sadsad x
asdasd

Sublimasyon Şapka Modellerimiz

20 Şubat 2023

SUBLİMASYON ŞAPKA MODELLERİMİZ

Promosyon sektörünün olmazsa olmazlarından biri de şapkadır. Şapka baskı sektörde halihazırda en çok talep gören ürünlerden biridir. Bu gelişen sektörün içinde yer almak sanıldığından daha da basit. Dilerseniz sublimasyon baskı ya da DTF baskı sistemine sahip olarak hızlıca bu sektör içinde yerinizi alabilirsiniz. Bu blogumuzda sizlerle süblimasyon baskıya özel üretimini tamamladığımız sublimasyon şapka modellerimizden bahsedeceğiz.

 

Süblimasyon şapka, baskı sektöründe kullanılan oldukça yaygın bir sublimasyon tekstil ürünüdür. Promosyon şapka modellerine dilediğiniz baskıyı ısı transfer baskı makineleri ile gerçekleştirebilirsiniz. Özel tasarımlarınız için şapka modellerimiz sublimasyon sistemine uyumlu özel kumaştan üretilmiştir. Arkasında ayarlanabilir cırt cırt bölümü bulunmaktadır. Hem çocuk hem de yetişkinler rahatlıkla kullanabilir. Toptan sublimasyon şapkaların satış hacmi okullarda, seçim dönemlerinde ve diğer promosyon işlerin olduğu dönemlerde oldukça yükselmektedir.

 

Sublimasyon şapka modellerimizi aşağıda sizler için kısaca tanıtmak isteriz.

 

Sublimasyon Şapka - Beyaz Siperli (SPK-01) – Sublimasyon, lazer ve DTF baskı sistemine uygun olarak üretilmiştir. Beyaz siperlidir. Baskısız ve toptan fiyata satılmaktadır. Promosyon şapkalar arasında satış hacmi en yüksek olan modeldir.

 

Sublimasyon Şapka - Mavi Siperli (SPK-03) - Sublimasyon, lazer ve DTF baskı sistemine uygun olarak üretilmiştir. Mavi siperlidir. Baskısız ve toptan fiyata satılmaktadır.

 

Sublimasyon Şapka - Kırmızı Siperli (SPK-06) - Sublimasyon, lazer ve DTF baskı sistemine uygun olarak üretilmiştir. Kırmızı siperlidir. Baskısız ve toptan fiyata satılmaktadır.

 

Sublimasyon Şapka - Yeşil Siperli (SPK-05) - Sublimasyon, lazer ve DTF baskı sistemine uygun olarak üretilmiştir. Yeşil siperlidir. Baskısız ve toptan fiyata satılmaktadır.

 

Sublimasyon Şapka - Turuncu Siperli (SPK-04) - Sublimasyon, lazer ve DTF baskı sistemine uygun olarak üretilmiştir. Turuncu siperlidir. Baskısız ve toptan fiyata satılmaktadır.

 

Süblimasyon şapka toptan satışları mevcut olan popüler bir baskı ürünüdür. Bu ürünleri ihtiyacınıza göre toptan alabilirsiniz. Bu konuda SERFO ile çalışarak yüksek stok hacmi ile büyük işlere yelken açabilirsiniz. Sadece hobi olarak bir baskı işi yapacaksanız perakende satın alımlar içinde her zaman hizmet vermeye hazırız. Sublimasyon şapka fiyatları ürüne ve modele göre değişiklik göstermektedir. Siz de hemen bayimiz olarak promosyon şapka seçeneklerine göz atabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.