sadsad x
asdasd

Sublimasyon Sweatshirt Modellerimiz

22 Şubat 2023

SUBLİMASYON SWEATSHİRT MODELLERİ

Sweatshirt baskı ya da diğer tabiriyle hoodie baskı sektörü günden güne gelişen sektörlerden biridir. Bu gelişen sektörün içinde yer almak sanıldığından daha da basit. Dilerseniz sublimasyon baskı ya da DTF baskı sistemine sahip olarak hızlıca bu sektör içinde yerinizi alabilirsiniz. Bu blogumuzda sizlere sublimasyon baskıya özel üretimini tamamladığımız süblimasyon sweatshirtlerimizden bahsedeceğiz.

Sublimasyon hoodie baskı sektöründe kullanılan oldukça yaygın bir sublimasyon tekstil ürünüdür. Bu sweatshirtlere dilediğiniz baskıyı ısı transfer baskı makineleri ile gerçekleştirebilirsiniz. Sublimasyon baskıya uygun olarak üretilmiş ürünlerdir. Diğer hoodielere göre malzeme içerikleri farklıdır.

Sublimasyon sweatshirt modellerimizi aşağıda sizler için kısaca tanıtmak isteriz.

Cepli Kapşonlu Pamuk Polyester Unisex Sweatshirt (SPP) – Mikro polyesterden üretilmiş, süblimasyon baskıya uygun beyaz renk bir yetişkin tişört modelidir. Unisex bir modeldir. 210-220 gram ve 2 ipliktir. Kapşonlu ve cepli bir modeldir. Terleme yapmaz.

Cepli Kapşonlu Pamuk Polyester Unisex Sweatshirt (PUK) – Mikro polyesterden üretilmiştir, en çok talep gören sublimasyon ürünlerin başında gelmektedir. Sublimasyon baskıya uygundur.  Unisex bir modeldir. 210-220 gram ve 2 ipliktir. Kapşonlu ve cepli bir modeldir. Terleme yapmamaktadır.

Süblimasyon sweatshirt toptan satışları mevcut olan popüler baskı ürünüdür. Bu ürünleri ihtiyacınıza göre toptan alabilirsiniz. Bu konuda SERFO ile çalışarak yüksek stok hacmi ile büyük işlere yelken açabilirsiniz. Sadece hobi olarak bir baskı işi yapacaksanız perakende satın alımlar içinde her zaman hizmet vermeye hazırız. Sublimasyon sweatshirt fiyatları ürüne ve modele göre değişiklik göstermektedir. Siz de hemen bayimiz olarak en ucuz sweatshirt seçeneklerine göz atabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.