sadsad x
asdasd

Sublimasyon Tişört Modellerimiz

20 Şubat 2023

SUBLİMASYON TİŞÖRT MODELLERİ

Tişört baskı sektörü günden güne gelişen sektörlerden biridir. Bu gelişen sektörün içinde yer almak sanıldığından daha da basit. Dilerseniz sublimasyon baskı ya da DTF baskı sistemine sahip olarak hızlıca bu sektör içinde yerinizi alabilirsiniz. Bu blogumuzda sizlere sublimasyon baskıya özel üretimini tamamladığımız süblimasyon tişörtlerimizden bahsedeceğiz.

 

Süblimasyon t-shirt, baskı sektöründe kullanılan oldukça yaygın olan bir tişört modelidir. Bu tişörtlere dilediğiniz baskıyı ısı transfer baskı makineleri ile gerçekleştirebilirsiniz. Bu ürünlerin tamamı baskı için üretilen özel ürünlerdir. Diğer tişörtlere göre farkı malzeme türüdür. Baskı için üretilen süblimasyon tişört modelleri içeriğinde polyester malzeme barındırır. Bu da baskı için uygun bir tişört olmasını sağlar. Sublimasyon tişört baskılarınız için sadece uygun ürünler kullanmanız gerektiğini hatırlatmak isteriz.

 

Bazı sublimasyon tişört modellerimizi sizlere tanıtmak isteriz.

 

Sublimasyon Polyester Tişört (TLP) – Mikro polyesterden üretilmiş, sublimasyon baskıya uygun beyaz renk bir yetişkin tişört modelidir. Unisex bir modeldir. 150 gram ve 30/1 iplikten üretilmiştir. Oldukça talep gören promosyon tişörttür.

 

Sublimasyon Polyester Tişört (TSP) – Mikro polyesterden üretilmiş, sublimasyon baskıya uygun beyaz renk bir çocuk tişört modelidir. Unisex bir modeldir. 150 gram ve 30/1 iplikten üretilmiştir.

 

Sublimasyon Pamuk+Polyester Tişört (TTP) – Mikropolyester ve pamuk karışımı özel bir kumaştan üretilen yetişkin modeldir. Sublimasyon baskı sistemine uygundur. Unisex bir modeldir. 185-190 gram ve 30/1 ipliktir. Terleme yapmamaktadır.

 

Sublimasyon Pamuk+Polyester Tişört (PPP) – Mikropolyester ve pamuk karışımı özel bir kumaştan üretilen çocuk modelidir. Sublimasyon baskı sistemine uygundur. Unisex bir modeldir. 185-190 gram ve 30/1 ipliktir. Terleme yapmamaktadır.

 

Sublimasyon Oversize Pamuk+Polyester Tişört (OVRPP) – Yenilikçi bir üründür. Rahat giyimi simgeleyen oversize bir üründür. Geniş bir kesime sahiptir. Tekstil alanında modayı takip etmek isteyen müşterilerimiz için üretilmiştir. Mikropolyester ve pamuk karışımı özel bir kumaştan üretilmiştir. Unisex bir modeldir. 185-190 gram ve dokuması 30/1 ipliktir. Terleme yapmamaktadır.

 

Süblimasyon tişört toptan satışları mevcut olan popüler bir baskı ürünüdür. İhtiyacınıza göre toptan t-shirt siparişi verebilirsiniz. Bu konuda SERFO ile çalışarak yüksek stok hacmi ile büyük işlere yelken açabilirsiniz. Sadece hobi olarak bir baskı işi yapacaksanız perakende satın alımlar içinde her zaman hizmet vermeye hazırız. Sublimasyon tişört fiyatları ürüne ve modele göre değişiklik göstermektedir. Siz de hemen bayimiz olarak en ucuz sublimasyon tişört seçeneklerine göz atabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.