sadsad x
asdasd

Sublimasyon taş özel kaplama içeren ve sublimasyon baskıya uygun bir taş türüdür. Sublimasyon taş baskı fazlasıyla talep gören baskı ürünlerinden bir tanesidir. Sizlerde sublimasyon taş toptan alımlarızı web sitemiz üzerinden gerçekleştirebilir, toptan alım sayesinde sublimasyon taş fiyatlarında indirimi yakalayabilirsiniz!

Sıralama seçin
Görünüm:
Toplam 17 ürün görüntüleniyor.

SUBLİMASYON TAŞ NEDİR?

Doğal kayalardan üretilmiş ve tamamen el işçiliği ile şekillendirilmiş olan sublimasyon taş, dekoratif ve şık olması sebebi ile fazlasıyla talep gören ürünlerden bir tanesidir. Sublimasyon baskı için özel üretilmiş, uzun ömürlü bir hediyedir. Sublimasyon baskı ürünleri arasında kişiye özel baskı için en uygun ürünlerdendir. Ürünler orjinal kutulu, plastik ayaklı olarak satışa sunulmuştur. Bazı ürünler duvar askıları ile birlikte satılmaktadır. Sublimasyon taş baskı ile ürün portfoyünüzü genişletebilir, kendinize yeni müşteriler edinebilirsiniz. SERFO olarak birbirinden farklı şekil ve ebatlardaki sublimasyon doğal taşlarımızı beğeninize sunuyoruz!

Sublimasyon Taş Toptan

Web sitemiz üzerinden sublimasyon taş toptan alım yapmayı planlayan müşterilerimiz için iskonto oranlarımız belirlenmiştir. Bu indirimler %10’a kadar varmaktadır. Piyasadaki sublimasyon taş fiyatları ve kalitesine baktığınızda SERFO olarak sizler için en ideal ürünleri satmaktayız. Tüm ürünlerde uygun fiyat politikası uyguluyor ve sürekliliği için sizlerin desteğini kazanıyoruz. Sizler de en uygun fiyata sublimasyon taş fiyatları almak için hemen şimdi kategorilerimizi inceleyebilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.