sadsad x
asdasd

Sublimasyon Bebek Zıbını Modellerimiz

23 Şubat 2023

SUBLİMASYON BEBEK ZIBINI MODELLERİ

Bebek zıbın baskı sektörü günden güne gelişen sektörlerden biridir. Bu gelişen sektörün içinde yer almak sanıldığından daha da basit. Dilerseniz sublimasyon baskı ya da DTF baskı sistemine sahip olarak hızlıca bu sektör içinde yerinizi alabilirsiniz. Bu mini blogumuzda sizlere sublimasyon baskıya özel üretimini tamamladığımız süblimasyon bebek zıbını ürünlerimizden kısaca bahsedeceğiz.

 

Pamuk Polyester Beyaz Bebek Zıbını (ZBN-B) – Mikropolyester ve pamuk karışımı özel bir kumaştan üretilmiştir. Sublimasyon ve DTF baskıya uygundur. Likralı ve terleme yapmaz. Çıt çıtları sayesinde bebeklere kolayca giydirilebilmektedir. Kişiye özel baskı sektöründe fazlasıyla talep gören ürünlerimizden bir tanesidir.

 

Pamuk Polyester Bebek Zıbını (ZBN-E) – Erkek bebekler için üretilmiştir. Mikropolyester ve pamuk karışımı özel bir kumaştan üretilmiştir. Sublimasyon ve DTF baskıya uygundur. Likralı ve terleme yapmaz. Çıt çıtları sayesinde bebeklere kolayca giydirilebilmektedir.

 

Pamuk Polyester Bebek Zıbını (ZBN-K) - Kız bebekler için üretilmiştir. Mikropolyester ve pamuk karışımı özel bir kumaştan üretilmiştir. Sublimasyon ve DTF baskıya uygundur. Likralı ve terleme yapmaz. Çıt çıtları sayesinde bebeklere kolayca giydirilebilmektedir.

 

Süblimasyon bebek zıbını toptan satışları mevcut olan popüler bir baskı ürünüdür. Bu ürünleri ihtiyacınıza göre toptan alabilirsiniz. Bu konuda SERFO ile çalışarak yüksek stok hacmi ile büyük işlere yelken açabilirsiniz. Sadece hobi olarak bir baskı işi yapacaksanız perakende satın alımlar içinde her zaman hizmet vermeye hazırız. Sublimasyon zıbın fiyatları ürüne ve modele göre değişiklik göstermektedir. Siz de hemen bayimiz olarak promosyon bebek zıbını seçeneklerine göz atabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.