sadsad x
asdasd

Sublimasyon Mousepad Modelleri

24 Şubat 2023

 

SUBLİMASYON MOUSEPAD MODELLERİ

 

Promosyon sektörünün olmazsa olmazlarından biri de mouse padlerdir. Mouse pad baskı sektörde halihazırda en çok talep gören ürünlerden biridir. Bu gelişen sektörün içinde yer almak sanıldığından daha da basit. Dilerseniz sublimasyon baskı sistemine sahip olarak hızlıca bu sektör içinde yerinizi alabilirsiniz. Bu blogumuzda sizlerle süblimasyon baskıya özel üretimini tamamladığımız promosyon mouse pad modellerimizden bahsedeceğiz.

 

Sublimasyon mouse pad promosyon olarak kurumsal firmalar tarafından oldukça tercih edilen ürünlerdendir. Kurumsal firmalarının kendi markalarını bir süblimasyon mouse pad aracılığı ile duyurmaları reklamın işletmeye uygunluğunu sağlamaktadır. İlaveten, kişiye özel mouse pad hediye sektörünün popüler olması ile beraber mouse padler hediyelik ürün olarak oldukça tercih edilir hale gelmiştir. Sublimasyon mouse pad ürünleri arasından dilediğinizi seçmek için sitemizde arama yapabilir ve ürün hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

 

Süblimasyon mouse pad modellerimizi aşağıda sizler için kısaca tanıtmak isteriz.

 

Sublimasyon Kesik Oval Mouse Pad (MPAD-08) – Sublimasyon ve lazer baskıya uygundur. Bilek destekli bir modeldir. Beyaz kumaş zemin yapısına sahiptir.

 

Sublimasyon Dikdörtgen Mouse Pad (MPAD-05) - Sublimasyon ve lazer baskıya uygundur. Bilek destekli bir modeldir. Beyaz kumaş zemin yapısına sahiptir.

 

Sublimasyon Oval Mouse Pad (MPAD-06) - Sublimasyon ve lazer baskıya uygundur. Bilek destekli bir modeldir. Beyaz kumaş zemin yapısına sahiptir.

 

Sublimasyon Oyuncu (Gamer) Mouse Pad (MPAD-13) - Sublimasyon ve lazer baskıya uygundur. Baskı yüzeyi beyaz sublimasyon baskıya uygun kumaş ile kaplanmış olup tabanı ise siyah kaliteli süngerdir. 28x40 cm boyutlarındadır.

 

Süblimasyon mouse pad toptan satışları mevcut olan popüler baskı ürünüdür. Bu ürünleri ihtiyacınıza göre toptan alabilirsiniz. Bu konuda SERFO ile çalışarak yüksek stok hacmi ile büyük işlere yelken açabilirsiniz. Sadece hobi olarak bir baskı işi yapacaksanız perakende satın alımlar içinde her zaman hizmet vermeye hazırız. Sublimasyon mouse pad fiyatları ürüne ve modele göre değişiklik göstermektedir. Siz de hemen bayimiz olarak promosyon mouse pad seçeneklerine göz atabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.