sadsad x
asdasd

Combo transfer baskı makinesi ile seramik, porselen, metal ve cam kupalara, şapkaya, t-shirte, metal plaketlere, puzzlelara, sublimasyona uygun taş ve kristallere, 2 farklı ölçüde tabak çeşitlerine, anahtarlık vb. tüm fonksiyonel sublimasyon ürünlerine transfer kağıdı yardımı ile baskı yapabilirsiniz. Bu kategorimizin en çok tercih edilen ürünü hiç tartışmasız profesyonel 5+1 tam otomatik combo transfer baskı makinesidir. Ürün gamınızı genişletmenize yarayan bu ürünler ile birbirinden farklı ürünlere baskı işlemini kolaylıkla uygulayabilirsiniz. Sublimasyon baskı sektöründe bu makineler combo pres ya da süblimasyon presi olarak da anılmaktadır. En uygun combo transfer baskı makinası fiyatları Serfo’da!

Sıralama seçin
Görünüm:
Toplam 11 ürün görüntüleniyor.

COMBO TRANSFER BASKI PRESİ NEDİR?

 

Combo transfer baskı makinesi t-shirt, puzzle, yastık, doğal taş, bayrak, çanta, havlu, plaket, seramik & porselen & metal ve cam kupalara, şapkaya, metal plaketlere, puzzlelara, tabak çeşitlerine ve daha bir çok sublimasyon ürününe baskı yapmanıza olanak sağlar. Profesyonel kullanım için dijital özellikler içeren bu cihazlar ile presleme işlemi artık oldukça kolay. Özellikle dijital zaman kontrolleri, ısı ve basınç ayarına sahip olan profesyonel 5+1 tam otomatik combo transfer baskı makinesi ile kontrollü bir şekilde baskı işleminizi tamamlayabilirsiniz.

 

Neden Combo Transfer Baskı Presi Almalıyım?

 

Sahip olacağınız bir combo transfer presi ile iş alanınızda herhangi bir sınırlama olmayacaktır. Şapka presi, kupa presi, tabak presi ve düz presi ayrı ayrı almanıza gerek kalmadan tüm özellikleri combo transfer baskı makinesinde bulabilirsiniz.

 

Combo Transfer Baskı Presi ile Hangi Ürünlere Baskı Yapabilirim?

 

Combo presin sahip olduğu aparatlar ve pedler ile taş, kupa, tekstil ürünleri, metal ürünler, kristal ürünler, tabak, şapka, puzzle gibi birçok ürünün baskısını yapabilirsiniz.

 

 

Combo Transfer Presi Modelleri

 

Combo transfer baskı presi modelleri arasında baskı yapacağınız ürüne göre kullanabileceğiniz presler mevcut. Bunların içerisinde en çok tercih edilen iki model P8001 ve P8100 modelleridir. Bu modellerin ölçüleri 29x38 cm olup 5 in 1 özelliği ile fazlasıyla tercih edilmektedirler. Bahsedilen iki combo pres haricinde ise fiyat anlamında daha uygun olan 25x30 cm P1210-6IN1 ve P1210-5IN1 modelleri de talep görmektedir.

 

Transfer Baskı Makinası Fiyatları

Combo transfer baskı makinası fiyatları presin baskı ölçüsüne ve özelliklerine göre değişkenlik gösterir. Bu yüzden tek bir fiyat vermek doğru olmayacaktır. Sitemizde ihtiyacınıza uygun ürünleri inceleyerek bütçenize uygun transfer baskı presini seçebilirsiniz. SERFO ile combo transfer baskı presi fiyatları için kategorilerimizi inceleyebilir ve hemen alışverişe başlayabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.