sadsad x
asdasd

Transfer Baskı Presi Modelleri

22 Şubat 2023

TRANSFER BASKI PRESLERİ

T-shirt, puzzle, yastık, doğal taş, bayrak, çanta, havlu, plaket, mouse pad, magnet gibi düz zemine sahip olan ürünlere baskı yapmanıza olanak sağlayan transfer baskı makineleridir. Ürünlerin içeriğinin ahşap, cam, kumaş, seramik ve metal yapıda olması herhangi bir farklılık yaratmamaktadır. Hem ev tipi hem de profesyonel kullanıma uygun olan sublimasyon transfer baskı makinelerimizi beğeninize sunmaktayız. Düz transfer baskı makinası ile presleme işlemi oldukça kolaydır. Dijital zaman kontrolleri, otomatik açılma özelliğinin olması, raylı sistem, dahili kompresör sistemi, t-shirt giydirme özelliğinin olması tercih sebebi olmaktadır.

 

Sahip olacağınız bir transfer baskı presi ile ahşap, kumaş, metal, seramik vb. bir çok farklı alanda transfer baskı uygulaması yapabiliyor olacaksınız. Tek bir alana bağlı kalmayıp, iş hacminizi kolaylıkla arttırabileceksiniz.

 

Düz transfer baskı presi modellerimizden bazılarını sizlere kısaca tanıtmak isteriz. Tüm modellerimizi incelemek için lütfen buraya tıklayınız.

 

Mini Transfer Baskı Presi (HP230B) – Baskı alanı 20x30 cm olan bir düz prestir. Yaklaşık 17 kg agırlığındadır. Otomatik alarm sistemi vardır. Yana açılan hareketli üst ısıtma tablası vardır. Isı aralığı 0-399 C’dir.

 

Mini Hobi Transfer Baskı Presi (HP-0203) – Baskı alanı 8.8 x 5.5 cm olan bir mini prestir. Ergonomik bir tutuş sağlar. Start/Stop tuşu vardır. Zaman ve ısı ayarı yapılabilir. Büyük boyutlu transfer baskı preslerine kıyasla ulaşılması zorlu olan küçük bölgelerde transfer baskı işlemini kolaylıkla gerçekleştirebilir. Ürünle beraber transfer baskı pedi, sprey şişesi ve saklama torbası da gönderilmektedir.

 

Düz Transfer Baskı Presi (HP3803) – 38x38 baskı alanına sahiptir. 50 derece açılma özelliğine sahiptir. Tabla üstünde merkeze yerleştirilen basınç ayar vidası bulunmaktadır. Otomatik alarmı bulunmaktadır. 0-399 C ısı aralığına sahiptir. 1.400 W gücü bulunmaktadır. Yüksek adetlerde tercih edilen bir üründür.

 

Düz Transfer Baskı Presi (HP3805B-38X38) – 38x38 baskı alanına sahiptir. Otomatik alarmı bulunmaktadır. Üst ısı tablası sola doğru açılmaktadır. Böylelikle alt tablaya ürünler kolaylıkla yerleştirilebilmektedir.

 

Düz Transfer Baskı Presi (HP450) –  40x50 baskı alanına sahiptir. 50 derece açılma özelliğine sahiptir. Tabla üstünde merkeze yerleştirilen basınç ayar vidası bulunmaktadır. Otomatik alarmı bulunmaktadır. 0-399 C ısı aralığına sahiptir. 1.800 W gücü bulunmaktadır. Büyük ebatlı baskılar için ideal ve oldukça tercih edilen bir üründür.

 

Düz Transfer Baskı Presi (HP3805B-40X50) – 40x50 baskı alanına sahiptir. Otomatik alarmı bulunmaktadır. Üst ısı tablası sola doğru açılmaktadır. Böylelikle alt tablaya ürünler kolaylıkla yerleştirilebilmektedir.

 

Düz Transfer Baskı Presi (HP3801-40X60) – 40x60 baskı alanına sahiptir. 50 derece açılma özelliğine sahiptir. Tabla üstünde merkeze yerleştirilen basınç ayar vidası bulunmaktadır. Otomatik alarmı bulunmaktadır. 0-399 C ısı aralığına sahiptir. 1.800 W gücü bulunmaktadır. Satışa sunduğumuz en büyük baskı alanına sahip olan transfer baskı presidir.

 

Otomatik Transfer Baskı Presi (KR1702-38X38) – 38x38 baskı alanına sahiptir. Baskı süresi bitiminde sesli otomatik alarmı vardır. Basınç ayarı için kullanılan basınç ayar vidası bulunmaktadır. Süre bitiminde otomatik olarak açılmaktadır. Alt tablası raylıdır. LCD dijital ekranı bulunmaktadır. T-shirt giydirilmesi sebebiyle oldukça tercih sebebidir.

 

Otomatik Transfer Baskı Presi (KR1702-40X50) – 40x50 baskı alanına sahiptir. Baskı süresi bitiminde sesli otomatik alarmı vardır. Basınç ayarı için kullanılan basınç ayar vidası bulunmaktadır. Süre bitiminde otomatik olarak açılmaktadır. Alt tablası raylıdır. LCD dijital ekranı bulunmaktadır. T-shirt giydirilmesi sebebiyle oldukça tercih sebebidir. Büyük ebatlı baskılar için tercih edilmektedir

 

Otomatik Düz Transfer Baskı Presi A3 (ST-4050A) – Son teknolojiye uygun tasarım. 800 – 1000 kg ayarlanabilir basınç. Dahili hidrolik motor ve kolay presleme özelliği. 40x50 cm baskı alanına sahip. 1.100 W gücü bulunmaktadır. Otomatik açılma, lcd ekran, raylı sistem ve dahili kompresör gibi başlıca özelliklere sahiptir.

 

Sublimasyon baskı sektöründe bu makineler tekstil transfer baskı makinası ve süblimasyon pres olarak anılmaktadır. Web sitemiz aracılığı ile sattığımız tüm preslerimiz kendi ithalatımızdır. Tamamı CE standartlarına uygun olarak üretilmektedir. Teknik servis ve yedek parça ihtiyacı firmamız bünyesinde karşılanmaktadır. Lazer, serigrafi, ofset ve sublimasyon yöntemi ile basılan tüm transfer baskı işleriniz için çözümdür. En uygun transfer baskı makinası fiyatları Serfo’da!

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.