sadsad x
asdasd

Sublimasyon baskı yöntemi ile baskı uygulaması yaptığımız sublimasyon baskı metali kişiselleştirilerek sublimasyon plakete yapıştırılmaktadır. Süblimasyon plaket baskı için gereken tüm malzemeleri sitemizde bulabilirsiniz. Sizlerde albüm plaket toptan alımlarınızı web sitemiz üzerinden gerçekleştirebilir, toptan alım sayesinde albüm plaket fiyatlarında indirimi yakalayabilirsiniz!

Sıralama seçin
Görünüm:
Toplam 11 ürün görüntüleniyor.

SUBLİMASYON PLAKET

Törenlerin, toplantıların ve özel günlerin vazgeçilmez hediyelerinden biri de plakettir. Sublimasyon plaket üzerine sublimasyon baskı metali yapıştırılarak kişiselleştirilebilir ya da bir kuruma toplu olarak üretilebilirler. Başarıyı ödüllendirmenin simgesi olarak görülen plaketlerin metalleri istenilen tasarımlarda hazırlanabilmektedir. Kendisine yeni bir iş alanı arayan girişimciler ve ürün gamını genişletmek isteyen bireysel ve kurumsal müşterilerimiz için önerimiz olan bir üründür. İlaveten, sirkülasyonu oldukça fazladır. SERFO olarak plaketlerimizde piyasadaki bir çok üründe kullanılan karton veya çıta yerine plastik enjeksiyon kalıp kullanmaktayız. Üstün kadife kumaş kalitesi ve işçilik sayesinde uzun yıllar sorunsuz şekilde kullanabilirsiniz. Hemen sitemizde arama yaparak baskı için gerekli tüm malzemeleri de bulabilir ve anında sipariş verebilirsiniz.

Albüm Plaket Toptan Satış

Sitemizdeki bir çok üründe olduğu gibi albüm plaket toptan satışı da yapmaktayız. İster toptan alarak üretim gerçekleştirebilir, isterseniz de perakende alım ile sevdiklerinizi mutlu edebilirsiniz. Toptan alınan ürünler genel de promosyon işi ile ilgilenen firmalar tarafından tercih edilmektedir. Baskı için oldukça iyi bir seçim olan sublimasyon plaket, sürekli ihtiyaç duyulan ve dönemsel olarak fazla talep gören ürünler arasındadır. Sizler de albüm plaket toptan alımı ile üretime başlayabilir ve baskı sektörüne ilk adımınızı atabilirsiniz. Süblimasyon plaket baskı için gereken tüm malzemeler sitemizde mevcut olup yardıma ihtiyacınız olduğu anda bizimle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.

Albüm Plaket Fiyatları

Albüm plaket fiyatları açısından değerlendirildiğinde ekonomik bir sublimasyon ürünüdür. Talep edilen ebatlara göre fiyatı değişiklik göstermektedir. Satın alınan adet bazında da web sitemiz üzerindeki iskonto oranlarını görebilirsiniz. SERFO ile süblimasyon plaket ve daha fazlasına sahip olabilmek için hemen alışverişe başlayabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.