sadsad x
asdasd

Sublimasyon Porselen T Beyaz Kupa - Kutulu

Ürün Kodu : SKUPA-147
Ürün Fiyatlarını göremiyorsanız, lütfen Bayi Girişi Yapınız

Bayimiz değilseniz, lütfen Bayi Başvurusunda bulununuz. Başvurunuz onaylanıp, tarafımızdan onay maili geldikten sonra bayi girişi yapabilirsiniz.

Bayimiz olup, size özel fiyatlardan yararlanmak için lütfen Tıklayınız.
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Yorumlar (1)
 • Tavsiye Et
 • Resimler
 • Sublimasyon Porselen T Beyaz Kupa - Kutulu  

  Sublimasyon ve lazer transfer baskıya uygun özel kaplamalı T kupa modelidir.

  Bulaşık makinesinde yıkamaya uygundur.

  Ürün içeriği: 1 adet porselen T kupa + 1 adet baskılı karton kutu

  Kupa boyu: 7,5 cm

  Kupa çapı: 7.8 cm

  Koli adedi: 48

  Önemli Not: Kargo firmaları cam, seramik ve porselen ürünlerin taşınmasından kırılma riski sebebiyle kaçınmaktadırlar. Dolayısıyla bu tip ürünlerin sevkiyat esnasında hasar görmesi durumunda oluşabilecek kaybı ödememektedirler. 

   

  Yanında paketinizi açtığınız kargo görevlisine hasarlı ürün tutanağı hazırlatmanız gerekmektedir. Bu tutanak ile birlikte ürünü / ürünleri faturaları ile birlikte sorununuzu anlatan not ve kargo görevlisine hazırlattığınız tutanak ile birlikte, bize ödemeli olarak kargo ile göndermenizi rica ederiz. Ürünler bize ulaştığında sorununuz ile ilgilenilecek ve en kısa sürede yeni ürünleriniz size gönderilecektir. 

   


  Firmamız bu tip ürünlerin zarar görmemeleri için ambalajları konusunda maksimum çabayı sarf etmekle beraber artık kargo veya ambar ile sevkiyatı esnasında verilen nakliye zararları konusunda bir sorumluluk kabul etmemektedir.

  Burada sevkiyat sırasında oluşabilecek hasar riskinden dolayı sorumluluk alıcı firmaya aittir. Siparişlerinizi koli bazında verirseniz kargo süreçlerinde oluşabilecek kırılma riskini en aza indirmiş olursunuz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.