasıyla talep görmektedir. Sublimasyon magnet baskı işlemi, diğer tüm sarf malzemeler üzerine baskı yapma işlemi kadar basittir. Baskısız olarak yollanan ürünlerimiz ile baskılarınızı hayal gücünüze bağlı olarak gerçekleştirebilirsiniz. 

 

Sublimasyon Magnet Çeşitleri Nelerdir?

 

Sublimasyon magnet çeşitleri oldukça geniş ürün yelpazesine sahiptir. Taş, metal, seramik ve plastik gibi ürün modelleri bulunan magnetlerin istenilen şekilde tasarım yapılması mümkün. İşletmelere reklamını yapacağı bir metal magnet açacak veya magnet bir plastik kartvizit hazırlayabilirsiniz. Aynı zamanda hayal gücünüze bağlı olarak dilediğiniz tasarımı da üzerlerine uygulayabilirsiniz. Ürün malzeme çeşidine göre baskı seçenekleri farklılık gösterecektir, bunun için önce ihtiyacınız olan ürünü seçmeniz ve ardından baskı bilgisi almanız daha yararlı olacaktır. 

Sublimasyon Magnet Fiyat

 

Sublimasyon magnet fiyat olarak ürün malzemesine göre değişiklik gösterebilir. Bu yüzden bu başlık altında net bir fiyat söylemek doğru olmayacaktır. Bunun yerine sizler magnet kategorilerimizi inceleyerek ihtiyacınıza uygun ürünü aralarından seçebilirsiniz. Bu sayede fiyat fikri de edinebilir ve ekonomik satın alımlar gerçekleştirebilirsiniz. Sublimasyon magnet toptan alımlarınızı SERFO aracılığı ile güvenle gerçekleştirebilir ve hızlı kargo imkanlarımızdan yararlanabilirsiniz.

 

SUBLİMASYON ÇERÇEVE MODELLERİ

 

Sublimasyon çerçeve fotoğrafçılık ve hediyelik eşya sektörünün tercih ettiği özelliklere sahip bir ürün gamıdır. Web sitemiz üzerinde dekoratif özelliklere sahip cam ve ahşap sublimasyon çerçeve çeşitlerini bulabilirsiniz. Bu ürünler ile sizlerde hediyelik eşya veya fotoğraf sektöründe hizmet veren firmalara sublimasyon baskı hizmeti verebilirsiniz. 

Sublimasyon Çerçeve Fiyat Bilgileri

 

Web sitemiz üzerinden sublimasyon çerçeve toptan alımları yapabilir, adetli alımlar sayesinde sublimasyon çerçeve fiyatlarında %10’a varan indirim fırsatlarından yararlanabilirsiniz. Kişiye özel tasarımlı çerçeveler baskı sektöründe en çok tercih edilen ürünlerden biridir. Hazırlanması kolay ve getirisi yüksek olan bu çerçeve modelleri ile harika ürünlere imza atabilirsiniz. Baskısız şekilde tarafınıza gönderilecek olan sublimasyon çerçeve ile farklı tasarımları kullanabilirsiniz. Yaratıcı fikirler ile baskınız daha çok insana ulaşabilir ve daha çok insan tarafından tercih edilebilirsiniz. SERFO olarak sizlere tüm sublimasyon baskı ürünleri ve  sublimasyon çerçeve baskı işlemlerine gerekli malzemeleri temin edebiliriz.

 

SUBLİMASYON MASA İSİMLİĞİ ÇEŞİTLERİ 

Sublimasyon masa isimliği makam ve yetkili odalarında sürekli olarak kullanılan ürünlerdir. Oteller, okullar ve diğer devlet kurumları gibi yerlerde kullanılan sublimasyon masa isimliği çeşitleri popüler ürünler olarak karşımıza çıkmaktadır. Taş masa isimliğiahşap masa isimliğicam masa isimliği ve kristal masa isimliği modelleri içerisinden kendinize en uygun kalemli ya da kalemsiz modeli bulabilirsiniz. Kurumsal firmalar tarafından oldukça tercih edilen masa isimliği modellerimizi incelemek için Sirkeci Lokasyonunda bulunan firmamızı ziyaret edebilirsiniz! 

Sublimasyon Masa İsimliği Fiyat 

Web sitemiz üzerinden sublimasyon masa isimliği toptan alım işlemlerini gerçekleştirebilir, adetli alışlarınız sebebi ile sublimasyon masa isimliği fiyatlarında yüksek indirim oranlarını yakalayabilirsiniz. Sublimasyon masa isimliği baskı işlemleri de diğer sublimasyon baskı ürünleri gibi kolaylıkla uygulanabilir. Sizler için kısa bir baskı işlemi anlatımı yapmak isteriz. Sublimasyon yazıcıdan baskı metaline uygun imajı yazdırıyoruz. Baskı metalinin üzerinden koruyucu şeffaf filmi çıkarıyoruz. Termal bant kullanarak transfer kağıdını baskı metali üzerine sabitliyoruz. Uygun derece ve sürede baskı işlemini gerçekleştiriyoruz. Devamında baskı metalini yapıştırıcı ya da çift taraflı bant yardımı ile masa isimliğine tutturuyoruz. Teknik sorularınız için bize ulaşmaktan çekinmeyin! SERFO ile hemen sublimasyon masa isimliği modellerimizi inceleyebilir ve dilerseniz hemen sipariş verebilirsiniz.

 

SUBLİMASYON YAKA İSİMLİĞİ ÇEŞİTLERİ 

Sublimasyon yaka isimliği kurumsal firmaların veya işletmelerin kullandığı ürünler arasında yer almaktadır. Hizmet sektöründe çalışan tüm personeller için firmalar tarafından sipariş oluşturulan isimlikler, sirkülasyonu çok olan ürünler arasındadır. Bu firmaların başında oteller, hastaneler, eğitim kurumları ve ulaşım şirketleri gelmektedir. Sizler de sublimasyon yaka isimliği çeşitleri arasından seçim yaparak baskı sektöründe iyi bir hizmet sağlayabilirsiniz. Bu çeşitler arasında kullanımı kolay ve farklı tasarıma sahip ürünler mevcuttur. Mıknatıslı özellikleri sayesinde her türlü kıyafet üzerine iyi tutunma sergileyen ürünler farklı renk ve tasarımlarla satışa sunulmaktadır.

Sublimasyon Yaka İsimliği Fiyat

 

Sublimasyon yaka isimliği fiyat bilgilerine ulaşmak için hemen ilgili kategoriyi inceleyebilirsiniz. Fiyatlar model ve tasarıma göre farklılık göstermektedir. Sublimasyon yaka isimliği baskı açısından da ekstra herhangi bir zorluk getirmeyecektir. Herhangi bir düz zemin baskı cihazı ve gerekli sarf malzemeleri ile baskı işlemlerini rahatlıkla yapabilirsiniz. Sublimasyon yaka isimliği toptan satışımız ile de uzun vadeli işleriniz için iyi tasarruflar ve kazançlar elde edebilirsiniz. SERFO olarak gerekli tüm baskı cihazlarına ve sarf malzemelerine kolayca ulaşmanızı sağlıyor ve güvenli alışveriş imkanı sağlıyoruz. Sizler de ihtiyacınız olan tüm baskı ürünlerini geniş ürün yelpazemiz ile tek seferde temin edebilirsiniz.

 

SUBLİMASYON AHŞAP ÜRÜNLER NEDİR?

 

Sublimasyon baskı yöntemi ile baskı uygulaması yapabileceğiniz birbirinden kaliteli ve yenilikçi sublimasyon ahşap ürünleri satışa sunulmuştur. Kişiye özel hediyelik ve promosyon alanında rakiplerinize avantaj sağlayan bu ürünler ile satış hacminizi arttırabilirsiniz. Sublimasyon ahşap ürün çeşitlerinden bazıları; sublimasyon ahşap tütsülüksublimasyon ahşap tepsisublimasyon ahşap telefon standısublimasyon ahşap kapı isimliğisublimasyon ahşap anahtar askılığısublimasyon ahşap plaket ve daha bir çok sublimasyon ürün modeli Serfo’da.

 

Süblimasyon Ahşap Ürün Fiyatları

 

Sublimasyon ahşap ürün fiyatlarında en ekonomik seçenekleri Serfo’da bulabilirsiniz. Web sitemiz üzerinden gerçekleştirdiğiniz toptan sublimasyon ahşap ürün alımında %10’a varan indirim fırsatından faydalanabilirsiniz. Sizler de sublimasyon baskı ürünlerine en uygun fiyatlarla sahip olmak istiyorsanız hemen bayimiz olabilirsiniz!